Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

"Twoja twarz brzmi znajomo". Krzysztof Ibisz kolejnym, "najmłodszym" uczestnikiem show

30 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Polsat oficjalnie ogłosił kolejnego uczestnika zbliżającej się wielkimi krokami 18. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Do Piotra Stramowskiego, Julii Kamińskiej, Oskara Cymsa i Katarzyny Kołeczek dołącza nie kto inny, jak Krzysztof Ibisz.

Już wkrótce wieloletni prezenter stacji będzie miał tym samym okazję sprawdzić się w zupełnie innej dziedzinie. Sam zainteresowany zdążył już skomentować najnowsze doniesienia, nie zawiedli także internauci, którzy upust emocjom dali w komentarzach.

Krzysztof Ibisz uczestnikiem "Twoja twarz brzmi znajomo"

Tego Pana chyba nie musimy Wam przedstawiać. Jest świetnym prezenterem, ale jak poradzi sobie na naszej scenie? Przed Wami najmłodszy uczestnik wszystkich edycji – podał Polsat w mediach społecznościowych, oficjalnie potwierdzając krążące od dawna plotki.

Sam Ibisz dodał zaś na swoim Instagramie, że prowadzi "Taniec z gwiazdami" po to, by w nim nie tańczyć, co jednak nie udało mu się z "TTBZ".

Będę śpiewał. Nie zdziwię się, jeśli ludzie moich wyczynów wokalnych będą używać jak syreny alarmowe, a ja stanę się twarzą zatyczek do uszu – dodał żartobliwie, zapewniając jednocześnie, że postara się "nie zepsuć pięknych piątkowych wieczorów".

W wątpliwości Ibisza z pewnością nie uwierzyli jednak internauci, którzy to niezwykle entuzjastycznie podeszli do komunikatu Polsatu. W sieci od razu pojawiły się setki komentarzy.

To mój ulubiony prezenter, więc już za niego trzymam kciuki. Jest z wykształcenia aktorem, więc myślę, że wszystkich nas zaskoczy! – przypomniał jeden z komentujących.

I to właśnie dla tego najmłodszego uczestnika będę oglądać tę edycję , trzymając mocno kciuki – dodała kolejna.

Krzysztof Ibisz w "Twoja twarz brzmi znajomo". Reakcje gwiazd

Na nową rolę Krzysztofa Ibisza zareagowały także polskie gwiazdy, między innymi Aleksandra Szwed, Michał Piróg, Jacek Jeschke czy Iwona Pavlović.

Krzysiu, Ty i śpiew? Bosko! Trzymam mocno kciuki za Ciebie – napisała jurorka "Tańca z gwiazdami".

Była żona prezentera, Anna Nowak-Ibisz, nawiązała z kolei do wypowiedzi Krzysztofa, przypominając jedną z sytuacji z przeszłości.

Lata temu śpiewałeś w telewizji dla naszego synka "Kołysankę dla okruszka" i było bardzo dobrze! Na co dzień słoń na ucho też Ci nie nadepnął, także ten, trzymamy kciuki za kontrakt z zatyczkami! – zapewniła.

"Ewidentnie najmłodszy uczestnik tego programu! Trzymamy kciuki!" ogłosił Jacek Jeschke. "No czekam, czekam! Baw się wspaniale!" napisały Ilona i Milena Krawczyńskie. "Ależ to będzie genialne. A Ty Krzysiu nie kokietuj. Dla mnie jesteś czarnym koniem tego wyścigu " dodała od siebie Ola Szwed.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Jako dziecko zagrała kultową postać, rodzina właśnie odłączyła ją od aparatury. Nie żyje

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]