Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wyglądał ślub Olgi Bołądź. Suknia przepiękna. Kim jest jej mąż? Ma jeden z największych gejowskich klubów w Polsce
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.02.2024 18:56

Tak wyglądał ślub Olgi Bołądź. Suknia przepiękna. Kim jest jej mąż? Ma jeden z największych gejowskich klubów w Polsce

Olga Bołądź
Olga Bołądź pokazała zdjęcia ze ślubu, fot. instagram.com/lukfili

Olga Bołądź na co dzień bardzo chroni swoje życie prywatne. Kiedy więc teraz aktorka nagle pokazała zdjęcia ze swojego ślubu, fani wręcz oszaleli. Sukienka robi wrażenie, a pan młody promienieje uśmiechem. Kim jest mąż gwiazdy?

Olga Bołądź wzięła ślub

Olga Bołądź do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Jej poprzednie związki z Mikołajem Roznerskim czy Sebastianem Fabijańskim nie przetrwały próby czasu. Podobnie jak relacja z ojcem jej syna Borysa. Jednak aktorka od kilku lat jest szczęśliwie zakochana.

Bołądź w 2020 roku ujawniła związek z młodszym o siedem lat Jakubem Chruścikowskim. W maju 2023 roku urodziła im się córka Rita. Para nieustannie promienieje szczęściem, a teraz wreszcie wznieśli relację na wyższy poziom i zostali małżeństwem. Prasa donosi, że ślubu udzielał im Rafał Trzaskowski. A co wiadomo o mężu aktorki? Szczegóły poniżej!

Olga Bołądź o aktywizmie i sytuacji uchodźców na granicy. "NIe możemy odwracać głowy" Były mąż Maryli Rodowicz wziął ślub z nową partnerką. Gwiazda aż zaniemówiła

Kim jest mąż Olgi Bołądź?

Bołądź bardzo chroni swojej prywatności i nie epatuje nią ani w wywiadach, ani mediach społecznościowych. Nie nagłaśniała nawet swoich zaręczyn z Chruścikowskim. Być może właśnie ta obrona prywatności sprawia, że ich związek jest tak udany. A co wiadomo o Jakubie?

Jakub Chruścikowski, mąż Olgi Bołądź, urodził się w 1991 roku. Studiował zarządzanie w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego. Dekadę temu pracował jako kierowca autobusu u prywatnego operatora komunikacji miejskiej w stolicy. Z czasem został przedsiębiorcą. Dziś jest właścicielem kilku klubów w Warszawie, w tym popularnego lokalu przyjaznego społeczności LGBTQ+ – Metropolis.

Jak wyglądał ślub Olgi i Jakuba? Wszystko zobaczycie na zdjęciach poniżej.

Jak wyglądał ślub Olgi Bołądź? Pokazała zdjęcia

Olga Bołądź i Jakub Chruścikowski oficjalnie są już małżeństwem. Pobrali się 21 lutego 2021 roku. Kameralna ceremonia odbyła się w urzędzie stanu cywilnego. Aktorka założyła na tę okazję prostą, ale elegancką białą sukienkę. Miała też stylowo upięte włosy. Promienny pan młody postawił na klasyczny ciemny garnitur i muszkę.

21.02. Kocham Cię – brzmi prosty podpis pod zdjęciami z ceremonii.

Życzenia szczęścia młodej parze złożył też Rafał Trzaskowski, udzielający ślubu.

Ona – aktorka. On – przedsiębiorca, ale też pasjonat komunikacji miejskiej, który sprawdza się także jako kierowca @wtp_warszawa. Olgo, Jakubie – bardzo miło mi było udzielić Wam ślubu. Sto lat Młodej Parze – napisał na Instagramie, dołączając kilka zdjęć, które możecie obejrzeć poniżej.

Redakcja Świata Gwiazd dołącza do gratulacji!

Olga Bołądź, zdjęcia ze ślubu, kim jest jej mąż
Ślub Olgi Bołądź i Jakuba Chruścikowskiego, fot. Łukasz Fipowski, instagram.com/lukfili
Olga Bołądź, zdjęcia ze ślubu, kim jest jej mąż
Ślub Olgi Bołądź i Jakuba Chruścikowskiego, fot. Łukasz Fipowski, instagram.com/lukfili
Olga Boładź, Jakub Chruścikowski, ślub, zdjęcia
Olga Boładź i mąż Jakub Chruścikowski, fot. KAPiF
Olga Boładź, Jakub Chruścikowski, ślub, zdjęcia
Olga Boładź, fot. KAPiF
Olga Boładź, Jakub Chruścikowski, ślub, zdjęcia
Olga Boładź, fot. KAPiF