Swiatgwiazd.pl
Witold Paszt

TRICOLORS/East News

Witold Paszt ma za sobą trudny okres. Jak czuje się dziś?

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Witold Paszt ma za sobą niełatwy rok - przechodził przez poważne problemy zdrowotne. Okazuje się jednak, że udało mu się je pokonać i dziś wrócił do pełni sił.

  • Witold Paszt jest popularnym muzykiem i osobowością telewizyjną

  • W ostatnich miesiącach zmagał się z poważnymi problemami

  • Dziś wspomina jak udało mu się przejść przez ten trudny czas

Ostatni rok wielu osobom przyniósł poważne problemy - zarówno osobiste, jak i zdrowotne. Nie ominęły one także celebrytów. Witold Paszt zmagał się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi. Dziś opowiada jak wspomina ten trudny czas, zaapelował także do innych w ważnej sprawie.

Problemy zdrowotne Witolda Paszta

Witold Paszt jest jednym z popularniejszych polskich muzyków. Lider zespołu "Vox" przez lata dorobił się sporego grona fanów, i mimo że od ostatniej płyty minęło już sporo czasu, polska widownia wciąż o nim pamięta. Ma na swoim koncie także kilka występów w filmach - niedawno między innymi w filmie "Planeta singli 2", gdzie wcielał się w samego siebie.

Muzyk nie stroni także od występów w telewizji - w 2005 udało mu się dotrzeć do finału programu "Taniec z Gwiazdami". Natomiast w ostatnich latach mogliśmy go oglądać w programie "The Voice Senior", gdzie zasiada w jury.

Ostatnio jednak zmagał się z poważnymi problemami. Kilka lat temu stracił ukochaną żonę, Martę. Także minione miesiące nie były dla niego łatwe. Piosenkarz był jedną z ofiar pandemii koronawirusa - bardzo ciężko przeszedł przez tę chorobę, czym zaniepokoił swoich wielbicieli oraz znajomych (więcej tutaj).

Fani byli mocno zaniepokojeni - szczególnie po tym jak muzyk opublikował zdjęcie sprzed choroby. Można było na nim zaobserwować dużą różnicę wagi Witolda Paszta - za sprawą problemów zdrowotnych bardzo poważnie schudł. Dziś jednak udało mu się zażegnać chorobę.

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny o zwolnieniu z TVP. „Powiedział, żeby mnie zdjęli z anten”

CZYTAJ DALEJ

Witold Paszt wrócił do zdrowia

Paszt jednak przyznaje, że mógł w tym trudnym czasie liczyć na wsparcie bliskich. Wspomina, że bardzo mu pomogło towarzystwo ukochanych córek, które podczas choroby nie opuszczały go na krok. Wyznaje, że ich towarzystwo także zapobiegło stanom depresyjnym, bo dzięki nim czuł, że ma dla kogo żyć. Córki cały czas przy nim czuwają.

Po odbyciu choroby chciał szybko wrócić do pracy. Wyznaje, że taki krok był mu zalecany przez wielu znajomych, by jak najszybciej wrócić na scenę. Niestety wówczas COVID uderzył po raz kolejny i muzyk znów musiał się zmagać z problemami zdrowotnymi.

Niedawno jednak przyjął dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Już w kwietniu zdecydował się na ten krok i zachęca do niego innych. Dzięki temu niedawno mógł udać się na kolację w gronie najbliższych mu osób - wszystkie problemy zostały zażegnane i Paszt znów cieszy się życiem.

- Bardzo się cieszę i namawiam wszystkich, żeby też to rozważyli. W końcu wszyscy chcemy powrotu do normalności, prawda?! - zaapelował muzyk.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Super Express


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >