Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak Paulina Smaszcz wypowiadała się o Maćku tuż po rozstaniu. Zupełnie inny ton, ale też ból: "Wypruto mnie z miłości"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 12.10.2022 14:03

Tak Paulina Smaszcz wypowiadała się o Maćku tuż po rozstaniu. Zupełnie inny ton, ale też ból: "Wypruto mnie z miłości"

Paulina Smaszcz
fot. kadr z wywiadu Vivy z Pauliną Smaszcz / YouTube

Paulina Smaszcz przez lata tworzyła małżeństwo z Maciejem Kurzajewskim. W 2020 roku rozwiedli się, a obecnie dziennikarz układa sobie życie u boku Katarzyny Cichopek. Fakt ten nie umknął Paulinie. Przypomnijmy, że kobieta tuż po rozwodzie udzieliła szczerego wywiadu.

Ponad dwa lata temu Paulina Smaszcz udzieliła wywiadu Vivie. Poruszyła temat byłego męża oraz dzieci, których się z nim doczekała. Rozmowę przerwały łzy, które popłynęły z oczu kobiety. Mamy nagranie.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski byli małżeństwem przez 23 lata

Paulina i Maciej poznali się w styczniu 1996 roku w Zakopanem. Wówczas oboje byli w związkach, jednak ostatecznie postawili wszystko na jedną kartę. Uwierzyli w swoją miłość i zakończyli poprzednie relacje. Zaledwie kilka miesięcy później, bo 15 września 1996 roku stanęli na ślubnym kobiercu, by uroczyście powiedzieć sobie sakramentalne "tak".

Małżeństwo doczekało się dwóch synów - Franciszka i Juliana. W 2020 roku Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski się rozwiedli. Kobieta wielokrotnie podkreślała, że z byłym mężem łączą ją serdeczne relacje i przede wszystkim dzieci.

Dziennikarka i mentorka zdobyła się na wiele wyznań podczas szczerego wywiadu dla magazynu Viva, który miał miejsce w 2020 roku, niedługo po rozstaniu z Maciejem. W sieci wciąż dostępne jest nagranie z rozmowy.

Paulina Smaszcz o Macieju Kurzajewskim tuż po rozwodzie

Paulina Smaszcz wielokrotnie podkreślała, że dobro dzieci jest najważniejsze. W rozmowie po rozwodzie podkreśliła, że ma ogromny szacunek do małżeństwa oraz 23. lat spędzonych z Maciejem. Jest dumna, że doczekali się dwójki wspaniałych synów. — Uważam, że nie należy palić mostów, trzeba mieć szacunek do tego, co się przeżyło, ale też ogromną pokorę do tego, co się wydarzyło teraz. [...] Ja mam ogromny szacunek do mojego małżeństwa i do przeżytych 23 lat. Do tego, że mam z Maćkiem dwóch wspaniałych synów. [...] Nadal jesteśmy rodziną. Nadal Maciek kocha synów jako ojciec, ja jako matka, my dalej jesteśmy rodziną, tylko mama z tatą nie jest razem — powiedziała Paulina w rozmowie z dziennikarzem.

Dziennikarka zabrała również głos w sprawie uczuć, z których jak sama określiła, została "wypruta". Dodała, że ma o to żal. Kiedy powiedziała o uczuciach, nie mogła ukryć łez, a nagrania przerwano.

Czuję, że wypruto mnie z miłości i uczuć, które były dla mnie bardzo ważne i mam o to żal — zakończyła poruszona Paulina Smaszcz.

Wywiad z Pauliną Smaszcz obejrzycie poniżej:

Zobacz zdjęcia:

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz, fot. instagram.com/paulina.smaszcz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Lewandowska martwi się o córki. Z Robertem wzięli sprawy w swoje ręce. "To trudna i odpowiedzialna sprawa"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.

Źródło: Viva