Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Pogrzeby Gwiazd

Pogrzeby Gwiazd

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 21:39 Tak wygląda grób Kipiel-Sztuki po pogrzebie

Marzena Kipiel-Sztuka spoczęła dziś na cmentarzu w rodzinnej Legnicy. Jak wygląda jej miejsce pochówku po pogrzebie? Zdjęcia grobu poruszają do głębi.

Pogrzeb Sztuki
13.06.2024 18:38 Mąż Dygant na pogrzebie Kipiel-Sztuki. Tak wygląda słynny reżyser

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki był niezwykle wzruszającą ceremonią. Na uroczystości pojawił się też dawno niewidziany reżyser “Świata według Kiepskich”, mąż Agnieszki Dygant. Jak wyglądał? Nie do końca zastosował się do prośby zmarłej aktorki.

Pogrzeb Kipiel-Sztuki
13.06.2024 17:49 Ludzie świadkami przejmujących scen na pogrzebie Kipiel-Sztuki

Pogrzeb Kipiel-Sztuki odbył się w Legnicy. Kolorowa, poruszająca uroczystość obfitowała w niezwykłe momenty. Jednym z nich był ten, w którym rozbrzmiała wyjątkowa piosenka.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 16:49 Przyczyny śmierci Kipiel-Sztuki ujawnione na pogrzebie

Marzena Kipiel-Sztuka została dziś pochowana w Legnicy. Na pogrzebie aktorki ujawniono prawdziwą przyczynę jej śmierci. Wszystko ogłosili przyjaciele.

Kipiel-Sztuka
13.06.2024 16:02 Pogrzeb Kipiel-Sztuki. Wśród kwiatów na grobie TO

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Kto to położył na grobie aktorki. Wśród kwiatów coś, czego nikt się nie spodziewał. Mamy zdjęcia.

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 15:58 Sąsiedzi Kipiel-Sztuki zabrali głos po pogrzebie. Ujawnili, jak się zachowywała

Wiele osób wypowiadało się o tym, jaka była Marzena Kipiel-Sztuka po jej śmierci. Teraz sąsiedzi i mieszkańcy Legnicy zabrali głos.

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki
13.06.2024 15:45 Wyjątkowo pożegnał Marzenę Kipiel-Sztukę na pogrzebie

Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Przybyło wielu bliskich aktorki. Jednak to ta jedna przemowa najbardziej chwyciła za serce. 

Marzena Kipiel-Sztuka
13.06.2024 10:04 Apel rodziny tuż przed pogrzebem Marzeny Kipiel-Sztuki. Mają szczególną prośbę

Dzisiaj ma odbyć się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. W ostatnich chwilach przed ceremonią rodzina aktorki prosi o ważną rzecz. 

Marzena Kipiel-Sztuka
12.06.2024 20:13 Kipiel-Sztuka czuła nadchodzący koniec? Tak bardzo chciała żyć

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła po walce z chorobą. Czy w ostatnim wywiadzie, jakiego udzieliła, przeczuwała, że koniec nastąpi tak szybko?

Marzena Kipiel-Sztuka
12.06.2024 18:26 Pogrzeb Kipiel-Sztuki. Tak zostanie pożegnana Halinka z "Kiepskich"

Marzena Kipiel-Sztuka dokładnie wiedziała, jak ma wyglądać jej pogrzeb. Teraz znane są już wszystkie szczegóły ceremonii. Gdzie i w jaki sposób zostanie pochowana serialowa Halinka?

Marzena Kipiel-Sztuka
11.06.2024 12:15 Siostra Marzeny Kipiel-Sztuki boi się pogrzebu

9 czerwca zmarła Marzena Kipiel-Sztuka znana jako Halinka z serialu "Świat według Kiepskich". Aktorka miała jedną siostrę, z którą od dawna nie utrzymywała kontaktu. Teraz kobieta bardzo przeżywa odejście bliskiej osoby. Pogrzeb będzie dla niej szczególnie bolesny. Przekazano szczegóły ceremonii.

Barbara Sienkiewicz
09.06.2024 11:06 Pilny apel ws. dzieci zmarłej Barbary Sienkiewicz. Obcy ludzie zdobyli się na piękny gest

Barbara Sienkiewicz była znana ze swoich telewizyjnych ról, a także z tytułu "najstarszej matki w Polsce". Zmarła w wieku 69 lat, pozostawiając małoletnie dzieci. Teraz w ich sprawę zaangażowali się obcy ludzie. Ich inicjatywa ściska za serce.

Janusz Rewiński
06.06.2024 13:17 Pogrzeb Janusza Rewińskiego. Ujawniono datę i miejsce

Wiadomość o śmierci Janusza Rewińskiego została przekazana przez jego synów we wtorek, 4 czerwca, przy pomocy mediów społecznościowych. Teraz Jonasz Rewiński podzielił się informacjami na temat ostatniego pożegnania aktora. Nekrolog daje do myślenia.

Nie żyje
25.05.2024 18:31 Eutanazja fizycznie zdrowej 29-latki. Odeszła na oczach ukochanego

Nie żyje 29-latka, która przez niemal cztery lata walczyła o zgodę na to, by móc odejść. Decyzję o eutanazji podjęła z najsmutniejszych powodów. Zmarła na oczach ukochanego chłopaka, znamy szczegóły.

Zbigniew Wodecki
22.05.2024 11:42 To pojawiło się na grobie Wodeckiego. Widok łamie serce

Zbigniew Wodecki był jednym z najwybitniejszych polskich muzyków. Jego hity do dziś królują w sercach słuchaczy. Odszedł nagle, niedługo po zapadnięciu w śpiączkę w wyniku udaru mózgu. Od jego śmierci mija właśnie 7 lat. Jak obecnie wygląda jego miejsce spoczynku?

Jacek Zieliński, Andrzej Zieliński
21.05.2024 15:04 Zapomniany syn Zielińskiego przerwał milczenie. Bolesne wyznanie po pogrzebie Skalda

W poniedziałek tłum żałobników pożegnał zmarłego Jacka Zielińskiego. Po uroczystym pogrzebie odbył się koncert na cześć artysty. Jednym z gości został syn założyciela zespołu, o którym niewiele było wiadomo do tej pory. Mężczyzna chciał występować na scenie z rodziną. Co stało na przeszkodzie?

Jacek Zieliński
21.05.2024 08:55 Kłopotliwe zdarzenie na pogrzebie Jacka Zielińskiego. Ludzie nie kryli frustracji

W poniedziałkowe popołudnie odbyło się pożegnanie jednego z założycieli legendarnego zespołu Skaldowie, Jacka Zielińskiego. Muzykowi oddawał ostatni hołd tłum żałobników w tym m.in. kardynał Grzegorz Ryś. Podczas kazania duchownego doszło do zaskakującej sytuacji. Został całkowicie zagłuszony.

Pogrzeb Jacka Zielińskiego
16.05.2024 18:27 Pogrzeb Jacka Zielińskiego. Szczegóły ostatniej drogi Skalda

Pogrzeb Jacka Zielińskiego, wokalisty i muzyka zespołu Skaldowie, już za kilka dni. Brat zmarłego, Andrzej Zieliński, ujawnił szczegóły ceremonii. Gdzie i kiedy odbędzie się uroczystość?

Pogrzeb Zofii Kucówny
15.04.2024 15:02 Pogrzeb Zofii Kucówny. Legendę kina żegnał tłum gwiazd show-biznesu

Zofia Kucówna zmarła w sobotę 6 kwietnia. Pogrzeb legendy polskiego kina odbył się w poniedziałek 15 kwietnia. W ostatnim drodze aktorce towarzyszyło wiele znanych osobistości. 

Stanisława Ryster
10.04.2024 14:31 Pogrzeb Stanisławy Ryster. Uczestnik "Wielkiej gry" wyrwał się z tłumu. To, co usłyszeli żałobnicy, wyciska łzy

W środowe popołudnie pożegnaliśmy legendę polskiej telewizji, Stanisławę Ryster. Nagłe odejście gwiazdy było dla wszystkich szokiem. Podczas pogrzebu złożono słynnej prezenterce ostatni hołd w szczególny sposób. Widok na cmentarzu ściska za serce. Tak pożegnano zmarłą ikonę.

Tomasz Komenda
05.03.2024 14:17 Ojciec pożegnał Tomasza Komendę. Wcześniej nikt o nim nie wspominał

Pogrzeb Tomasza Komendy odbył się w poniedziałek, 26 lutego. Na wrocławskim cmentarzu pożegnał go tłum żałobników, rodzina oraz mistrz ceremonii. Serce ściska na widok tego co pozostawili po sobie bliscy. Po tygodniu od wydarzenia wiadomo, jak pożegnał go ojciec.

Tomasz Komenda
04.03.2024 12:18 Rodzina Komendy przed pogrzebem wysłała dwa listy. Organizator ujawnia. Nie tak miało wyglądać ostatnie pożegnanie

W poniedziałek, 26 lutego, odbyło się ostatnie pożegnanie Tomasza Komendy. Mężczyzna spędził długie lata w zakładzie karnym za zbrodnię, której nie popełnił. Jego pogrzeb miał charakter świecki, a mistrz ceremonii zdradził szczegóły przebiegu wydarzenia. Rodzina zmarłego wysłała dwa listy.

Tomasz Komenda
26.02.2024 15:16 Tak oddano hołd Tomaszowi Komendzie. Na cmentarzu nagle TO rozległo się z głośników

26 lutego odbył się pogrzeb Tomasza Komendy, który spędził 15 lat w więzieniu za niesłuszne osądzenie zbrodni. Podczas ostatniego pożegnania tłum żałobników złożył mu hołd. Po ceremonii rozbrzmiał wyjątkowy utwór. Trudno powstrzymać łzy przy takich okolicznościach.

Tomasz Komenda
26.02.2024 14:09 Matka Tomasza Komendy odsunięta od pogrzebu syna. Serce się kraje na widok tego, co się stało

Trwa pogrzeb Tomasza Komendy. W ostatniej drodze towarzyszy zmarłemu synowi mama Teresa, która zawsze wierzyła w jego niewinność. Wiadomość o odejściu syna była dla niej wstrząsającym ciosem. W ostatnich dniach nie mogła funkcjonować z uwagi na tragedię.

Tomasz Komenda
26.02.2024 13:32 Tak Komenda przekazał bliskim wiadomość, że umiera. Na pogrzebie odczytano przejmujący list

Ostatnie pożegnanie Tomasza Komendy odbyło się 26 lutego 2024 lutego. Niesłusznie skazanego przed laty mężczyznę pożegnało wiele osób. Podczas ceremonii odczytano list. Aż trudno powstrzymać łzy. 

Lombard. Życie pod zastaw
11.01.2024 07:59 Nie żyje gwiazda serialu "Lombard. Życie pod zastaw". Właśnie przekazano smutne wieści

Produkcja serialu "Lombard. Życie pod zastaw" pogrążyła się w ogromnej żałobie po śmierci jednego ze swoich gwiazdorów. W mediach społecznościowych uroczyście pożegnano aktora wzruszającymi postami. Miał 67 lata. Kiedy pogrzeb członka obsady popularnego serialu?

Krzysztof Respondek
31.12.2023 10:01 Poruszająca przemowa pogrzebowa córki Krzysztofa Respondka. Tak pożegnała tatę

30 grudnia tłum żałobników oddał ostatni hołd zmarłemu Krzysztofowi Respondkowi. 54-letni aktor i kabareciarz odszedł nagle po przejściu zawału serca. Podczas nabożeństwa uhonorowali go bliscy przyjaciele oraz rodzina. Przemowa jednej z córek dotknęła serc zgromadzonych w kościele. Aż trudno powstrzymać łzy.