Swiatgwiazd.pl
Marian Lichtman ostrzega Ewę Krawczyk

youtube.com/Świat Gwiazd

Tylko u nas: Marian Lichtman szczerze o konflikcie z Andrzejem Kosmalą. Ostrzegł Ewę Krawczyk

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Marian Lichtman udzielił ostatnio wywiadu naszej dziennikarce, Dominice Komarnickiej, poruszając m.in. kwestię głośnego w ostatnim czasie sporu z Andrzejem Kosmalą. Artysta w zaskakujących i dość mocnych słowach nawiązał do Ewy Krawczyk, ostrzegając ją or

  • Marian Lichtman w wywiadzie dla Świata Gwiazd

  • Artysta szczerze o konflikcie z Andrzejem Kosmalą

  • Lichtman ostrzega Ewę Krawczyk

Nie cichną dyskusje od śmierci Krzysztofa Krawczyka, chociaż lada moment minie dokładnie miesiąc, jak Polska straciła prawdziwą legendę rodzimej sceny. W ostatnim czasie to jednak nie wspomnienia muzyka budzą największe poruszenie a niespodziewany konflikt, jaki pojawił się między jego wieloletnim menadżerem, Andrzejem Kosmalą, a przyjacielem, Marianem Lichtmanem.

Marian Lichtman otwiera się na temat konfliktu z Ewą Krawczyk i Kosmalą

Ceniony kompozytor, perkusista i wokalista, a przede wszystkim, współtwórca grupy muzycznej Trubadurzy, w którym przez lata występował z Krzysztofem Krawczykiem. Mężczyźni utrzymywali świetny kontakt nawet wtedy, gdy Krawczyk zadecydował o rozpoczęciu solowej kariery. 

Nikogo nie zdziwił więc fakt, że Lichtman pojawił się na pogrzebie gwiazdora. Nikt jednak nie przewidział, że dojdzie tam do takich zdarzeń - Ewa Kasprzyk wyprosiła go z kościoła. Nie minęło wiele czasu, a incydent skomentował na swoim Facebooku menadżer Krawczyka.

Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej, ale Marian Lichtman dobrze wie, dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: Zjeżdżaj, robisz wszystko, by zarobić na śmierci mego męża - napisał, zarzucając w dalszej części Lichtmanowi, że ten próbuje wybić się na śmierci muzyka.

Z każdym dniem medialny szum i konflikt na linii Marian Lichtman a Ewa Krawczyk i Andrzej Kosmala przybierały na sile. W związku z ogromnym poruszeniem opinii publicznej postanowiliśmy przeprowadzić wywiad ze współtwórcą zespołu Trubadurzy, by poznać kulisy niespodziewanego sporu.

W rozmowie z naszą dziennikarką, Dominiką Komarnicką, Lichtman otworzył się na temat konfliktu, przyznając, że ostre komentarze pod jego adresem nie są rzadkością.

Ja jestem napastliwie trollowany przez Ewę i ludzi z tego środowiska, dlatego, że ja jestem niepokorny. Ja wszystko wiem, mówię prawdę. Nie będę mówił tego, co oni chcą, bo to jest niemożliwe - zaczął.

Lichtman ostrzega Ewę Krawczyk i Kosmalę

W rozmowie z naszą reporterką Lichtman wyraźnie podkreślił, że nie przejmuje się tym, co jest mu zarzucane, bo "ma własne problemy". Jednocześnie nie przebierał w słowach, prosząc Ewę Krawczyk i Andrzeja Kosmalę, by "nie przekroczyli czerwonej linii".

Z wypowiedzi artysty wynika, że zna wiele faktów, które mogłyby namieszać w opinii publicznej i, być może, zaszkodzić wdowie oraz wieloletniemu menadżerowi Krawczyka, dlatego, co zaznaczył, nie chce wyjawiać prawdy.

Niech oni sobie żyją. Tylko błagam, Ewa i panie Kosmala, nie przekroczcie czerwonej linii, bo jak ja otworze buzię, jak ja powiem prawdę... Po co to? To Krzysztof tylko płacze w górze. Jak ja takie rzeczy bym zrobił, to miałbym wyrzuty sumienia - apelował.

Lichtman podkreślił także, że nie jest niczemu winien, a tzw. trolli, którzy atakują go w sieci, określił "zorganizowaną bandą przestępczą".

Ja nikomu krzywdy nie zrobiłem. [...] Oni robią to tak niesympatycznie przez tych trolli. To jest zorganizowana banda przestępcza trolli, która pisze na mnie - dodał.

Odniósł się również do zarzutów, jakoby miał być zazdrosny o zawodowe powodzenie Krzysztofa Krawczyka.

Ja mu kibicowałem, przyjaźniliśmy się do końca. To jest pomówienie. On [ Andrzej Kosmala - przyp. red.] nienawidził zespołu Trubadurzy, śmiał się - zaznaczył w rozmowie z nami.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowa

  • Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

  • Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

    Źródło: Świat Gwiazd

    Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Janusz Korwin Mikke poleca Lewandowskiemu dietę fastfoodową na lepszą formę podczas Euro 2020.

Wywiady

Korwin Mikke: “Na diecie fastfoodowej Lewandowski strzelałby więcej goli” (TYLKO U NAS)

Czytaj więcej >
Karolina Brzuszczyńska

Wywiady

Way Of Blonde: „Mam po prostu nadzieję, że ludzie się przyzwyczają do tego, że społeczność LGBT to ludzie, którzy są wokół nas”

Czytaj więcej >
Detektyw, osobowość telewizyjna.

Wywiady

Tylko u nas: Apel Krzysztofa Rutkowskiego do premiera ws. wycieku maili Dworczyka

Czytaj więcej >
Dawid_Nickel

Wywiady

Tylko u nas: Dawid Nickel opowiedział o kulisach filmu "Ostatni Komers"

Czytaj więcej >
Menadżerka Patrycji Markowskiej zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Wywiady

Patrycja Markowska zdradziła nam, jak czuje się Grzegorz Markowski. Gwiazdor ma w planach jeszcze zaśpiewać

Czytaj więcej >
Stanisław Pąk - wywiad

Wywiady

Tylko u nas: zebrano pieniądze na leczenie Stanisława Pąka. Inspirujący wywiad z aktorem

Czytaj więcej >