Krzysztof Krawczyk Żródło: eastnews & BLAWICKI PIOTR

Relacje Krzysztofa Krawczyka z synem. Muzyk do końca za nim tęsknił

5 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Nie każdy fan twórczości Krzysztofa Krawczyka wie, że słynny muzyk doczekał się jedynego syna. W jednym z wywiadów artysta wyznał, że jest pewna rzecz, jakiej nie dopilnował w relacji z potomkiem. Jak twierdził, nie sprawdził się w roli ojca, na co miały wpływ między innymi liczne zawodowe obowiązki i wyzwania.

  • Krzysztof Krawczyk doczekał się jedynego syna
  • Relacje muzyka z potomkiem nie układały się najlepiej
  • Jednym z powodów zaistniałej sytuacji był intensywny rozwój kariery piosenkarza

Krzysztof Krawczyk, legendarny muzyk, który zmarł nagle w Wielkanocny Poniedziałek 5 kwietnia, trzykrotnie stawiał na ślubnym kobiercu. Jedynego syna, Krzysztofa Juniora, doczekał się z drugą wybranką, Haliną Żytkowiak. Rozstanie z Haliną tylko częściowy powód trudnych relacji ojca i syna.

Relacja Krzysztofa Krawczyka z synem

Krzysztof Krawczyk zarzucał sobie, że nie sprawdził się w roli ojca. Artysta opowiadał o tym między innymi w wywiadzie dla tygodnika “Świat i ludzie”. Kwestia relacji z synem wypłynęła po tym, jak wokalista został zapytany o to, czego żałuje w życiu najbardziej.

- Żałuję tylko tego, że nie udało mi się być dobrym ojcem dla dorosłego dziś Krzysztofa - przyznał szczerze Krawczyk.

Nie bez znaczenia były w tym przypadku zawodowe wybory piosenkarza. Jak wyjawił Krzysztof Krawczyk, swego czasu wiódł bujne, niezwykle intensywne życie zawodowe. Wokalista nie widział w sobie osoby, która potrafi łączyć obowiązki rodzinne z pracą. Rzadko kiedy bywał w domu, a gdy się w nim pojawiał, przekazywał niegdyś, robił szybko pranie i znów wyruszał w trasę.

Andrzej Duda żegna Krzysztofa KrawczykaAndrzej Duda żegna Krzysztofa KrawczykaCzytaj dalej

Brak ojca w domu to tylko jeden z wielu czynników, które złożyły się na trudną relację Krzysztofa Krawczyka z synem. Kolejny z nich to rozwód z Haliną Żytkowiak. W rozmowie z serwisem “Viva!” muzyk wyznał, że syn najprawdopodobniej wciąż ma do niego żal o rozstanie z drugą żoną. Jak zapewniał wokalista, do końca miał w sobie niezmienną chęć utrzymywania z dorosłą pociechą kontaktu.

- (...) widuję się z nim wtedy, kiedy on na to pozwala - przyznał Krzysztof Krawczyk.

Pod koniec 2020 roku, Krzysztof Krawczyk niecierpliwie oczekiwał decyzji syna dotyczącej Świąt Bożego Narodzenia. W grudniu media informowały, że muzyk gorąco pragnął zobaczyć się w tym wyjątkowym czasie z synem. Tę decyzję również zostawił jednak synowi - Krawczyk i jego żona, Ewa, liczyli się z tym, że Krzysztof Junior być może zechce świętować wyłącznie w towarzystwie swojej partnerki.

Nagła śmierć muzyka przekreśliła nadzieje na przyszłość

Przypomnijmy, że dziś, 5 kwietnia, media obiegła szokująca wiadomość o śmierci legendarnego artysty. Jako pierwszy przekazał ją menedżer Krzysztofa Krawczyka, Andrzej Kosmala. Później dla serwisu Onet doniesienia potwierdziła również żona muzyka, Ewa Krawczyk.

Krzysztof Krawczyk odszedł, dożywając wieku 74 lat. Wciąż nie wiadomo, co było bezpośrednią przyczyną zgonu artysty.

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 27 marca 2021

Zmarł KRZYSZTOF KRAWCZYK R.I.P.

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Poniedziałek, 5 kwietnia 2021

Źródło: WP, Viva!, Onet

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Następny artykuł