Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zapytaliśmy Iwonę Pavlović o Zbigniewa Wodeckiego i Beatę Tyszkiewicz. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 25.03.2024 15:48

Zapytaliśmy Iwonę Pavlović o Zbigniewa Wodeckiego i Beatę Tyszkiewicz. Takiej odpowiedzi się nie spodziewaliśmy

Iwona Pavlović, fot. KAPiF
Pavlović o Wodeckim i Tyszkiewicz, fot. KAPiF

W historii polskiej edycji “Tańca z gwiazdami” w ławie jurorskiej zasiadali legendarni polscy artyści: Zbigniew Wodecki i Beata Tyszkiewicz. Iwona Pavlović powróciła wspomnieniami do ich towarzystwa w programie i wyznała, czy za nimi tęskni. Jej słowa mogą być zaskoczeniem.

"Taniec z gwiazdami". Ława jurorska, któa obrosła legendą

“Taniec z gwiazdami” powrócił na ekrany i udowodnił, że wciąż potrafi wywołać w widzach ogromne emocje. W nowej odsłonie show pojawiła się nowa ława jurorska, w której zasiedli Rafał Maserak, Ewa Kasprzyk, a także Tomasz Wygoda. Z oryginalnego składu swoją pozycję wciąż utrzymuje Iwona Pavlović.

W przeszłości występy uczestników oceniali u jej boku Piotr Galiński, Janusz Józefowicz, Jolanta Fraszyńska, Andrzej Grabowski, Michał Malitowski, Ola Jordan i Andrzej Piaseczny. Nie da się nie wspomnieć również o dwóch legendach show.

Chodzi naturalnie o Beatę Tyszkiewicz i Zbigniewa Wodeckiego. Muzyk obecny był przez 12 pierwszych odsłon “Tańca z gwiazdami”, aktorka dotrwała natomiast do 20. edycji. Dziś ich uczestnictwo w formacie pozostaje pięknym wspomnieniem. 

Iwona Pavlovic po „TzG” wraca do ociekającego luksusem domu! Stół jak z pałacu i żyrandol warty fortunę Tylko u nas: Filip Chajzer o swoim kolejnym biznesie. "Poświęciłem na to 2 lata życia, bardzo dużo pieniędzy, czasu i..."

Czy Iwona Pavlović tęskni za Zbigniewem Wodeckim i Beatą Tyszkiewicz?

Podczas rozmowy Iwony Pavlović ze Światem Gwiazd, zadaliśmy jej pytanie o to, czy zdarza jej się tęsknić za Beatą Tyszkiewicz i Zbigniewem Wodeckim, będącymi jednymi z najjaśniejszych punktów w historii programu.

Ja już nie tęsknię, ponieważ program idzie dalej, natomiast naprawdę dziękuję Bogu, że w swoim życiu mogłam poznać Zbyszka i Beatę - wyznała jurorka.

Jak wyjawiła, to właśnie oni pokazywali jej, jak stawiać kroki w branży. Zdradziła też, że odbyła z nimi wiele inspirujących rozmów, z których nauki wykorzystywane są przez nią do dzisiaj.

Wielkie osobowości, fantastyczni ludzie, mało tego – oni mnie uczyli, jak w ogóle wejść w świat show-biznesu. To dzięki nim nauczyłam się dystansu, że to, co się dzieje wokół mojej osoby trzeba przyjmować z błogosławieństwem i cieszyć się, że tak mogę funkcjonować w swoim życiu. Nigdy nie spodziewałam się w swoim życiu, że ich poznam - nie ukrywała Iwona Pavlović.

Iwona Pavlović wspomina Zbigniewa Wodeckiego i Beatę Tyszkiewicz

Zmarłego w 2017 r. Zbigniewa Wodeckiego Iwona Pavlović pamięta jako “wesołego, radosnego, pozytywnego” człowieka. Przyznała, że był osobą o niezwykłym poczuciu humoru.

Podobnie ciepło jurorka opowiadała nam o Beacie Tyszkiewicz, która swego czasu nadała jej pseudonim “Czarnej Mamby”, który szybko przylgnął do gwiazdy jak magnes.

Beata zawsze była troszkę uszczypliwa na ekranie w moją stronę, oczywiście ja nigdy nie wiedziałam z jakiej broni ona wypali. Natomiast prywatnie, gdzieś w garderobach prowadziłam z nią długie rozmowy o życiu, o tym jak traktować życie - tłumaczyła w rozmowie ze Światem Gwiazd Iwona Pavlović.

taniec z gwiazdami
Zbigniew Wodecki i Iwona Pavlović, fot. KAPiF
taniec z gwiazdami
Iwona Pavlović i Beata Tyszkiewicz, fot. KAPiF
taniec z gwiazdami
Iwona Pavlović, Zbigniew Wodecki i Beata Tyszkiewicz, fot. KAPiF