Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zakościelny opowiedział o uzależnieniu. Pierwszy raz zdobył się na tak szczere wyznanie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.05.2024 20:19

Zakościelny opowiedział o uzależnieniu. Pierwszy raz zdobył się na tak szczere wyznanie

Maciej Zakościelny
fot. KAPiF

Maciej Zakościelny w branży aktorskiej działa od ponad dwóch dekad. Dopiero teraz opowiedział w wywiadzie, co jest jego uzależnieniem, tego nie wiedzieli nawet fani.

Maciej Zakościelny: kariera, filmy

Maciej Zakościelny zaczynał w branży aktorskiej od roli Marka Bednarka w “Plebanii”, Później pojawił się w serialach “Sfora”, “Samo życie”, “Na dobre i na złe” oraz “Kryminalni”. Prawdziwa sława i popularność przyszły jednak w 2006 roku, kiedy premierę miała komedia romantyczna “Tylko mnie kochaj”. To dzięki niej został okrzyknięty “polskim Bradem Pittem”.

Dziś ma już ugruntowaną pozycję w branży i nawet przerwa od kariery, kiedy skupił się na wychowywaniu dzieci, nie zaszkodziła mu w żaden sposób. Dziś to uwielbiany Piotr Wolański w serii “Kogel Mogel” i Michał Wolski z “Diagnozy”. Furorę robi też spektakl “Nienasyceni” z jego udziałem. Ostatnio w życiu osobistym spotkało go trochę zawirowań. Zakończył związek, który trwał niemal dekadę. Co o tym wiadomo? Szczegóły poniżej.

Maciej Zakościelny potwierdza plotki: "Nie jestem już z moją partnerką". Mówi o opiece nad dziećmi Ich dzieci będą potrzebowały opieki już zawsze

Maciej Zakościelny rozstał się z Pauliną Wyką

Zakościelny związał się z Pauliną Wyką w 2014 roku. Doczekali się dwóch synów: Borysa i Aleksa. Niestety na początku tego roku wyszło na jaw, że para się rozstała. Dość szybko potwierdził to sam aktor, wspominając o zerwaniu mimochodem, w podcaście Łukasza Knapa.

Chcę się pozbyć telewizora z domu. Ja nie oglądam telewizji, ale moi synowie, jak przychodzą do mnie – bo teraz ja nie jestem już z moją partnerką w związku, z czym dzielimy się tak tydzień w tydzień dziećmi – to oni w sobotę i niedzielę oglądają – mówił Zakościelny.

Aktor korzysta jednak z życia i wciąż idzie do przodu. 7 maja tego roku świętował 44. urodziny. Z tej okazji pochwalił się artystycznym zdjęciem bez koszulki. Choć na co dzień jest raczej skryty i nie opowiada zbyt wiele o życiu prywatnym, w nowym wywiadzie bardzo się otworzył. Od czego jest uzależniony?

Maciej Zakościelny opowiedział o uzależnieniu

W 2024 roku mija 18 lat od premiery filmu “Tylko mnie kochaj”. Z tej okazji Odeta Moro poprosiła Zakościelnego o wywiad. W mediach społecznościowych pokazała skrót tej rozmowy. Dziennikarce udało się wyciągnąć z aktora kilka bardzo szczerych odpowiedzi i zaskakujących informacji.

Maciej przyznał w rozmowie, że w życiu nie brakuje mu szczęścia. Otwarcie przyznał, że w przeszłości zdarzyło mu się wdać w bójkę.

Wiadomo, że tak. Ja chyba taki miałem charakter. Wydaje mi się, że wszystko we mnie aż kipiało i to wkurzało innych ludzi, wszędzie mnie było dużo. Chyba to prowokowało inne osoby, żeby mnie zaczepiać – wyjaśnił Zakościelny.

Najbardziej zaskakuje odpowiedź aktora na pytanie o jego największe uzależnienie.

Ja cały czas coś robię. Cały czas muszę coś robić. To jest chyba uzależniające. Wczoraj sobie zdałem sprawę, że nie umiem odpoczywać – powiedział z powagą Maciej.

Redakcja Świata Gwiazd życzy w takim razie zdrowego odpoczynku, który jest niezbędny!

Maciej Zakościelny, wywiad, co jest jego uzależnieniem
Maciej Zakościelny w 2006, konferencja “Tylko mnie kochaj”, fot. KAPiF
Maciej Zakościelny, wywiad, co jest jego uzależnieniem
Maciej Zakościelny w 2024, fot. KAPiF