Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wszyscy widzieli, jak Charlotte strofowała brata. Charakterek
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.06.2024 16:34

Wszyscy widzieli, jak Charlotte strofowała brata. Charakterek

księżna Kate
fot. East News

W sobotę 15 czerwca Brytyjczycy świętują Trooping the Colour, czyli urodziny króla Karola III. Uwagę fotoreporterów zwróciło zachowanie księżniczki Charlotte i księcia Louisa na balkonie Pałacu Buckingham. Szczegóły. 

Rodzina królewska na Trooping The Colour 2024

W sobotę 15 czerwca w Wielkiej Brytanii obchodzone jest święto narodowe Trooping the Colour 2024. Tego dnia poddani świętują urodziny króla, mimo iż Karol III urodził się w listopadzie. 

Podczas uroczystości pojawiła się księżna Kate, dla której jest to pierwsze oficjalne wyjście w tym roku i od ogłoszenia, że choruje na nowotwór. W sieci pojawiało się wiele zdjęć z tego wydarzenia. Middleton na tę okazję wybrała biały, elegancki komplet ze wstawkami w ciemnej barwie. Jej włosy zostały upięte w kok, a na głowie księżna miała obowiązkowy podczas tej uroczystości kapelusz, pasujący do stylizacji. 

Uwagę fotoreporterów zwróciły dzieci książęcej pary. 

Ukryty przekaz księżnej Kate na Trooping the Colour. Dostrzegli to tylko nieliczni Kate na urodzinach króla. To jej pierwsze zdjęcia bez retuszu w trakcie leczenia

Księżniczka Charlotte upomniała brata podczas Trooping The Colour

Z okazji Trooping The Colour rodzina królewska wyszła na balkon Pałacu Buckingham, by pozdrowić poddanych. Uwaga była skupiona gównie wokół dawno niewidzianej księżnej Kate, jednak w pewnym momencie show skradły jej dzieci. Middleton i książę William doczekali się trzech pociech. Najstarszy syn, George urodził się w 2013 roku. Dwa lata później na świat przyszła Charlotte, a w 2018 roku księżna Kate urodziła Louisa. To jedyna córka i młodszy syn zwrócili na siebie uwagę. 

W mediach społecznościowych zostało udostępnione nagranie, w którym można dostrzec, że podczas gdy inni członkowie rodziny zachowują powagę, to książę Louis przestępuje z nogi na nogę i tańczy. W tym momencie Charlotte upomniała młodszego brata, żeby nie zachowywał się w ten sposób. Chłopiec wyraźnie jej nie posłuchał, co wnioskując z miny jego siostry, nie spodobało jej się. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy odpowiedzialna dziewczynka przywołuje brata do porządku. 

Musisz przestać to robić. Obejrzyj paradę — wyczytał ekspert od ruchu warg i przekazał w rozmowie z "Mirror". 

W odpowiedzi na jej prośbę, książę Louis stanowczo odparł:

Nie zrobię tego.

Rób, co ci każą — kontynuowała księżniczka. 

Nie — miał skwitować maluch. 

Mimo nacisków ze strony siostry młody książę nie zmienił zdania.

Księżna Kate wydała oświadczenie tuż przed Trooping The Colour

Kilka miesięcy temu księżna Kate zdecydowała się wydać oświadczenie za pośrednictwem stacji telewizyjnej BBC. Przyszła królowa Wielkiej Brytanii wyznała, że choruje na nowotwór. Dlatego żona księcia Williama nie pojawiała się publicznie i aktualnie skupia się na leczeniu. 

W piątek 14 czerwca tuż przed Trooping The Colour księżna Kate wydała nowe oświadczenie w mediach społecznościowych, gdzie podziękowała za wsparcie i przekazała, że ma lepsze i gorsze dni, a proces leczenia potrwa jeszcze kilka miesięcy. Wówczas potwierdziła oficjalnie, że pojawi się z rodziną na obchodach urodzin króla. 

Moje leczenie trwa i potrwa jeszcze kilka miesięcy. W dni, kiedy czuję się wystarczająco dobrze, z radością angażuję się w życie szkolne, spędzam czas na rzeczach, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zaczynam trochę pracować w domu. Z niecierpliwością czekam na udział w paradzie z okazji urodzin króla - przekazała.

Książę Louise, fot. East News
Książę Louise i Księżniczka Charlotte, fot. East News
Rodzina królewska, fot. East News
Rodzina królewska, fot. East News