Skrzynecka 17. rocznicy ślubu nie świętowała na romantycznej kolacji. Oto co robili z mężem
Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki mają za sobą wyjątkowy weekend. Małżonkowie świętowali 17. rocznicę ślubu, jednak dopiero po czasie aktorka zdecydowała się opowiedzieć fanom, jak wyglądał ten szczególny dzień. Jak się okazało, jubileusz nie przebiegł tak, jak mogło spodziewać się wiele osób.
Od przyjaźni do wielkiej miłości. Tak zaczęła się historia Skrzyneckiej i Łopuckiego
Dziś trudno wyobrazić sobie Katarzynę Skrzynecką bez Marcina Łopuckiego u boku. Ich związek uchodzi za jeden z najbardziej trwałych w polskim show-biznesie, ale początki tej relacji były dalekie od filmowego scenariusza. Nie było miłości od pierwszego wejrzenia ani spektakularnych gestów. Wszystko zaczęło się od zwykłej znajomości, która z czasem przerodziła się w przyjaźń, a następnie w prawdziwe uczucie.
Oboje mieli za sobą trudne doświadczenia i rozstania, dlatego przez długi czas mogli liczyć na swoje wsparcie przede wszystkim jako przyjaciele. To właśnie wspólne rozmowy, wzajemne zrozumienie i obecność w trudnych chwilach sprawiły, że ich więź zaczęła się umacniać.
Nasza znajomość z Marcinem przechodziła różne fazy. Od koleżeństwa, poprzez przyjaźń, do wielkiej miłości. Był wtedy moim najlepszym przyjacielem. Nasze poprzednie związki rozpadły się, wspieraliśmy się nawzajem w trudnych chwilach – wyznała otwarcie Katarzyna Skrzynecka w rozmowie z Kozaczkiem.
Z czasem wspólne wyjazdy i spotkania nabrały zupełnie innego znaczenia. Między przyjaciółmi pojawiło się uczucie, które szybko okazało się czymś znacznie poważniejszym. Dla Skrzyneckiej była to druga szansa na szczęście po nieudanym małżeństwie ze Zbigniewem Urbańskim. Jak się później okazało, los przygotował dla niej historię, która trwa już niemal dwie dekady i wciąż wzbudza sympatię fanów.

Oświadczyny były ogromnym zaskoczeniem. Katarzyna nie mogła uwierzyć
Choć ich uczucie rozwijało się stopniowo, w pewnym momencie Marcin Łopucki postanowił zrobić kolejny krok. Kulturysta wiedział już, że chce spędzić z Katarzyną resztę życia, dlatego zdecydował się na oświadczyny. Reakcja gwiazdy była jednak daleka od tej, którą można zobaczyć w romantycznych komediach.
Skrzynecka była tak zaskoczona, że początkowo nie mogła uwierzyć w to, co właśnie się dzieje. Jak po latach wspominał sam Łopucki, jego ukochana kilkukrotnie upewniała się, czy na pewno jest świadomy swojej decyzji.
Kasia wpatrywała się we mnie ze sporym niedowierzaniem i ze trzy razy dopytywała, czy na pewno wiem, co robię – opowiadał Marcin Łopucki w „Vivie”.
Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” 19 czerwca 2009 roku. Uroczystość odbyła się w Pałacu Ślubów na warszawskiej Starówce i była jednym z najważniejszych dni w ich życiu. Sama aktorka po latach przyznała, że już wtedy była pewna swojej decyzji.
Nigdy nie zapomnę tego dnia. Spojrzałam Marcinowi prosto w oczy i wiedziałam, że to właśnie „ten” mężczyzna, u boku którego chcę się zestarzeć – przyznała po latach Katarzyna Skrzynecka.
Od tamtej chwili minęło już 17 lat. W tym czasie małżonkowie stworzyli szczęśliwą rodzinę, doczekali się córki i wielokrotnie udowodnili, że potrafią wspierać się zarówno w codzienności, jak i podczas zawodowych wyzwań.
17. rocznica zeszła na drugi plan. Wszystko przez wyjątkowy dzień ich córki
Miniony weekend był dla Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego szczególny. 19 czerwca obchodzili 17. rocznicę ślubu, jednak tym razem nie było czasu na huczne świętowanie tylko we dwoje. Powód był wyjątkowy i dotyczył najważniejszej osoby w ich życiu – córki.
Tego samego dnia odbywał się bowiem bal ósmoklasisty, którego organizacja zaangażowała nie tylko uczniów, ale również rodziców. Skrzynecka przyznała, że wraz z innymi opiekunami była całkowicie pochłonięta przygotowaniami do wydarzenia. Dopiero dwa dni później znalazła chwilę, aby podzielić się z fanami rocznicowymi refleksjami.
W piątek 19 czerwca obchodziliśmy 17. Rocznicę Ślubu z tym Najukochańszym Mężem Świata. W biegu, z lekkim obłędem w oczach, zagonieni wraz z innymi Rodzicami przy organizacji Wydarzenia, które zdecydowanie WYGRAŁO w ten piękny piątek: Bal Ósmoklasisty naszej córki i jej Klasy VIIIA. Było Bajecznie. Młodzież szczęśliwa – to i Rodzice SZCZĘŚLIWI – napisała Katarzyna Skrzynecka.
Wpis natychmiast przyciągnął uwagę internautów i znajomych z branży. W komentarzach posypały się gratulacje oraz życzenia kolejnych wspólnych lat. Głos zabrała także Anna Korcz.
Jesteście Piękni! Życzymy Wam z całego serca kolejnej pięknej „17”!!! – napisała aktorka.
Choć rocznica tym razem została zdominowana przez ważne wydarzenie w życiu ich córki, Skrzynecka i Łopucki pokazali, że po 17 latach małżeństwa najważniejsze wciąż pozostają rodzina, wzajemne wsparcie i wspólne przeżywanie najpiękniejszych chwil.
