Swiatgwiazd.pl
Renata Korolczuk i Kuba Wojewódzki

fot. TRICOLORS/East News

Renata Kaczoruk szczerze o związku z Kubą Wojewódzkim

1 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Renata Kaczoruk udzieliła szczerego wywiadu dla portalu „Pomponik”, w którym zdradziła kilka faktów na temat byłego związku z Kubą Wojewódzkim. Opowiedziała, że przy popularnym dziennikarzu przede wszystkim nauczyła się stawiania sobie granic, a jej wspomnienia ewoluują wraz z wewnętrzną zmianą.

  • Renata Kaczoruk przez 5 lat była w związku z Kubą Wojewódzkim

  • Para rozstała się kilka lat temu

  • Modelka zdradziła, że nauczyła się przy nim stawiania sobie granic

Związek Kaczoruk z Wojewódzkim rozwinął się do tego stopnia, że wielu wróżyło im małżeństwo, jednak zamiast tego nadeszło rozstanie. Dzisiaj modelka wyciąga wnioski, o których zdecydowała się opowiedzieć.

Renata Kaczoruk o związku z Kubą Wojewódzkim

W latach 2013-2018 Kaczoruk i Wojewódzki byli jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Po rozstaniu bardzo niechętnie wypowiadają się publicznie na wzajemne tematy. Dziś popularny dziennikarz często pojawia się w towarzystwie pięknych kobiet.

Dotychczas nie wspominali o kulisach swojego związku, a także jak wyglądają ich bieżące relacje, jednak niedawno modelka zrobiła wyjątek i uchyliła rąbka tajemnicy w tej sprawie podczas rozmowy z portalem „pomponik.pl”. Zdradziła m.in., że cały czas jest w procesie, a jej wspomnienia są zależne od tego, jak sama się zmienia.

Oliwia Bieniuk - ea

Oliwia Bieniuk na najnowszej sesji zdjęciowej wygląda, jak swoja mama

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Moje wspomnienia też ewoluują wraz z tym, jak ja się zmieniam. Więc obraz tego, czym była relacja, czego się w niej nauczyłam, co dostałam, to dopływa dopiero po czasie i nigdy nie jest stałe - zdradza Renata Kaczoruk.

Relacje Renaty Kaczoruk z Kubą Wojewódzkim

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki często pokazywali się publicznie. Nie sprawiały im problemów wzajemne publikacje w mediach społecznościowych, gdzie pokazywali się wspólnie na fotografiach. Chociaż modelka nie wypowiedziała się szczegółowo na temat wspomnień z byłego związku, to uznała, że nauczyła się stawiać sobie granice.

- Żeby zachować otwartość wobec innych trzeba się nauczyć pokazywać, gdzie są twoje granice. To jest takie uczenie drugiego człowieka, w jaki sposób chcesz być traktowany i gdzie są twoje momenty stop - czytamy.

Jakie macie wspomnienia ze związku Kaczoruk z Wojewódzkim?

Zobacz zdjęcia:Renata Kaczoruk zdradziła, że ze związku z Kubą Wojewódzkim nauczyła się przede wszystkim stawiania sobie granic.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >