Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Synowa żegna Macieja Damięckiego. Opublikowała wpis, który wyciska łzy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.11.2023 12:17

Synowa żegna Macieja Damięckiego. Opublikowała wpis, który wyciska łzy

Maciej Damięcki
Synowa żegna Macieja Damięckiego, fot. KAPiF

W piątek, 17 listopada powiadomiono o śmierci Macieja Damięckiego. Aktor został zapamiętany przede wszystkim z roli proboszcza w serialu "M jak miłość". W mediach społecznościowych fani pozostawiają szczere kondolencje dla rodziny i przyjaciół gwiazdora. Teraz pojawił się upamiętniający post jego synowej. Wzruszające zdjęcie chwyta za serce.

Maciej Damięcki pożegnany przez bliskich

Wiadomość o odejściu 79-latka przekazały w mediach społecznościowych jego dzieci: Mateusz oraz Matylda. Aktor był znaną postacią polskiego show-biznesu, przez co wiele gwiazd podzieliło się wspomnieniami o sławnym gwiazdorze.

Maciej Damięcki znany był z ról telewizyjnych i teatralnych, a także rodziny, która już od trzech pokoleń robi oszałamiającą karierę w show-biznesie. Zmarły aktor przyszedł na świat w artystycznym domu, a jego ścieżkę zawodową obrały także dzieci.

Teraz bliskim 79-latka pozostają jedynie wspomnienia. W mediach społecznościowych synowa Macieja Damięckiego podzieliła się prywatnym zdjęciem teścia. Wpis wyciska łzy z oczu.

Kasia Cichopek pożegnała Macieja Damięckiego. Wspólne zdjęcia i krótki wpis łamią serce Pogrzeb Macieja Damięckiego. Rodzina musi zmierzyć się z poważnym problemem

Synowa Macieja Damięckiego pożegnała teścia

Maciej Damięcki doczekał się dwójki dzieci: córki Matyldy oraz syna Mateusza, który jest jedną z popularniejszych postaci w polskim kinie. Aktor poszedł w ślady ojca, a dziś robi zawrotną karierę nie tylko przed kamerami, ale także teatrze.

W życiu prywatnym od pięciu lat tworzy związek małżeński z instruktorką baletu, Pauliną Andrzejewską. Duet doczekał się narodzin dwójki synów: Franciszka i Ignacego. Prywatnym życiem chętnie dzielą się w mediach społecznościowych.

Paulinko @pmandrzejewska, skarbie, Ty wiesz, bo Ci przed chwilą powiedziałem na ucho, ale robię to również via Insta/Face, żeby wkurzyć kilka osób, które liczą nam zmarszczki i pojawiające się w różnych miejscach kilogramy. Kocham Cię całym sercem, bądź szczęśliwa, dziś, jutro i pojutrze jestem do Twojej dyspozycji - pisał żonie z okazji 42. urodzin.

Teraz ukochana Mateusza Damięckiego upamiętniła swojego teścia. Udostępniła rodzinny kadr dziadka z wnukiem na zwykłym odpoczynku. Opis wzrusza i zdradza wiele o Macieju Damięckim.

Mateusz Damięcki
Synowa żegna Macieja Damięckiego, fot. KAPiF

Paulina Andrzejewska żegna Macieja Damięckiego

W najnowszym poście Paulina Andrzejewska pokazała czarno-białe zdjęcie Macieja Damięckiego wraz z wnukiem na jego kolanach. Obaj zapatrzeni w telefony oddali się zwykłemu odpoczynkowi. Synowa Macieja Damięckiego bardzo żałuje, że aktor odszedł z tego świata.

Żegnaj mój wspaniały Teściu. Dziękuję za wszystkie nasze rozmowy o teatrze i ogromną życzliwość. Za wcześnie…

Okazuje się, że wybór fotografii nie był przypadkowy. Żona Mateusza Damięckiego zdradziła, że jej teść lubił w wolnym czasie grać w jedną z popularnych gier na telefon. Wyznanie przybliżyło nieco zmarłego, którego tysiące pamiętało jako wielkiego artystę. Koniec końców Maciej Damięcki był kochającym ojcem, dziadkiem, a także teściem.

Lubię to zdjęcie, Maciej uwielbiał grać w angry birds.

Maciej Damięcki
Synowa żegna Macieja Damięckiego, fot. KAPiF