Swiatgwiazd.pl
Michał Wiśniewski

Beata Zawadzka/East News

Wiśniewski wydał komunikat ws. festiwalu w Opolu. Fani nie kryją żalu

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Michał Wiśniewski po pandemicznej przerwie zaangażował się w wiele różnych projektów. Okazuje się, że w tym roku nie zobaczymy go na jednym z najważniejszych polskich festiwali muzycznych.

  • Michał Wiśniewski ostatnio wrócił do koncertowania

  • Okazuje się, że będziemy mogli go wkrótce oglądać także w telewizji

  • Na swoim Instagramie podzielił się przykrą informacją - nie wystąpi na popularnym festiwalu muzycznym

Przykra wiadomość dla fanów zespołu "Ich Troje". Michał Wiśniewski opublikował na swoim Instagramie informację, że nie wystąpi na tegorocznym festiwalu w Opolu. Okazuje się, że najnowsza piosenka zespołu nie zakwalifikowała się do konkursu premier.

Nowy projekt Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski jest jednym z najpopularniejszych polskich piosenkarzy. Zespół, którego jest liderem - "Ich Troje" przed laty nie schodził ze szczytów list przebojów. Wokalista do dziś jest rozpoznawalny dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi, wizerunkowi, oraz licznym związkom.

Niedawno na jaw wyszły informacje, że już wkrótce będziemy mogli oglądać lidera "Ich Troje" w zupełnie nowej roli. Okazuje się, że piosenkarz zastąpi jednego z jurorów w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" - będzie tam oceniał występy kolegów i koleżanek z branży, wcielających się w inne gwiazdy (więcej tutaj).

Okazuje się, że z programem Wiśniewski miał być związany już wcześniej. W niedawnym wywiadzie przypomniał, że brał udział w nagrywaniu pilota do programu 7 lat temu, jednak wspomina, że wówczas nie był gotowy na tak poważne wyzwanie.

Michał Wiśniewski ma zatem ostatnio ręce pełne roboty - niedawno po raz piąty został ojcem, wraz z zespołem wrócił do koncertowania po pandemicznej przerwie, aktywnie publikuje w social mediach i rozpocznie niedługo pracę w telewizji. Piosenkarz nastawiał się również na koncert w Opolu, jednak dziś przekazał smutne wiadomości.

Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek pokazała zdjęcie na tle „warszawskiego Hongkongu”. Fani krytykują

CZYTAJ DALEJ

Michał Wiśniewski nie wystąpi w Opolu

Zasmucającą informację zamieścił na swoim profilu na Instagramie. Pod swoim starym zdjęciem podzielił się wiadomością, że zespół "Ich Troje" nie pojawi się na festiwalu muzycznym w Opolu. Okazuje się, że ich najnowszy singiel "Zatańcz ze mną" nie zakwalifikował się do koncertu premier.

- Nie wystąpimy w koncercie premier opolskiego festiwalu. "Zatańcz Ze Mną" to kompozycja Jacka Wąsowskiego i dziś zaczynamy zdjęcia do teledysku. Pod koniec września sami przekonacie się czy utwór nie zasłużył na to aby pojawić się w Opolu - napisał Michał Wiśniewski na swoim Instagramie.

Fani nie kryją rozczarowania - po niedawnym, bardzo udanym koncercie zespołu w Operze Leśnej w Sopocie wielu wielbicieli już przygotowywało się na kolejny występ na ikonicznym festiwalu. W komentarzach nie brakuje wyrazów żalu i rozczarowania.

Na tegorocznej edycji festiwalu w Opolu będziemy mogli oglądać wiele gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wystąpią tam między innymi Roksana Węgiel, Paulla, Kasia Moś czy Natalia Zastępa. 58. edycja odbędzie się w dniach 3-5 września.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

dorota szelągowska

Plotki

Dorota Szelągowska ma nowego partnera

Czytaj więcej >
sylwia bomba

Plotki

Jak Sylwia Bomba zachowuje się za kulisami "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
joanna opozda

Plotki

Ojciec Joanny Opozdy miał wypadek. Przyjął ostatnie namaszczenie

Czytaj więcej >
Tomasz Oświeciński

Plotki

Tomasz O. wypowiedział się ws. zarzutów prokuratury

Czytaj więcej >
Tomasz O

Plotki

Tomasz O. dostał poważne zarzuty. Jest podejrzewany o posługiwanie się fałszywą fakturą

Czytaj więcej >

Plotki

Michał Celeda walczy o życie żony. Dziennikarz Radia Zet wystosował ważny apel

Czytaj więcej >