Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rodzina królewska przeżywa dramat, a oni bawią się w najlepsze. Harry i Meghan zaczęli całować się na oczach fotoreporterów!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.04.2024 11:20

Rodzina królewska przeżywa dramat, a oni bawią się w najlepsze. Harry i Meghan zaczęli całować się na oczach fotoreporterów!

Harry, Meghan Markle, książe William, księżna Kate, Karol III
fot. East News/Instagram

U brytyjskiej rodziny królewskiej od tygodni rozgrywają się dramaty, o których głośno w całym internecie. W tym samym czasie Harry i Meghan zaliczają kolejny medialny event. Zaskakujące, jak małżeństwo zachowało się przed fotografami. Nie szczędzili sobie uczuć nawet w takiej sytuacji.

Kłopoty u rodziny królewskiej. Początek roku z tragicznymi wieściami

Rok 2024 rozpoczął się serią zasmucających informacji z pałacu Buckingham. Najpierw wszyscy wstrzymali oddech na wieść o nowatorze Karola III, a w ubiegłym miesiącu okazało się, że również jego synowa mierzy się z poważnymi dolegliwościami.

To były niezwykle trudne miesiące dla całej naszej rodziny, ale miałam cudowny zespół lekarzy, który się mną zajął. Jestem za to bardzo wdzięczna. W styczniu przeszłam operację i wówczas mój stan nie był związany z nowotworem. Operacja przebiegła pomyślnie, ale badania po operacji wykazały obecność nowotworu. Moi lekarze zdecydowali, że powinnam poddać się profilaktycznej chemioterapii i obecnie jestem na wczesnym etapie leczenia - przekazała w oficjalnym oświadczeniu.

Nadal nie cichną także domysły o romansie księcia Williama z bliską przyjaciółką żony, Rose Hanbury. Jeszcze nigdy wokół brytyjskich royalsów nie zrobiło się tak gorąco. Jak z atmosferą radzą sobie Harry i Meghan. Małżonkowie zaskoczyli wszystkich podczas ostatniego wystąpienia. Szok, jak się zachowali w obliczu rodzinnego dramatu.

Książę William na imprezie w piwnicy. Rzekoma kochanka nazwała ją "meliną" i ujawniła wstydliwe szczegóły William pokazał się pierwszy raz od ujawnienia choroby Kate. Zabrał ze sobą syna. Zdjęcia mówią wszystko

Harry i Meghan odcięli się od rodziny królewskiej

Młodszy syn Karola III jeszcze kilka lat temu był ulubieńcem Brytyjczyków, gdy wraz ze starszym bratem wypełniał królewskie obowiązki. Wszystko zmieniło się, gdy Harry poślubił amerykańską aktorkę, Meghan Markle. Duet nie zgadzał się na zainteresowanie mediów ich życiem prywatnym i postanowił porzucić status.

Po odcięciu się od Korony przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych, gdzie wychowują dwójkę dzieci. Ich głośna historia nie zakończyła się jednak po opuszczeniu pałacowego życia. Harry i Meghan zaczęli chętnie opowiadać o życiu wśród royalsów publicznie. Na platformie Netflix pojawił się nawet mini serial z ich udziałem.

Co więcej, niedługo mają rozpocząć się prace nad nowymi tytułami opisującymi ich życie w Wielkiej Brytanii. Małżonkowie nie zrezygnowali także z publicznych wystąpień, choć nie tytułuje się już królewskimi przydomkami. Niedawno mieli okazję wziąć udział w charytatywnych zawodach Royal Salute Polo Challenge. Na oczach wszystkich pokazali, jak radzą sobie z trudną sytuacją bliskich.

U rodziny królewskiej dramat a Harry i Meghan w najlepszych nastrojach

Gdy media oszalały na punkcie wiadomości o nowotworze księżnej Kate, Harry i Meghan zdobyli się na krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Życzymy zdrowia Kate i rodzinie. Mamy nadzieję, że będą mogli to przeżyć prywatnie i w spokoju - przekazał rzecznik małżonków.

Młodszy syn Karola III nie pojawił się, jednak w pałacu jak miało to miejsce po ujawnieniu stanu zdrowia jego ojca. W obliczu kryzysowej sytuacji wśród rodziny królewskiej, Harry i Meghan zachowują stoicki spokój. W doskonałych nastrojach bawili się podczas charytatywnych zawodach Royal Salute Polo Challenge.

Harry'emu udało się nawet zwyciężyć, a puchar wręczyła mu ukochana żona. Duet dał się ponieść emocjom i skradł sobie całusa, co uchwycił tłum fotografów. Wygląda na to, że napięta sytuacja rodziny królewskiej nie dotyka małżonków. Po raz kolejny pokazali, że nie chcą być łączeni z wydarzenia w pałacu Buckingham.

Harry, Meghan Markle
Harry i Meghan nie szczędzili sobie czułości podczas zawodów, fot. Rebecca Blackwell/Associated Press/East News
Karol III
Harry i Meghan pokazali, jak radzą sobie z sytuacją rodziny królewskiej, fot. Instagram
Książę William, księżna Kate
Harry i Meghan pokazali, jak radzą sobie z sytuacją rodziny królewskiej, fot. East News