Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Włodarczyk boi się o ukochanego: "Największy koszmar". Jego organizm musi wiele znieść
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.05.2023 11:09

Agnieszka Włodarczyk boi się o ukochanego: "Największy koszmar". Jego organizm musi wiele znieść

Agnieszka Włodarczyk
instagram.com/agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk zamartwia się o swojego ukochanego, który ponownie mierzy się z wyczerpującymi zawodami, podczas których chce pobić światowy rekord. W ubiegłym roku Robert Karaś musiał przerwać swój wyczyn, w związku z zagrożeniem życia.

Partner Agnieszki Włodarczyk nie zamierza się poddać i chce dokonać tego, czego nie udało mu się zrobić rok temu. Jego ukochana jest pełna podziwu ale i obaw.

Agnieszka Włodarczyk boi się o Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk ponownie przeżywa trudne chwile. Wszystko w związku z występem Roberta Karasia na turnieju Brasil Ultra Tri 2023, podczas którego mężczyzna próbuje pobić rekord tzw. dziesięciokrotnego Ironmana.

Wyczyn łączy się z nieprawdopodobnym wprost wysiłkiem fizycznym i prawdziwą próbą wytrzymałości. Sportowiec bezskutecznie próbował swoich sił w zadaniu również w ubiegłym roku. Musiał jednak przerwać ze względu na ostrzeżenia o możliwości poważnego zagrożenia dla zdrowia i życia.

Marcin Hakiel i Kurzajewski spotkali się na komunii Helenki. Zaskakujące, do czego doszło

Trudne chwile w życiu Agnieszki Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk nie ukrywa, że bardzo boi się o swojego ukochanego. Na swoim Instagramie podzieliła się swoimi wątpliwościami z fanami, którzy wspierają zarówno ją jak i jej partnera.

- U nas jest godzina 22, jest minus pięć godzin, ale oni mają ciemno. Plan był taki, że Robert odpocznie, kiedy będzie ciemno, ale nagle siły w niego wstąpiły i dalej postanowił, że będzie jechał. Nie wiem, ile to potrwa, muszę iść spać, bo padam - wyznała aktorka.

Agnieszka Włodarczyk pełna podziwu dla Roberta Karasia

Agnieszka Włodarczyk ma bardzo mieszane odczucia związane z udziałem Roberta Karasia w turnieju. Z jednej strony czuje obawę, z drugiej jest pełna podziwu dla niezwykłego samozaparcia i siły mężczyzny.

- Nie mogę sobie wyobrazić, co on czuje i jak on to robi, że może nie tyle siedzieć, ale jechać, biegać i pływać bez snu. Dla mnie brak snu to jest największy koszmar i hardcore, więc nie jestem sobie w stanie wyobrazić - nie ukrywała gwiazda.

Zobacz zdjęcia: