Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Kowalewski - wdowa po aktorze wraca do pracy

TRICOLORS/East News

Wdowa po Krzysztofie Kowalewskim wraca do życia zawodowego. Otrzymała propozycję gry w serialu

29 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Żona Krzysztofa Kowalewskiego długo nie umiała pogodzić się z jego śmiercią. Pogrążona w żałobie Agnieszka Suchora zdecydowała się jednak na powrót do pracy zawodowej. Aktorka zagra jedną z głównych ról w najnowszym polskim serialu kr

  • Krzysztof Kowalewski zmarł 6 lutego 2021 roku

  • Żoną aktora od niemal 20 lat była Agnieszka Suchora

  • Aktorka otrzymała propozycję zagrania w serialu

Niespełna trzy miesiące temu – 6 lutego 2021 roku – media obiegły wstrząsające informacje o śmierci Krzysztofa Kowalewskiego. Aktor zmagał się z wieloma problemami zdrowotnymi. Zmarł w wieku 83 lat (więcej TUTAJ).

Agnieszka Suchora i Krzysztof Kowalewski za rok obchodziliby 20. rocznicę ślubu

Krzysztof Kowalewski po raz pierwszy ożenił się z kubańską tancerką, z którą doczekał się syna Wiktora. I choć po rozwodzie przez wiele lat związany był z Ewą Wiśniewską, to przy Agnieszce Suchorze odnalazł prawdziwe szczęście. W 2000 roku para powitała na świecie swoją jedyną wspólną córkę, Gabrysię.

Agnieszka Suchora była miłością życia Krzysztofa Kowalewskiego. W 2002 roku zakochani stanęli na ślubnym kobiercu. W przyszłym roku mieli świętować dwudziestą już rocznicę tego wydarzenia. Niestety, zanim to nastąpiło, żona Krzysztofa Kowalewskiego potwierdziła wiadomość o jego śmierci.

Agnieszka Suchora wraca do pracy. Zagra w „Hiacyncie”

Śmierć Krzysztofa Kowalewskiego była ogromnym ciosem dla jego fanów, a także rodziny i przyjaciół. Wdowa po aktorze przez długi czas nie umiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości. W trudnych chwilach wspierali ją jednak najbliżsi. W pewnym momencie pogrążona w żałobie Agnieszka Suchora publicznie podziękowała im za wsparcie.

- Przyjaciołom i znajomym bardzo dziękujemy za współczucie, myśli i czułość, którymi otoczyliście nas w tym trudnym momencie – pisała w social mediach w imieniu swojej rodziny.

Mimo upływu czasu ból po stracie męża nie mijał. Agnieszka Suchora postanowiła jednak zagłuszyć go nowym zawodowym wyzwaniem. W mediach pojawiły się bowiem informacje, że aktorka zasili obsadę serialu „Hiacynt”. Ma zagrać jedną z głównych postaci.

- Agnieszka jest aktywna, nie lubi czekać, aż telefon zadzwoni. Zawsze była pracowita i wolała sama podwinąć rękawy i działać. A teraz ta propozycja przyszła w najlepszym możliwym momencie – mówiła znajoma aktorki w rozmowie dla Rewii.

„Hiacynt” to – jak czytamy na Filmwebie – to thriller osadzony w latach 80. Widzowie będą mogli śledzić losy młodego milicjanta Roberta, który podąży śladem niebezpiecznego przestępcy. Oprócz Agnieszki Suchory na ekranie wystąpią między innymi Tomasz Ziętek i Marek Kalita.

Za reżyserię nowego serialu odpowiada Piotr Domalewski. Scenarzystą kryminalnego projektu został natomiast Marcin Ciastoń.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik, Filmweb

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >