Swiatgwiazd.pl
Rafał Brzozowski zasiądzie w fotelu jurora "The Voice of Poland"? Wokalista skomentował doniesienia

TRICOLORS/East News

Rafał Brzozowski zasiądzie w fotelu jurora "The Voice of Poland"? Wokalista skomentował doniesienia

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Od dłuższego czasu w mediach pojawiają się doniesienia, jakoby Michał Szpak miał nie wracać na fotel jurora programu "The Voice of Poland". Coraz częściej słychać również pogłoski o tym, że jego miejsce miałby zająć Rafał Brzozowski. Reprezentant Polski na Eurowizji odniósł się na swoim Instagramie do tych plotek, pokazując jeden ruch głową.

  • Michał Szpak może nie wrócić na fotel jurora "The Voice of Poland"

  • W mediach pojawiły się doniesienia, że jego miejsce miałby zająć Rafał Brzozowski

  • Piosenkarz skomentował te doniesienia

Rafał Brzozowski już wkrótce stanie przed szansą życia. Będzie reprezentować nasz kraj na 65. konkursie Eurowizji, który odbędzie się w Rotterdamie. Poza tym wiele mówiło się na temat, jakoby miał zasiąść w jury programu "The Voice of Poland". Wszystko jest już jasne.

Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w "The Voice of Poland"?

Kandydatura Rafała Brzozowskiego do roli jurora "The Voice of Poland" pojawiła się w sieci już kilka miesięcy temu, jednak dotychczas nie znajdowała swojego oficjalnego potwierdzenia. W świetle doniesień mediów piosenkarz miałby zastąpić Michała Szpaka, który od dłuższego czasu znajduje się "na cenzurowanym" u władz Telewizji Polskiej. Jedenasta edycja show miałaby być ostatnią z jego udziałem.

Plotki o zastąpieniu Szpaka Brzozowskim pojawiły się w momencie, gdy pierwszy z piosenkarzy coraz częściej i śmielej zaczął krytykować obecnie panującą władzę. Poparł publicznie środowisko LGBT+, a w listopadzie oficjalnie dał upust swojemu niezadowoleniu w odniesieniu do zaostrzenia prawa aborcyjnego w kraju.

Jednakże Telewizja Polska dalej milczy i w sprawie Szpaka i jego dalszym uczestnictwie w show TVP nic nie wiadomo. Warto dodać, że już wkrótce powinny rozpocząć się nagrania do dwunastej edycji "The Voice of Poland", które mają być gotowe na jesień.

Natomiast w odniesieniu do Rafała Brzozowskiego należy wspomnieć, że wokalista obecnie przygotowuje się do najważniejszego występu swojego życia, czyli 65. konkursu Eurowizji w Rotterdamie, gdzie będzie reprezentować Polskę ze swoim hitem pt. "The Ride".

Mimo zapracowania i coraz większej ilości spraw na głowie, prowadzący program "Jaka to melodia?" postanowił znaleźć chwilę czasu na to, by odpowiedzieć na pytanie, czy plotki o jego zastępstwie Michała Szpaka są prawdziwe. Piosenkarz opublikował na Instagramie film, na którym wymownie kiwa głową wskazując, że tak się nie stanie.

- Czy to ja będę trenerem w "The Voice of Poland"? Takie doniesienia od kilku dni pojawiają się w mediach. Odpowiedź brzmi... - napisał Brzozowski, wykonując wyżej przytoczony gest.

Kiedy odbędzie się Eurowizja 2021?

Tegoroczna Eurowizja zbliża się wielkimi krokami, a reprezentanci krajów dokonują ostatnich szlifów w swoich utworach. Konkurs odbędzie się 18, 20 oraz 22 maja w Rotterdamie.

Rafał Brzozowski niejednokrotnie podkreślał, że jest niezwykle podekscytowany możliwością reprezentowania kraju w największym przedsięwzięciu muzycznym. Kibicujecie piosenkarzowi i jego piosence "The Ride"?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Lekarz nie pozostawił Annie Dymnej wątpliwości, ale aktorka odmówiła pomocy

  • Taniec z gwiazdami: Dramatyczne wyznanie gwiazdy, dotknęła ją śmiertelna choroba

  • Fenomenalne wieści od Sławomira i Kajry. Niespodziankę długo trzymali w tajemnicy

Źródło: plotek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Julia Wróblewska_uśmiechnięta_chora

Plotki

Julia Wróblewska trafiła do szpitala. Na szczęście dłuższa hospitalizacja nie była konieczna. "Jak się pogorszy, to będę musiała wrócić"

Czytaj więcej >