Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Zostałem dziadkiem po 30-stce". Gwiazdor disco-polo pęka z dumy
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.06.2024 20:11

"Zostałem dziadkiem po 30-stce". Gwiazdor disco-polo pęka z dumy

Sebastian Zys
fot. Instagram

Sebastian Zys, znany jako Mr Sebii jakiś czas temu ponownie został ojcem. Teraz muzyk przekazał, że na świat przyszedł jego pierwszy wnuk. Sytuacja jest dosyć nietypowa. Szczegóły. 

Kim jest Sebastian Zys?

Sebastian Zys to wykonawca disco polo, który występuje pod pseudonimem Mr Sebii. Do jego najbardziej znanych utworów należą m.in. takie piosenki jak “Ona jest cudowna i wspaniała”, “Niezłe ziółko” czy “Nie szukaj mnie”. Zys posiada w repertuarze również piosenki w języku ukraińskim. Przykładem mogą być ”Do przodu biec", czy “Hej Sokoły”.

Zainteresowanie wzbudza również jego życie prywatne. Sebastian Zys doczekał się licznego potomstwa, a teraz pochwalił się, że został dziadkiem. 

Sebastian Zys martwi się o swojego przyjaciela. Nie opuścił Ukrainy Trooping The Colour. Wybuczeli rodzinę królewską. Tego nie pokazano w telewizji

Mr Sebii został dziadkiem

Zys w ostatnim czasie pochwalił się w mediach społecznościowych informacją, że został dziadkiem. Fakt ten wywołał zaskoczenie, gdyż muzyk doczekał się wnuka w wieku 38 lat. Najstarsza córka Sebastiana Zysa, Oliwia urodziła syna, któremu dała na imię Nikodem. 

No to zostałem chyba najmłodszym dziadkiem po 30-stce. Teraz to już nie wiem czy jestem tak stary czy tak młody.  Nikoś syn mojej osiemnastki Oliwii i Kacpra, urodził się wczoraj ważył 4070g i był 57 cm długi ☺️ Ciocia Nikosia Ajunka jest starsza jedynie o 8 miesięcy - napisał na Facebooku dumny dziadek.

Co ciekawe Zys niedawno ponownie został ojcem. 

Sebastian Zys ponownie został ojcem

Mr Sebii jest ojcem pięciorga dzieci. Jego pociechy to Oliwia, Amelia, Amanda, Seweryn, a niedawno Zys ponownie został tatą. Najmłodsza córka wykonawcy disco polo przyszła na świat w październiku zeszłego roku. Otrzymała ona dość nietypowe imię, bo Ajuna. Dziewczynka, mając osiem miesięcy, została ciocią małego Nikodema. Sytuacja jest nietypowa, jednak to nie zmienia faktu, że dzieci będą dorastać razem i z pewnością staną się sobie bliskie. 

Co Wy na to?

Sebastian Zys, fot. Instagram
Sebastian Zys, fot. Instagram
Sebastian Zys, fot. Instagram
Sebastian Zys, fot. Instagram