Swiatgwiazd.pl
Viola Kołakowska skomentowała śmierć Krzysztofa Krawczyka

instagram.com/stories/violkakolakowska; TRICOLORS/East News

Viola Kołakowska skomentowała śmierć Krzysztofa Krawczyka

6 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Na temat śmierci Krzysztofa Krawczyka rozpisują się wszystkie media w Polsce. Nie dość, że nie ma jeszcze oficjalnie potwierdzonej przyczyny śmierci piosenkarza, to Viola Kołakowska zdążyła już pokusić się o swoje słynne teorie spiskowe w tej sprawie. Ak

  • Viola Kołakowska wypowiedziała się na temat śmierci Krzysztofa Krawczyka

  • Aktorka stwierdziła, że na taki przebieg zdarzeń mógł wpłynąć fakt, że piosenkarz miał kontakt z wirusem poprzez szczepienie

  • Namawia ludzi, by nie przyjmowali szczepionki

Drugi dzień świąt Wielkanocnych 2021 roku będzie jednym z najgorzej zapamiętanych dla wielu miłośników polskiej muzyki. Wszystko za sprawą śmierci Krzysztofa Krawczyka, nad którą powstają niepotwierdzone teorie spiskowe. Autorką kilku z nich jest Viola Kołakowska.

Viola Kołakowska o śmierci Krzysztofa Krawczyka

W internecie można spotkać niezliczoną ilość postów dotyczących śmierci Krzysztofa Krawczyka oraz domysłów, co mogło wywołać taki przebieg zdarzeń. Według TVP Info były to choroby współistniejące, jednak w dalszym ciągu nie jest to oficjalna informacja.

Artyści, politycy, lekarze specjaliści, a także fani muzyki zmarłego piosenkarza debatują na temat zaistniałej sytuacji, jednak nie brakuje także zwolenników teorii spiskowych. Do tego grona należy m.in. Viola Kołakowska, która po raz kolejny zszokowała swoją opinią w tej sprawie.

Aktorka nagrała na InstaStories długie wideo, gdzie wypowiada się na temat śmierci Krzysztofa Krawczyka, twierdząc, że jako artysta był bardzo bliski jej sercu i bardzo ceniła sobie jego głos, po czym z jej ust wypłynęło niespodziewane stwierdzenie:

- Jest to przykre, ale właśnie o to chodzi, że Krzysztof Krawczyk zaszczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem, dlatego krzyczymy, żebyście się nie szczepili - opowiada Viola Kołakowska na swoim InstaStories.

Viola Kołakowska o szczepieniach przeciw COVID-19

To nie pierwszy raz, kiedy aktorka potwierdza swoją niechęć do szczepień przeciwko koronawirusowi. Po raz pierwszy można było dowiedzieć się o tym już przed kilkoma miesiącami, jednak zdecydowanie najpopularniejszym dotychczas potwierdzeniem jej teorii było nazwanie "słabym aktorem", przebywającego wówczas w szpitalu Andrzeja Piasecznego, który na szczęście wyzdrowiał i dziś dochodzi do siebie.

W odniesieniu do śmierci Krzysztofa Krawczyka Viola Kołakowska stwierdziła, że szczepionka powoduje brak odpowiedzi immunologicznej na wirusa. Na tym nie koniec szokujących teorii spiskowych słynnej aktorki. Na InstaStories można posłuchać, jak twierdzi, iż Ci ludzie, którzy się szczepią, właśnie w taki sposób mogą zakończyć swój żywot.

Kołakowska jest przekonana, że ludzie, którzy mieliby styczność z wirusem, mogliby go przejść bezproblemowo i niczym by im nie zaszkodził. Co więcej, jej zdaniem mogliby w ogóle o tym nie wiedzieć, że go mieli i nie wykazywaliby żadnych objawów. Z przekonaniem i pewnością siebie nakłania ludzi, by się nie szczepili, twierdząc, że przez masowe szczepienia nie zbudujemy odporności stadnej.

Sądzicie, że opowiadająca swoje teorie spiskowe z uszami królika na głowie aktorka może mieć rację? Czy powiedziałaby to samo wszystkim ludziom, którzy stracili swoich bliskich przez koronawirusa, lub tym, których szczepionka ochroniła? Koniecznie dajcie znać, co o tym sądzicie i uważajcie na zdrowie swoje i bliskich!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • TVP pilnie zmienia ramówkę. Wszystko przez śmierć Krzysztofa Krawczyka

  • Andrzej Duda żegna Krzysztofa Krawczyka. Poruszające słowa

  • Kim jest żona Krzysztofa Krawczyka? Dzień przed śmiercią muzyk rozpływał się nad ukochaną

Źródło: instagram.com

undefined

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >