Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata
Kamila Krótka
Kamila Krótka 24.03.2022 09:36

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

pjimage - 2021-09-16T184249.474
Fot. TRICOLORS/East News

Maja Rutkowski pogrążyła się w żałobie. Żona sławnego detektywa podzieliła się tą smutną informacją na Instagramie. Jak poinformowała, zmarł jej tata.

Maja Rutkowski przy okazji opowiedziała, jak wyglądały ostatnie momenty życia ojca. Wzruszający post wyciska łzy z oczu internautów.

Maja Rutkowski w żałobie

36-latka podzieliła się smutną nowiną poruszającym wpisem:

"W poniedziałek rano odszedł nasz ukochany tatuś, mąż, teść, dziadziuś, brat i przyjaciel. To było najdłuższe trzynaście dni i nocy w moim życiu, a ty tak dzielnie walczyłeś! Tyle rzeczy chciałabym ci jeszcze powiedzieć… Tyle chwil z tobą spędzić..." - zaczęła swoje wyznanie Maja Rutkowski.

Nie zamierzała ukrywać, że to właśnie jej ojciec był dla niej najważniejszym mężczyzną w jej życiu:

"Mój najukochańszy tatusiu, na zawsze zostaniesz najważniejszym mężczyzną w moim życiu! Tak bardzo ciebie kocham! Moje serce rozleciało się na tysiące kawałków i nic nigdy nie ukoi mojego bólu. Proszę was o modlitwę za jego duszę".

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Spokój na profilu żony Rutkowskiego

Żona Krzysztofa Rutkowskiego dodała do wpisu archiwalne zdjęcie, na którym jako mała dziewczynka pozuje z tatą. Pod postem pojawiła się masa ciepłych komentarzy, takich jak:

"Składamy szczere kondolencje. Tak nam przykro."

"Dużo siły Pani Maju"

Mai Rutkowski składamy szczere kondolencje i wyrazy współczucia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].