Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafał Brzozowski zrelacjonował pogrzeb Witolda Paszta. Internauci są wściekli
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.03.2022 09:56

Rafał Brzozowski zrelacjonował pogrzeb Witolda Paszta. Internauci są wściekli

Witold Paszt EA
Pawel Wodzynski/East News; TRICOLORS/East News

Witold Paszt zmarł w wyniku - jak przekazały jego córki - długiej i ciężkiej choroby 18 lutego. Pogrzeb artysty odbył się wczoraj (18 marca) w jego rodzinnym mieście Zamościu. Przed uroczystością pojawił się gorący apel rodziny zmarłego, by w jej trakcie "smartfony pozostały w kieszeniach". Rafał Brzozowski nie uszanował tej prośby.

Uroczystości pogrzebowe Witolda Paszta odbyły się w kaplicy cmentarza komunalnego w Zamościu. Urna z prochami muzyka została przewieziona na cmentarz na motocyklu artysty, w asyście motocyklistów z lokalnych klubów. Na ceremonii pojawił się Jacek Kurski oraz prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk.

Witold Paszt został pochowany w Zamościu. Rodzina miała jedną prośbę

Córki Paszta, Aleksandra i Natalia, wystosowały do przybywających na pogrzeb ich ojca jedną, gorącą prośbę:

- Uprzejmie prosimy uczestników pogrzebu o nierejestrowanie przebiegu uroczystości. Smartfony niech zostaną w kieszeniach - prosiły w oficjalnym komunikacie.

- Przedstawicieli mediów prosimy o niefotografowanie nas i naszych najbliższych w trakcie całej uroczystości. Tata nade wszystko cenił prywatność swoją i swojej rodziny. Uszanujcie to w tym szczególnym dniu - czytamy w ich poruszającym apelu.

Rafał Brzozowski był jednym z gości, przybyłych na pogrzeb Witolda Paszta. Muzyk po jego śmierci deklarował, że zaprzyjaźnili się w programie "The Voice Senior". "Straciłem wspaniałego kolegę i przyjaciela" deklarował (więcej TUTAJ). Mogłoby się zatem wydawać, że tym bardziej będzie mu zależeć na uszanowaniu woli rodziny. Stało się jednak inaczej.

Rafał Brzozowski nagrywał pogrzeb Witolda Paszta. Internauci oburzeni

Brzozowski, podczas uroczystości pogrzebowych, złamał wszystkie prośby, jakie wystosowały córki Witolda Paszta. Robił zdjęcia w kaplicy oraz na cmentarzu. Nagrywał też filmiki - a wszystko to opublikował na swoim Instagramie. Jedną z fotografii opatrzył podpisem "Żegnaj, Wiciu!".

Z szacunku dla prośby córek Paszta, nie opublikujemy zdjęć z uroczystości, które pojawiły się w Instastories Rafała Brzozowskiego. Przedstawiają one ujęcia z cmentarnej kaplicy; urnę, dookoła której leżą piękne wieńce pogrzebowe, tłum ludzi, zebranych na ostatnim pożegnaniu zmarłego, oraz rodzinny grobowiec Pasztów, przed którym ułożono kwiaty i znicze.

Prowadzący "The Voice Senior" spotkał się z ogromem krytyki. Internauci są oburzeni postawą Rafała Brzozowskiego. Wiele osób pisze o braku szacunku:

- Że mu ręka nie odpadła, jak chwycił za tego smartfona. Jak można w takich chwilach robić fotki?

- Jak się ma parcie na szkło, to szacunek dla innych gdzieś umyka.

- Wstyd, panie Rafale!

- Żenada, Panie Brzozowski - czytamy komentarze internautów.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Właśnie przekazano fatalne wieści o znanym artyście. Nagle trafił do szpitala, stan jest poważny

  2. Nagle ujawniono poruszającą wiadomość o Krzysztofie Krawczyku. Niestety, nie dożył długo wyczekiwanej chwili

  3. Skandal po najnowszym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo". Widzowie oburzeni decyzjami jury

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Radio ZET