Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Stan Beaty Tyszkiewicz się pogarsza? Karolina Wajda komentuje doniesienia o stanie zdrowia matki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.03.2023 16:09

Stan Beaty Tyszkiewicz się pogarsza? Karolina Wajda komentuje doniesienia o stanie zdrowia matki

Beata Tyszkiewicz
KAPiF

Beata Tyszkiewicz sześć lat temu zdecydowała się zniknąć z życia publicznego ze względu na swoje zdrowie. Media donoszą, że gwiazda ekranu czuje się coraz gorzej. Czy to jednak na pewno prawda? Głos zabrała córka artystki, Karolina Wajda. 

Aktorka doczekała się dwóch córek, które pozostają z nią w stałym kontakcie. Najbliższą Wielkanoc gwiazda spędzi ze starszą z nich, będącą owocem jej małżeństwa z reżyserem Andrzejem Wajdą. 

Beata Tyszkiewicz zrezygnowała z show-biznesu

Beata Tyszkiewicz zapisała się w pamięci widzów dziesiątkami niezapomnianych ról ekranowych i teatralnych. W ostatnich latach swojej kariery związała się natomiast z telewizją, gdzie pełniła funkcję jurorki w “Tańcu z gwiazdami”

Fani programu darzyli ją ogromnym szacunkiem i podziwiali niezwykłe poczucie humoru, jakie wprowadzała do show. Niestety, w 2017 r. aktorka ogłosiła, że rezygnuje z udziału w kolejnych edycjach

Wszystko ze względu na zawał i wynikające z niego problemy zdrowotne. Dziś 84-letnia Beata Tyszkiewicz żyje w mieszkaniu komunalnym w centrum Warszawy, gdzie jest stale odwiedzana przez swoją córkę Karolinę Wajdę. 

Aktor Mikołaj K. z wyrokiem w trybie nakazowym. Znamy szczegóły bulwersującej sprawy, jest sprzeciw

Jak czuje się Beata Tyszkiewicz?

W mediach nie brakuje czarnych scenariuszy dotyczących aktualnej sytuacji zdrowotnej Beaty Tyszkiewicz. W wielu serwisach internetowych znajdziemy informację, że artystka czuje się coraz gorzej. W rozmowie z Plejadą córka gwiazdy postanowiła zdementować te pogłoski

– Stan zdrowia Beaty nie zmienił się na przestrzeni ostatnich trzech lat. Portale odkopują ten temat, by było o czym pisać, dodając jeszcze coś od siebie – wyjaśniła Karolina Wajda. 

Beata Tyszkiewicz spędzi Wielkanoc z córką

Starsza córka odwiedza swoją mamę w Warszawie co drugi dzień. Młodsza – Wiktoria Padlewska, mieszkająca na co dzień w Lozannie, potrafi dzwonić do niej nawet po kilka razy dziennie. Najbliższą Wielkanoc Beata Tyszkiewicz spędzi poza miastem

Jak zdradziła Karolina Wajda, jej matka odwiedzi ją we wsi Głuchy, znajdującej się 50 km od stolicy.

– Wielkanoc spędzimy spokojnie i domowo, jak zwykle. Będziemy rozkoszować się jajkami od naszych kur i perliczek. Życie toczy się dalej – wyjaśniła córka aktorki. 

Zobacz zdjęcia: 

Beata Tyszkiewicz1.jpg
fot. KAPiF
Beata Tyszkiewicz2.jpg
fot. KAPiF
Beata Tyszkiewicz4 (2).jpg
fot. KAPiF
Beata Tyszkiewicz4 (1).jpg
fot. KAPiF

Źródło: plejada.pl