Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: To ich TVN chce na prowadzących "DDTVN"! Ujawniamy cztery nazwiska
Anna Lipska
Anna Lipska 15.11.2023 19:43

TYLKO U NAS: To ich TVN chce na prowadzących "DDTVN"! Ujawniamy cztery nazwiska

Nowi prowadzący DDTVN. Nazwiska
DDTVN, fot. KAPIF

Tylko w nas! To ich TVN chce na prowadzących "DDTVN"! Ujawniamy cztery nazwiska dziennikarzy, którzy zostaną gospodarzami śniadaniówki. Szczegóły.

Hubert Urbański nie poprowadzi "Dzień Dobry TVN"

Kilka tygodni temu w mediach gruchnęła informacja o angażu Huberta Urbańskiego do roli prowadzącego “Dzień Dobry TVN”. Chociaż jego udział w śniadaniówce był niemal pewny, to ostatecznie do współpracy nie dojdzie.

Świat Gwiazd dowiedział się, co stanęło na przeszkodzie:

Hubert Urbański zrezygnował z prowadzenia „Dzień dobry TVN”, i to tuż przed startem programu. Miał prowadzić poranne pasmo razem z Dagmarą Kaczmarek–Szałkow z TVN24. I nagle zrezygnował  – zdradza w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z pracowników TVN.

Dlaczego zrezygnował z posady?

Uznał, że program na żywo jest jednak nie dla niego, chyba obawiał się, że sobie nie poradzi – mówi nasze źródło.

Postawa Urbańskiego nie spodobała się jego przełożonej:

Teraz TVN ma ogromny problem, szefowa Lidia Kazen jest mocno zawiedziona, przecież informacja o tym, że Hubert będzie prowadzącym „Dzień Dobry TVN” już się przedostała do mediów.

Jest szansa, że TVN podziękuje Hubertowi za współpracę przy innych projektach?

Urbański postawił stację w trudnej sytuacji, pojawiły się wręcz plotki, że w tej sytuacji straci „Milionerów”. Ale aż takiej afery nie będzie. Hubert jest twarzą tego programu, ludzie są do niego przyzwyczajeni, więc zostanie. Ale nie wiadomo, co teraz z „Dzień dobry TVN” i Dagmarą. Z Hubertem byli przecież już po próbach kamerowych – kwituje informator swiatgwiazd.pl.

Znamy jednak nazwiska tych, którzy przeszli castingi…

Już wiadomo, dlaczego Małgorzata Tomaszewska ukrywa ojca swojego dziecka. Nagle wszystko stało się jasne Daniel Olbrychski ma nieślubnego syna. Tak wygląda najmłodsze dziecko aktora

Kto nowym prowadzącym "Dzień Dobry TVN"?

Teraz dotarliśmy do kolejnych szczegółów dotyczących zmian w śniadaniówce TVN-u. Jak nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, nowi gospodarze nie pojawią się w obsadzie “Dzień Dobry TVN” w tym roku.

Testy wciąż trwają. Stacji zależy na znalezieniu jak najlepszych kandydatów, dlatego nie ulegają presji czasu. Nowi prowadzący przedstawieni zostaną najprawdopodobniej w wiosennej ramówce – mówi nasze źródło.

To jeszcze nie wszystko, co ustaliliśmy. Dotarliśmy do nazwisk czworga dziennikarzy, którzy walczą o posadę w programie.

Ujawniamy nazwiska nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN"

Kto dołączony do grona prowadzących “Dzień Dobry TVN”? Stacja stawia na dobrze znanych i doświadczonych w pracy z kamerą prezenterów.

Po tym, jak z prowadzenia „Dzień dobry TVN” zrezygnował Hubert Urbański, byliśmy w trudnej sytuacji. Produkcja zrobiła burzę mózgów, kogo zaprosić na castingi. Zapadła decyzja, że Dagmara Kaczmarek-Szałkow zostaje, bo świetnie wypadła na próbach kamerowych, ma poza tym ogromne doświadczenie w prowadzeniu programu na żywo w TVN24, nie chcieliśmy jej stracić - słyszymy.

Kto jeszcze? Te osoby także są powszechnie znane.

 Zatem została zaproszona casting plus Sandra Hajduk, Piotr Kędzierski i Mikołaj Komar. Teraz trwają próby kamerowe tych gwiazd w różnych konfiguracjach. Chodzi o to, by tak dobrać pary, by była między nimi chemia i by wzbudzili sympatię widzów. Redakcja nie chce popełnić błędu jak z Małgorzatą Rozenek-Majdan, której widzowie nie polubili w tej roli. Na razie wszyscy czworo wypadają dobrze, na luzie, bez spięcia i przede wszystkim naturalnie. Jest szansa, że będą nowymi gospodarzami porannego pasma – zdradza w rozmowie ze „Światem gwiazd” jeden z topowych menadżerów Discovery.

Teraz czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji przez władze stacji. Jak wam się podoba taki wybór?

Piotr Kędzierski
Piotr Kędzierski, fot. KAPiF
Sandra Hajduk
Sandra Hajduk, fot. KAPiF
Mikołaj Komar
Mikołaj Komar, fot. KAPiF
Dagmara Kaczmarek-Szalkow, fot. KAPiF
Dagmara Kaczmarek-Szalkow, fot. KAPiF