Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Słodka córeczka Żudziewicz i Jeschke narozrabiała na ślubie rodziców! Róża dała im do wiwatu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.02.2024 11:16

Słodka córeczka Żudziewicz i Jeschke narozrabiała na ślubie rodziców! Róża dała im do wiwatu

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, fot. Instagram

Hannę Żudziewicz i Jacka Jeschke połączyła wielka pasja. Oboje brali też udział w “Tańcu z Gwiazdami”. Doczekali się córeczki Róży. Ostatnio podczas ich ślubu mała nieźle narozrabiała. 

Jak poznali się Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke?

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke po raz pierwszy połączyli siły ponad dziesięć lat temu, ale między nimi zawsze panowało napięcie. Dopiero po powrocie do Polski z licznych konkursów zagranicznych, gdzie tańczyli z innymi partnerami, spostrzegli siebie nawzajem z większym zrozumieniem i sympatią.     

 Wcześniej nie mogliśmy znieść siebie na co dzień. […] Mieszkając za granicą, dojrzałam bardzo szybko. Myślę, że u Jacka było tak samo, więc jak wróciliśmy do siebie, to patrzyliśmy na siebie już zupełnie inaczej — zdradziła Hania Żudziewicz w "Dzień Dobry TVN".  

Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke zdobyli rozgłos dzięki udziałowi w programie "Taniec z gwiazdami", gdzie wielokrotnie udowodnili swoje umiejętności. Hania dwukrotnie triumfowała w programie, najpierw tańcząc z Robertem Wabichem, a potem z Piotrem Mrozem. Jacek dołączył do grona tancerzy w piątym sezonie i sięgnął po Kryształową Kulę, tworząc parę taneczną z aktorką Anną Karczmarczyk.  

Ich pasja do tańca połączyła ich na wiele lat, a moment zaręczyn miał miejsce w malowniczych Włoszech. Radosną nowiną ochoczo podzielili się w mediach społecznościowych, prezentując okazały pierścionek zaręczynowy. Jednak, gdy w czerwcu ubiegłego roku para ogłosiła, że spodziewają się dziecka, ich plany ślubne zostały odłożone na dalszy plan. Hania i Jacek skupili się na przygotowaniach do roli rodziców.  

 

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke zostali rodzicami. Pokazali zdjęcie z porodu i ujawnili imię Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przeprowadzili się do nowego domu. Pokazali zdjęcia

Żudziewicz i Jeschke zostali rodzicami

Hanna Żudziewicz nie mogła się doczekać przyjścia na świat pierwszego dziecka. Na bieżąco dzieliła się swoim oczekiwaniem z fanami w mediach społecznościowych, prezentując rosnący brzuszek i opisując swoje podekscytowanie nową rolą. Para przekazała swoim fanom wielką radość, udostępniając wspólne zdjęcie ze szpitala niedługo po narodzinach. 

Na zdjęciu szczęśliwi narzeczeni prezentowali swoje maleństwo, uśmiechniętą córeczkę o imieniu Róża. To było naprawdę wzruszające wydarzenie, które spotkało się z dużym entuzjazmem i życzeniami szczęścia ze strony ich obserwatorów w mediach społecznościowych.

Kiedy Róża już podrosła Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke postanowili wznowić plany związane ze ślubem. Ich córeczka była ciągle w centrum uwagi!

Róża rozrabiała na ślubie rodziców

Hanna Żudziewicz podzieliła się z fanami na Instagramie zabawnym zdjęciem. Podczas ceremonii ślubu cywilnego mała Róża nie mogła usiedzieć w miejscu. Eleganccy rodzice siedzieli w skupieniu, ale nie mogli powstrzymać mimowolnego uśmiechu. Róża cały czas kręciła się obok butów i sukni mamy, wyglądała, jakby je poprawiała.

Jeszcze takie wspomnienie zostawię. Róża dbała, żeby suknia i buty mamy, prezentowały się dobrze.  Ale na kościelnym ślubie jednak usiądzie z ciocią za rodzicami. Daleko za – napisała Hanna.

Dodatkowo na Instastory Hanna również pokazała, jak Róża podczas przysięgi krąży wokół nóg rodziców. Fanów rozczulił ten widok. Cóż za przeuroczy maluch!

 

Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, fot. Instagram
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, fot. Instagram
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, fot. Instagram
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, fot. Instagram
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, fot. Instagram
Hanna Żudziewicz, Jacek Jeschke, fot. Instagram