Swiatgwiazd.pl

fot. instagram.com/ryszarddabrowski

Szczena spodziewa się kolejnego dziecka?

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Słynny uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia" Ryszard "Szczena" Dąbrowski po raz kolejny jest na ustach wszystkich Polaków. Tym razem za sprawą udzielonego przez jego partnerkę, Joasię wywiadu dla "TVreklama", w którym pytana o możliwość pojawienia się kolejnych pociech odpowiedziała bardzo dwuznacznie.

"Szczena" nie cieszy się najlepszą opinią rodaków. Niedawny przeciwnik Marcina Najmana na gali MMA VIP 3 niejednokrotnie udzielał wywiadów pod wpływem alkoholu i nie miał problemów, by przyznać, że podczas walki również nie był trzeźwy.

"Szczena" będzie miał kolejne dziecko?

Niedawno portal "o2.pl" doniósł o kolejnej awanturze w domu byłego gwiazdora "Chłopaków do wzięcia", w której skutek został odebrany im syn Marcelek. Dziecko miało następnie trafić do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a później do rodziny zastępczej.

Wg doniesień rzeczniczki Ciechanowskiej policji w chwili zatrzymania "Szczena" miał być pod wpływem alkoholu. Niedługo po tym odbyła się jego walka na gali MMA VIP 3, podczas której jego przeciwnikiem był Marcin Najman. Podczas konferencji prasowej nie bał się wypowiadać na temat odebrania im dziecka, za co obwiniał sąsiadów.

- Była mała awantura, zadzwonili po policję i zabrali nam dziecko [...] Marcelek jest w jakiejś tam rodzinie zastępczej czy tam czymś - mówił wówczas Dąbrowski.

Jego partnerka, Joanna utrzymuje podobną wersję zdarzeń, dodając, żeby każdy zajmował się własnym życiem i swoimi sprawami. Oboje są przekonani, że chcą odzyskać syna, jednak wszystko wskazuje na to, że do tego nie dojdzie, ponieważ często udzielają się publicznie pod wpływem alkoholu. Warto dodać, że po wcześniej wspomnianej walce "Szczena " przyznał, że walczył również w stanie nietrzeźwości.

Jakby tego było mało, Joanna udzieliła wywiadu dla "TVreklama", w którym niejednoznacznie odpowiedziała na pytanie, czy razem z Ryszardem planują kolejne dzieci. Z jej wypowiedzi wynika, że istnieje możliwość, iż kobieta znów jest w ciąży.

- Powiem tak, to będzie wielką niespodzianką. Ja nikomu niczego nie będę zdradzała - powiedziała.

"Szczena" o następnym dziecku

Słowa Joanny nie zostały oficjalnie potwierdzone, zatem nie można przypuszczać, że są one prawdziwe, ale kto wie? Tymczasem Ryszard przekonuje, że jeśli doszłoby do takiej sytuacji, to wychowaliby kolejne dziecko zdecydowanie lepiej niż Marcelka.

-  Jeżeli będzie, to będziemy starać się je wychować lepiej niż Marcela. Z Marcelem, siłą rzeczy, trochę nam źle to wychodzi. Ale myślę, że z następnym dzieckiem uda nam się to lepiej ogarnąć - przyznaje "Szczena".

Jeśli faktycznie okazałoby się, że Joanna jest w ciąży, byłoby to trzecie dziecko byłego gwiazdora "Chłopaków do wzięcia", ponieważ poza Marcelkiem posiada też 6-letnią córkę, którego matką jest koleżanka Joanny. Nawiasem mówiąc, sama przyznaje, że nienawidzi jego najstarszego dziecka.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Jan Kliment przeprasza za wulgarne słowa 2. Marta Manowska przekazała, że ma nową miłość 3. TVN pilnie zareagował na słowa Bożeny Dykiel. Usunięto wywiad

Źródło: o2.pl, TVreklama, MMA VIP 3

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki

Dorota Wellman odpowiedziała na pomówienia w "Wiadomościach": "podane przez TVP informacje są nieprawdziwe"
Czytaj więcej >

Plotki

Syn Krzysztofa Krawczyka otrzymuje zatrważająco niską rentę. Ledwo starcza na życie
Czytaj więcej >

Plotki

Uczestniczka "Milionerów" poległa na jednym pytaniu. Związane było z polskim poetą
Czytaj więcej >

Plotki

Agnieszka Kotońska dementuje plotki na temat operacji plastycznych. Gwiazda otwarcie oznajmiła, jaka jest prawda
Czytaj więcej >

Plotki

Anna Lewandowska zdradziła fragment utworu, który wraz z mężem uwielbia. Czy wszystkim się spodoba?
Czytaj więcej >

Plotki

Ostatnie odcinki "Nasz nowy dom". Widzowie czekają na nowy program, który ma go zastąpić na pewien czas
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]