Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata Duda w USA. Dwie kreacje ocenił stylista gwiazd. Nawiązał do wpadki Aleksandry Miller
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.09.2023 22:49

Agata Duda w USA. Dwie kreacje ocenił stylista gwiazd. Nawiązał do wpadki Aleksandry Miller

Agata Duda
Stylista ocenia kreacje Agaty Dudy, fot. KAPiF

Agata Duda przebywa obecnie wraz z mężem w Stanach Zjednoczonych. Andrzej Duda i jego żona udali się tam z okazji tygodnia inaugurującego 78. sesję Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Pierwsza Dama wybrała bardzo nietypowe stylizacje, które teraz ocenił ekspert. Stylista nawiązał do słynnej modowej wpadki.

Agata Duda w Stanach Zjednoczonych

16 września Andrzej Duda i Agata wyjechali do USA. Spędzą tam pięć dni podczas 78. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Prezydent Polski wystąpi w debacie Zgromadzenia i Rady Bezpieczeństwa ONZ oraz spotka się z przywódcami innych państw.

Towarzyszy mu oczywiście żona, która ewidentnie stara się wyglądać jak najlepiej i najbardziej światowo. Z jakim efektem? W rozmowie z portalem Fakt ocenił to stylista gwiazd Jarosław Szado. Skomentował on biało-różową, jeszcze z pobytu na lotnisku, oraz biało-czarną kreację z Jersey City.

Agata Duda przeszła piorunującą metamorfozę. Tak pokazała się całej Polsce. Dobra zmiana? Omenaa Mensah poznała Agatę Dudę. Opowiedziała o kulisach spotkania

Jak wyglądała Agata Duda w USA? Ocena stylisty

Jarosław Szado stwierdził wprost, że żona Andrzeja Dudy dawno nie wyglądała tak dobrze. Pochwalił fakt, że ubrania są szyte na miarę, a sama prezydentowa prezentuje się w nich bardzo swobodnie. Docenił krój i podkreślające sylwetkę, bardzo modne poduszki na ramiona w garsonkach.

Tu mamy dwa przykłady, marynarkę jednorzędową i dwurzędową. Agata Duda wybrała trzy modne kolory: czerń, biel i róż. Mnie najbardziej podoba się ta piękna, różowa marynarka, którą połączyła z białymi spodniami i topem oraz świetnie dobranymi butami. Ta stylizacja jest bardzo prezydencka i dostojna, taka królewska – opisuje specjalista.

Zdjęcia, o których mowa, znajdziecie na stronie “Faktu” – tutaj.

 

Ekspert ocenia stylizacje Agaty Dudy

Stylista gwiazd zauważa, że drugi zestaw Pierwszej Damy jest bardzo nowoczesny. Wykorzystuje modny motyw marynarki uszytej z materiałów w dwóch kolorach. Agata według niego wybrała biel i czerń, czyli dostojne kolory. Szado pozwolił sobie w tym momencie na małą złośliwość, przypominając osławioną kreację żony Leszka Millera, którą ta założyła na spotkanie z cesarzem Japonii.

Jestem zachwycony, że nie ma żadnych wzorków, printów, kwiatuszków. Wszyscy pamiętamy sukienkę pani Millerowej – wspomina sukienkę Aleksandry Miller, którą ozdabiały napisy "sexy", "love", "cute", "romance" "pink" i "pretty".

Leszek Miller.jpg
Leszek Miller z żoną w 2003 roku, fot. KAPiF
Leszek Miller.jpg
Leszek Miller z żoną w 2003 roku, fot. KAPiF
Agata Duda.jpg
Agata Duda i Kate Middleton w 2017, fot. KAPiF
Agata Duda.jpg
Agata Duda w 2023 roku, fot. KAPiF

Źródło: Fakt