Agnieszka Grochowska została bez pracy. Epidemia mocno dała jej w kość Żródło: Piotr Molecki/East News

Agnieszka Grochowska została bez pracy. Epidemia mocno dała jej w kość

21 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

41-letnia polska aktorka Agnieszka Grochowska przechodzi przez naprawdę trudne chwile. Pandemia koronawirusa sprawiła, że została całkowicie bez pracy, a jako rodzic ma na głowie bardzo dużo obowiązków, związanych m.in. z nauczaniem zdalnym swoich dzieci. W rozmowie z "Galą" zdradziła, że jest mnóstwo rzeczy, których jej brakuje.

  • Agnieszka Grochowska odczuwa brak pracy
  • Pandemia koronawirusa źle wpłynęła na jej życie zawodowe
  • Większość czasu spędza ze swoimi dziećmi

Agnieszka Grochowska jest jedną z najbardziej cenionych aktorek w Polsce. Ma na swoim koncie mnóstwo uznanych ról teatralnych i filmowych, które dziś stanowią o jej statusie. Artystka tęskni za życiem zawodowym, a pandemia koronawirusa sprawia, że jest na skraju cierpliwości.

Agnieszka Grochowska tęskni za pracą

Aktorzy są jedną z grup zawodowych, którym pandemia koronawirusa odbiera radość z pełnionego zawodu. Agnieszka Grochowska jest jedną z artystek, która brutalnie odczuła na własnej skórze, co oznacza brak pracy zawodowej.

Gwiazda udzieliła wywiadu dla magazynu "Gala", w którym stwierdziła, że nie spodziewała się, iż epidemia COVID-19 tak mocno da się we znaki jej i innym kolegom po fachu.

- Przerażający, bardzo przykry jest ten czas. Ludzie ciężko chorują, umierają, tracą pracę, oszczędności. To ogrom cierpienia. Staram się patrzeć na siebie w czasie pandemii z tej perspektywy. Nic z tych trudnych sytuacji nie było bowiem moim udziałem - powiedziała Agnieszka Grochowska.

Marzena Kipiel-Sztuka w poruszających słowach o pracy nad nowym sezonem Marzena Kipiel-Sztuka w poruszających słowach o pracy nad nowym sezonem "Świata według Kiepskich". Wspomina zmarłych kolegówCzytaj dalej

Aktorka przyznaje, że w marcu ubiegłego roku wszystko działo się zdecydowanie gorzej i była wyrwana z zawodowego nakręcenia. Nie ukrywa, że jest bardzo dużo rzeczy, których jest jej brak.

Co więcej, nie ukrywa, że w tym momencie jej jedynym obowiązkiem jest zajmowanie się domem oraz rodziną, jednak sytuacja domowa czasami ją przerasta:

- Odczuwam brak pracy, niepewność. Czasami oczywiście wydaje mi się, że jeszcze chwila i zwariuję, siedząc w domu z dziećmi, ze zdalnym nauczaniem i z przedszkolem online - mówiła Agnieszka Grochowska dla "Gali".

Role Agnieszki Grochowskiej

Agnieszka Grochowska jest aktywną aktorką od 2001 roku. Jedną z jej bardzo pamiętnych ról była postać Danuty Wałęsy w filmie pt. "Wałęsa. Człowiek nadziei". Jednak to zaledwie jedna spośród wielu dobrze zapamiętanych ról aktorki.

Fani mieli okazję ujrzeć jej talent także w "Magicznym drzewie", "Małej wielkiej miłości", "Hani", "Ambasadorze nadziei", czy serialu "Nielegalni". Mamy nadzieję, że aktorka jak najszybciej wróci na plan filmowy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł