Swiatgwiazd.pl

fot. Świat Gwiazd

Wielkie zmiany w życiu Macieja Dowbora. Najpierw nowy dom, a teraz... taka oszczędność!

16 Marca 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Maciej Dowbor wraz z żoną długo zbierali się z przeprowadzką do nowego domu. Prace remontowe dawały im w kość, jednak teraz całą rodziną mogą cieszyć się przestrzenią tylko dla siebie. Prezenter zdradził nam, jakie atuty zauważył po przeniesieniu się w nowe miejsce.

Kulisami prac nad domem duet dzielił się w mediach społecznościowych. Choć wydawało się, że etap budowy nigdy się dla nich nie skończy, nareszcie przeprowadzili się do nowego miejsca. Jakie zalety widzi w mieszkaniu Maciej Dowbor?

Maciej Dowbor w końcu przeniósł się do nowego mieszkania

Prezenter oprócz zawodowych obowiązków w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" musiał także poradzić sobie z osobistymi wyzwaniami. Wraz z bliskimi podjął decyzję o przeprowadzce. 

Postępem prac remontowych dzielił się w mediach społecznościowych, a już od pewnego czasu obserwatorzy mogą zauważyć nagrania małżeństwa z nowych wnętrz. Gdy wraz z bliskimi nareszcie mógł ostatecznie przenieść wszystkie rzeczy do mieszkania, poczuł ogromną ulgę.

Budowa żyje swoim życiem i nigdy nie trwa tyle, ile sobie zaplanowaliśmy, ale satysfakcja z tego, kiedy wreszcie możesz zamknąć ten temat, zapłacić ostatnią fakturę, usiąść i się zrelaksować jest warta tego poświęcenia — podkreślał Maciej Dowbor.

Alicja Bachleda-Curuś

Syn Alicji Bachledy-Curuś wygląda dokładnie jak jej brat. Henry to kopia Tadeusza!

CZYTAJ DALEJ

Maciej Dowbor zdradza zalety nowego domu

W rozmowie ze Światem Gwiazd prezenter zdradził, co jest jedną z największych zalet jego przeprowadzki. Okazuje się, że dużą wagę miało dla niego miejsce nowego domu, dzięki, któremu zaoszczędził sporo drogocennego czasu.

Dzięki temu, że mieszkam bliżej centrum, oszczędzam dwie do trzech godzin dziennie. A mieć dwie, trzy godziny dziennie a ich nie mieć to jest ogromna wartość — przyznał nam dziennikarz.

Wygospodarowany czas Maciej Dowbor może spędzić z bliskimi. Okazuje się, że całą rodziną uwielbia spędzać wolne chwile w kuchni. Teraz ma tak zaprojektowaną przestrzeń, by z łatwością każdy z domowników mógł się w niej odnaleźć.

Moim zdaniem wiele osób nie docenia wagi kuchni, a później okazuje się, że życie towarzyskie i rodzinne toczy się wokół kuchni — podkreślał.

Jak wygląda mieszkanie Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej?

Małżonkowie chętnie pokazują kulisy nowego domu w mediach społecznościowych, gdzie często zamieszczają humorystyczne filmiki przedstawiające ich relacje . Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że rodzina może pochwalić się olbrzymią przestrzenią.

Wysokie sufity i ogromne okna to zaleta mieszkania, które od razu staje się jasne oraz przejrzyste. Małżeństwo postawiło na białe meble co najbardziej widać w ukochanej przez Macieja Dowbora kuchni.

Drewniane elementy podłóg, schodów czy ram okien ocieplają cały wystrój i nie pozwalają na nudną monotonność. W takim wnętrzu aż miło spędzić czas z rodziną albo przyjaciółmi. Obserwatorzy duetu z pewnością jeszcze wiele razy zobaczą zmieniający się wystrój mieszkania w publikowanych filmikach.

Zobacz zdjęcia:

Maciej Dowbor (16).jpg
fot. instagram.com/maciej_dowbor/
Maciej Dowbor (13).jpg
fot. instagram.com/maciej_dowbor/
Maciej Dowbor (14).jpg
fot. instagram.com/maciej_dowbor/
Maciej Dowbor (12).jpg
fot. instagram.com/maciej_dowbor/
Maciej Dowbor (15).jpg
fot. instagram.com/maciej_dowbor/
Renata Dancewicz

Renata Dancewicz dla Świata Gwiazd: "Jeżeli po tym wyroku jakakolwiek kobieta zagłosuje na PiS, to będzie zdrajczynią nas wszystkich"

CZYTAJ DALEJ
Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek już poczuła wiosnę, przeszła przemianę. Nowa fryzura odjęła jej lat

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Tylko u nas

Stylistka Roberta i Anny Lewandowskich zdradza kulisy ich życia. Spędziła z nimi mnóstwo czasu, tak ich ocenia
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Wiktoria Gąsiewska reaguje na słowa brata o Adamie Zdrójkowskim. "Jest u niego bardzo dużo emocji"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Joanna Opozda i Antoni Królikowski wciąż są małżeństwem. Takiego komentarza na pewno się nie spodziewała
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Anna i Robert Lewandowscy całują się na ściance. Miłość aż czuć było w powietrzu
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Beata Kozidrak niczym syrenka. Wszyscy patrzyli tylko na nią
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Robert Lewandowski wprost o memach z Igą Świątek. "Iga zaczyna tą swoją karierę"
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]