Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zaskakująca reakcja Dody na pytanie o atak Edzi na Dagmarę. Kojarzy się jej to tylko z jednym
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 13.04.2024 12:45

Zaskakująca reakcja Dody na pytanie o atak Edzi na Dagmarę. Kojarzy się jej to tylko z jednym

Doda, Dagmara Kaźmierska
fot. KAPiF, Instagram

Dagmara Kaźmierska nie schodzi z ust internautów za sprawą udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Wokół jej występów nie brak krytyki, nawet od dawnych przyjaciół. Aferę pomiędzy "królową życia" a Edzią skomentowała nawet Doda. Sprawa od razu skojarzyła jej się z własnym konfliktem.

Dagmara Kaźmierska zbiera krytykę w "Tańcu z Gwiazdami"

"Królowa życia" została uczestniczką 27. edycji programu "Taniec z Gwiazdami" i ku zaskoczeniu wszystkich awansowała już do 7. odcinka. Dlaczego taki sukces dziwi? Dagmara Kaźmierska zgodziła się na udział mimo kłopotów zdrowotny. Po wypadku samochodowym sprzed lat nadal ma kłopoty z nogami.

Mimo to co tydzień mierzy się z choreografiami, choć na pierwszy rzut oka widać jej kłopoty. Od początku nie zachwyciła jurorów, którzy oceniają ją najsłabiej ze wszystkich uczestników. M.in. to spowodowało ostatnią aferę z jej synem, Conanem.

Ostatnia eliminacja pozostawiła widzów w szoku, gdy okazało się, że Dagmara Kaźmierska awansowała zamiast Aleksa Mackiewicza, choć aktor otrzymał od jurorów dwa razy więcej punktów. W mediach społecznościowych nie brakowało przykrych słów skierowanych w stronę uczestniczki. Niewybrednie wypowiedziała się nawet jej była przyjaciółka.

Magia sztucznej inteligencji na wyciągnięcie ręki. Samsung rozszerza dostępność przełomowych funkcji Galaxy AI Wyciekły plany Dody i Darka Pachuta. Podjęli poważną decyzję. To scali ich bardziej niż ślub

Doda staje w obronie Dagmary Kaźmierskiej

Po ostatnich występach Dagmary Kaźmierskiej w mediach społecznościowych zawrzało. Widzowie "Tańca z Gwiazdami" nie kryją żalu z powodu werdyktu, a sama produkcja jest w szoku jak daleko zaszła "królowa życia". Nieco łagodniejszym wzorkiem jej występy ocenia Doda.

Co Wy tak gadacie na tą Dagmarę. No ładnie dziewczyna tańczy. O, jak zawija - powiedziała, oglądając jeden z odcinków.

Do sympatyków Dagmary Kaźmierskiej nie należy za to jej była przyjaciółka, Edzia. Po jednym z występów w "Tańcu z Gwiazdami" gorzko skomentowała werdykt produkcji. "Królowa życia" z pewnością nie spodziewała się takiej opinii po osobie, z którą przez lata występowała przed kamerami.

Tańczyć w ogóle nie umie. Dawno powinna odpaść. Co to jest. Oszustwo i nic więcej - napisała w mediach społecznościowych.

Po słowach Edzi rozpętała się jeszcze większa afera. Konflikt skomentowała sama Doda. Co uważa o ich sporze?

Doda skomentowała aferę Dagmary Kaźmierskiej i Edzi. Wspomniała o własnym konflkicie

Piosenkarka, jako sojuszniczka uczestniczki "Tańca z Gwiazdami" niedawno została zapytana o krytykę, która wybuchła wokół celebrytki po ostatnim odcinku programu. W rozmowie z Pomponikiem podkreślała, że hit Polsatu jest przede wszystkim telewizyjną rozrywką, a nie konkursem tańca.

To jest oczywiste, że tu robimy biznes na show. Więc wielokrotnie w historii "Tańca z Gwiazdami" wielu ludzi, którzy tańczyli pokracznie dochodzili do finału, oczywiście nie zwyciężali tego, ale nie można zabierać tego co najważniejsze w tym programie, czyli impulsu SMS-owego od ludzi, od tego, że coś im się podoba, że mają uśmiech na twarzy, że sprawa im to radość - tłumaczyła.

Następnie Doda została zapytana o panujący konflikt pomiędzy Edzią i Dagmarą Kaźmierską. Tę kwestię postanowiła pozostawić z krótkim komentarzem.

Znam ten ból jeżeli chodzi o imię… - rzuciła mimochodem.

Nie dało się nie zauważyć, że Doda komentarzem mogła nawiązać do jej długoletniego konfliktu z Edytą Górniak. Artystki od lat starają się unikać wszelkich powiązań. Gwiazda tym razem zrezygnowała jednak ze wbicia szpili w konkurentkę. Obie mają obecnie inne projekty, na których wolą skupić uwagę.

Dagmara Kaźmierska
Doda skomentowała atak Edzi na Dagmarę. O kim od razu pomyślała?, fot. KAPiF
Doda
Doda skomentowała atak Edzi na Dagmarę. O kim od razu pomyślała?, fot. KAPiF
Edyta Górniak
Doda skomentowała atak Edzi na Dagmarę. O kim od razu pomyślała?, fot. KAPiF

Źródło: Pomponik