Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Maciej Zakościelny po cichu rozstał się z matką swoich dzieci. Dlaczego nie są już razem?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 11.01.2024 16:42

Maciej Zakościelny po cichu rozstał się z matką swoich dzieci. Dlaczego nie są już razem?

Maciej Zakościelny / Paulina Wyka
Maciej Zakościelny jest wolny?, fot. KAPiF

Maciej Zakościelny długo szukał idealnej miłości. Kiedy wydawało się, że ją znalazł, niespodziewanie gruchnęły wieści o rozstaniu. Aktor znowu jest wolny? Oto wszystko, co wiemy na ten temat.

Maciej Zakościelny: związki, rozstania, dzieci

Maciej Zakościelny był swego czasu jednym z najpopularniejszych amantów telewizyjnych. Aktor nie mógł jednak stworzyć trwałej relacji. W prasie plotkowano o jego związkach z Izą Miko, Dianą Tadjuideen-Pakulską i Caity Lotz. W pewnym momencie poznał jednak kobietę, z którą nie tylko związał się na dekadę, ale która też została matką jego dzieci.

Modelka Paulina Wyka i Maciej Zakościelny zaczęli się spotykać w 2014 roku. Przez jakiś czas udawało im się ukryć ten związek przed mediami. Z czasem jednak zaczęli się nawet pokazywać razem na publicznych wydarzeniach. W 2016 urodził im się syn Borys, a w 2018 – Aleks. Co zatem musiało się wydarzyć, że ta para nie jest już razem? Szczegóły poniżej.

Huczało o rozstaniu Agnieszki Chylińskiej z mężem. W końcu nie wytrzymała. Ujawniła jak jest Ewa Gawryluk ma nowego partnera. Po rozwodzie znowu się zakochała. To z nim się spotyka

Z kim związał się Maciej Zakościelny?

Wiele osób zastanawiało się, kim jest dotychczasowa partnerka Zakościelnego. Paulina przez lata działała w branży modelingowej. Karierę rozpoczęła dzięki konkursowi Miss Nastolatek, a potem poszło już szybko. Oryginalna uroda otworzyła jej drzwi do wybiegów w Nowym Jorku, Mediolanie czy Paryżu.

Przez wiele lat ich związek wydawał się idealny, z czasem jednak pojawiło się na nim kilka rys. Aktor nie ukrywał, że opieka nad dwójką dzieci jest bardzo angażująca i wyczerpująca. Także modelka miała na co narzekać. Czy to było przyczyną rozstania? O szczegółach przeczytacie poniżej.

Dlaczego Maciej Zakościelny rozstał się z Pauliną Wyką?

Ta codzienna praca nad związkiem to również wysiłek, jaki wykonujemy codziennie w relacji z naszymi chłopakami. Wierzę, że miłość to odpowiedzialność i to powinno być drogowskazem dla każdego mężczyzny, już nie chłopaka – wyznał Zakościelny w jednym wywiadzie.

Z kolei Paulinę irytował czasem, że jej partner wszystko robi z takim oddaniem i dokładnością, że bywa to aż denerwujące. Teraz o ich rozstaniu napisał tygodnik „Na Żywo”. Według doniesień do zakończenia relacji miało dość już kilka miesięcy temu!

Nie układało im się i to było najlepsze rozwiązanie dla wszystkich. Rozstali się już kilka miesięcy temu, jednak zachowali dobre stosunki ze względu na dzieci. One są dla nich najważniejsze – mówi źródło serwisu.

Magazyn podobno potwierdził te smutne wieści w rozmowie z aktorem, jednak póki co Maciej nie odniósł się do tego publicznie.

Maciej Zakościelny / Paulina Wyka
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka, fot. KAPiF
Maciej Zakościelny
Maciej Zakościelny, fot. KAPiF
Maciej Zakościelny / Paulina Wyka
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka, fot. KAPiF
Maciej Zakościelny / Paulina Wyka
Maciej Zakościelny i Paulina Wyka, fot. KAPiF

Źródło: Na Żywo