Swiatgwiazd.pl
Sylwia Wysocka

TRICOLORS/East News

Sylwia Wysocka nie może dojść do siebie po napaści. Niestety nie czuje się lepiej

7 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów docierają niepokojące wiadomości dotyczące Sylwii Wysockiej. Gwiazda seriali "Klan", "Plebania" czy "Samo życie" padła ofiarą przestępstwa. Niedawno aktorka trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami ciała. Choć zakończyła już hospitalizację, stan jej zdrowia wciąż pozostawia wiele do życzenia.

  • Sylwia Wysocka została pobita

  • Gwiazda trafiła do szpitala z licznymi obrażeniami ciała

  • Na ten moment nie wyjawiła szczegółów zdarzenia

Sylwia Wysocka rozpoczęła przygodę ze światem polskiego show-biznesu w latach 80. ubiegłego wieku. Na przestrzeni lat pojawiła się w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych („Na dobre i na złe”, „Ojciec Mateusz”, „Popiełuszko. Wolność jest w nas” czy „Chopin. Pragnienie miłości”). Przychylność widzów zaskarbiła sobie w szczególności rolami w takich serialach jak „Plebania” czy „W rytmie serca”. Mało kto wie, że w ostatnich tygodniach gwiazda zmierzyła się z nagłą, niezwykle trudną sytuacją.

Sylwia Wysocka padła ofiarą przestępstwa

Pod koniec kwietnia 2021 roku Sylwii Wysockiej przytrafiło się coś nieoczekiwanego i ogromnie bolesnego zarazem. Aktorka przyznała, że została pobita.

Według doniesień mediów Sylwia Wysocka miała samodzielnie skontaktować się ze służbami ratunkowymi. Dzięki temu w domu jej syna w Starej Miłosnej, gdzie tymczasowo przebywała, szybko zjawili się ratownicy medyczni. Aktorka została przetransportowana do jednego z warszawskich szpitali karetką.

Przez ten czas obolała i zamroczona gwiazda miała nie być do końca świadoma tego, co dzieje się wokół niej. Przytomność odzyskała dopiero w szpitalu, gdzie najpierw zajęli się nią specjaliści ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, a następnie medycy z oddziału traumatologii ortopedii. Tego dnia organizm Sylwii Wysockiej został poddany ciężkiej próbie.

Sylwia Wysocka trafiła do szpitala ze złamaną ręką i kilkoma złamanymi kręgami odcinka piersiowego kręgosłupa. Szczęśliwie nie został przerwany jednak rdzeń kręgowy, co często wiąże się z trwałym kalectwem. Na ciele aktorki znalazły się również krwiaki i stłuczenia.

Hospitalizacja Sylwii Wysockiej dobiegła końca parę dni temu. Stan zdrowia aktorki wciąż pozostawia jednak wiele do życzenia. Jak relacjonuje gwiazda, liczne obrażenia sprawiają, że doświadcza problemów z poruszaniem się.

- Czuję się coraz gorzej. Ledwo się poruszam. Lekarze chcą mi włożyć w gips jeszcze stopę - mówi Sylwia Wysocka.

Sprawa trafi do prokuratury

Wobec tak szokujących informacji naturalną koleją rzeczy nasuwa się pytanie, co tak naprawdę przytrafiło się Sylwii Wysockiej oraz kto stoi za pobiciem. Tych szczegółów, ze względu na dobro sprawy, która już niebawem trafi do prokuratury, aktorka nie mogła jednak wyjawić.

- (...) Sprawą niebawem zajmie się prokuratura. Więcej szczegółów nie mogę zdradzić ze względu na dobro śledztwa, ale kiedyś wszystko opowiem ze szczegółami - zapowiada Sylwia Wysocka.

Aktorka jest po obdukcji i obecnie czeka na wyniki badania specjalistów. Z uwagi na stan zdrowia Sylwia Wysocka oficjalnie nie zgłosiła jeszcze pobicia. Wiadomo jednak, że sprawcy odebrali aktorce cenne własności, w tym telefon, dokumenty i karty kredytowe.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress, Onet, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Joanna Koroniewska

Życie gwiazd

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie bałaganu. "Ile niepotrzebnych rzeczy może pomieścić męska torba"

Czytaj więcej >
Edyta Górniak

Życie gwiazd

Edyta Górniak tłumaczy się z koncertu w TVP. "To był Muzyczny pogrzeb Krzysztofa"

Czytaj więcej >
Barbara Winiarska zmarła nagle

Życie gwiazd

Barbara Winiarska porzuciła karierę dla chorej córki. Śmierć przyszła nagle

Czytaj więcej >