Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Richardson szykuje się do czwartego ślubu? Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 28.05.2024 10:24

Richardson szykuje się do czwartego ślubu? Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym

Monika Richardson
fot. KAPiF

Monika Richardson po serii miłosnych niepowodzeń kolejny raz znalazła szczęście u boku mężczyzny. Tym razem trafiło na człowieka z kryminalną przeszłością. Czy można stwierdzić prawdziwość powiedzenia, że "łobuz kocha najbardziej"? Dziennikarka pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym. Szykuje się ślub?

Monika Richardson - związki

Dziennikarka nie miała szczęścia w miłości, a trzy małżeństwa zakończyły się rozwodami. Przez 5 lat była żoną amerykańskiego dziennikarza i podróżnika, Willa Richardsona, niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Później poślubiła byłego pilota RAF, Jamiego Malcolma. Wydawało się, że tym razem gwiazda znalazła tego jedynego, a na świecie pojawiły się ich dzieci: Tomasz David i Zofia. Niestety i tym razem relacja zakończyła się rozwodem. Niedługo później w polskich mediach huczało od małżeństwa Moniki Richardson z polskim aktorem Zbigniewem Zamachowskim.

Duet wydawał się wspierać w zawodowej karierze, a nawet osiadł na warszawskim Żoliborzu. Ich historia zakończyła się rozwodem w 2023 roku. Pomimo rozpoznawalności, obie strony zachowały szczegóły rozstania tylko dla siebie.

Dziękuję Ci mężu, za te prawie dziesięć lat wspólnej drogi. Jesteś dla mnie cenną lekcją. […] Dziś zamykamy ten rozdział bez komentarza - pisali po rozwodzie.

Monika Richardson niedługo później związała się z przedsiębiorcą Konradem Wojterkowskim. Para nie podjęła decyzji o ślubie, a po dwóch latach ogłosili rozstanie. Dziennikarka nie była jednak długo samotna. Jej najnowszy partner wzbudza sporo kontrowersji.

Monika Richardson o kulisach współpracy z Terentiew. Padły mocne słowa. "Jeśli nie przestaniesz się sadzić..." Media o nowym partnerze Richardson: "Należał do zorganizowanej grupy przestępczej". Szczegóły szokują

Monika Richardson znalazła kolejnego partnera. Mężczyzna ma zatargi z prawem

Od kilku miesięcy media obserwują rozwój relacji Moniki Richardson z tajemniczym Arturem. Dla nowego partnera dziennikarka była nawet gotowa sprzedać mieszkanie, a ukochany często odwiedza ją w nowym apartamencie.

Kontrowersje wzbudza jednak przeszłość mężczyzny. Okazuje się, że wybranek dziennikarki miał poważne zatargi z prawem. Portal Shownews.pl ujawnił szczegóły wyroku Sądu Okręgowego w Lublinie z zeszłego roku. Dokumenty ujawniły, że mężczyzna był członkiem międzynarodowej grupy przestępczej, specjalizującej się w przemytnictwie papierosów, często ukrywanych w pościeli.

Usłyszał nawet wyrok pozbawienia wolności na 2 lata i grzywny w wysokości 25 tysięcy złotych. Doszło jednak do zawieszenia wyroku, a Artur znalazł się pod nadzorem kuratora. 

Wobec oskarżonego stosowane były środki zapobiegawcze w postaci dozoru policji, poręczenia majątkowego i zakazu opuszczania kraju - przekazano portalowi.

Monika Richardson nie komentuje kryminalnej przeszłości partnera. Para skupia się na wspólnej przyszłości. Najnowsze doniesienia mówią o poważnych planach. Szykuje się kolejny ślub?

Monika Richardson szykuje się do czwartego ślubu?

Nowy związek Moniki Richardson kieruje się na coraz to poważniejsze tory. Ostatnio para była widziana na rodzinnym pikniku w Raszynie, gdzie dziennikarka miała okazję spędzić radosne chwile z córką partnera. Obie wzięły udział w charytatywnym pokazie mody "Vivat Mama!".

Co więcej, zakochani zdążyli się już spotkać z rodzicami gwiazdy. Wygląda na to, że mają poważne plany co do wspólnej przyszłości. Świadczyć może o tym m.in.: pierścionek zaręczynowy na palcu Moniki Richardson.

Pochwaliła się ostatnio pięknym pierścionkiem zaręczynowym. Wspominała, że miała wielu cudownych partnerów i śmiała się, że teraz to jej się taki "czuły gangus" przytrafił - zdradziła znajoma dziennikarki w rozmowie z ShowNews.pl.

Co ciekawe wszystko wskazuje na to, że gwiazda nie miałaby nic przeciwko kolejnemu ślubowi. Sama wiele razy podkreślała wyboistą ścieżkę miłosną. Tym razem ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

Na co dzień lubię swój status potrójnej rozwódki… To się zawsze sprawdza w towarzystwie. Zaczynam na przykład zdaniem: "Jeden z moich mężów mawiał często…" albo "Jeden z moich mężów bardzo lubił…" i od razu wszyscy strzygą uszami - mówiła.

Więcej o Monice Richardson dowiesz się z naszego wywiadu:

Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson szykuje się do czwartego ślubu?, fot. KAPiF
Monika Richardson, fot. KAPiF
Monika Richardson szykuje się do czwartego ślubu?, fot. KAPiF

Źródło: Shownews.pl