Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Chylińska kończy karierę? Nagle padły słowa o emeryturze
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.05.2024 12:41

Agnieszka Chylińska kończy karierę? Nagle padły słowa o emeryturze

Agnieszka Chylińska kończy karierę?
fot. KAPiF

Agnieszka Chylińska od przeszło trzech dekad króluje na polskiej scenie muzycznej. Do fanów nagle dotarły porażające wieści. Czy zaledwie 47-letnia artystka zamierza przejść na emeryturę?

Kariera Agnieszki Chylińskiej

W połowie lat 90. Agnieszka Chylińska rozpoczęła swoją muzyczną karierę, dołączając do zespołu O.N.A. Ich współpraca zaowocowała wydaniem pięciu albumów, z których każdy odniósł sukces komercyjny, osiągając status złota lub platyny. Jednakże prawdziwym przełomem okazał się album "Bzzzzz", który zawierał takie hity jak "Kiedy powiem sobie dość" i "Krzyczę".  

Po rozstaniu się z zespołem O.N.A w 2001 roku, Agnieszka Chylińska rozpoczęła swoją solową karierę. Na początku kontynuowała swój charakterystyczny styl muzyczny, oparty na intensywnych brzmieniach, aż do roku 2009, kiedy to niespodziewanie zmieniła kierunek na muzykę dance oraz odmieniła swój wizerunek na blondynkę w eleganckich sukienkach i szpilkach. W kolejnych latach tłumaczyła tę metamorfozę macierzyństwem oraz potrzebą powrotu do swojej kobiecości.

Wydało się, ile Agnieszka Chylińska zarobi na koncertach w USA. Przy okazji ujawniono jej gwiazdorskie wymagania Agnieszka Chylińska nagle zaczęła mówić o swoich córkach. Pierwsze tak szczere słowa

Życie prywatne Agnieszki Chylińskiej

W latach 90. Agnieszka Chylińska była przekonana, że nie chce angażować się w długoterminowe związki. Była nieufna wobec mężczyzn i nie planowała tworzyć stałego partnerstwa z żadnym z nich. Jednak w 1996 roku spotkała Krzysztofa Krysiaka, menedżera w dziale marketingu wytwórni Sony Music. Początkowo oboje zakładali jedynie krótkotrwały romans, lecz los postanowił inaczej, trzymając ich razem na dłużej.  Agnieszka i Krzysztof wzięli ślub 20 kwietnia 2002 roku w Pałacu Opatów w Gdańsku-Oliwie. Jednak po zaledwie 16 miesiącach ich drogi rozeszły się. 

Piosenkarka obecnie przyznaje, że główną przyczyną rozstania był późniejszy mąż, Marek. Agnieszka i Marek zawarli związek małżeński w 2010 roku. Aktualnie są rodzicami trójki dzieci: syna Ryszarda oraz córek Estery i Krystyny.  Mimo turbulencji osobistych, Agnieszka Chylińska nadal osiąga sukcesy w dziedzinie muzyki. Jednakże niedawno doszło do przypadkowego zepsucia jej niespodzianki.

Agnieszka Chylińska o emeryturze

Agnieszka Chylińska, mająca na swoim koncie wiele lat w świecie muzyki, w tym roku otrzymała wyjątkowe wyróżnienie - Diamentową Płytę za swój singiel "Kiedy do ciebie wrócę". Jednocześnie obchodziła 30-lecie swojej kariery. Z tej okazji postanowiła wyjawić coś bardzo szczerego.

Jestem w szoku, że to się dzieje. Jestem spełniona. Nie wiem, co dalej. Chyba tylko emerytura - wyjawiła w rozmowie z "Co za tydzień".  

Agnieszka Chylińska cieszy się ogromną popularnością wśród ludzi głównie ze względu na jej naturalny styl bycia. Mimo upływu lat zachowała autentyczność i szczerość, co przyciąga do niej szeroką grupę odbiorców. 

Chcę przekazać myśl: "słuchajcie, ja znam życie". Jeżeli wam się wydaje, że to, że jestem jakąś panią z telewizji, to, że nagrywam płyty, jestem popularna, wiesz, mam ileś wejść na Facebooku czy na Instagramie, nie odkleja mnie od trosk. Nigdy nie potrafiłam być gwiazdą na piedestale. [...] Zawsze miałam taką zasadę, żeby pisać o sobie" - zapewniła w wywiadzie dla Onetu.  

 

Agnieszka Chylińska kończy karierę?, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska kończy karierę?, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska kończy karierę?, fot. KAPiF
Agnieszka Chylińska kończy karierę?, fot. KAPiF