Swiatgwiazd.pl
Krystian i Maria Wieczorek

TRICOLORS/East News

Aktorzy "M jak miłość" zmagają się z chorobą. "Krystian podjął decyzję, że będzie w tym ze mną"

2 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Na jaw wyszły niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia aktorki znanej z ,,M jak miłość". Maria Szafirska-Wieczorek opowiedziała o ciężkiej chorobie, z którą się zmaga od lat. Mąż ją bardzo wspiera.

  • Maria Szafirska-Wieczorek i Krystian Wieczorek to para nie tylko w serialu - od 6 lat są w małżeństwie

  • Okazuje się, że od lat walczą z ciężką chorobą

  • Aktorkę w trudnych chwilach wspiera mąż

Krystian Wieczorek i Maria Szafirska-Wieczorek to jedna z tych par, którym udało się znaleźć miłość zarówno na ekranie, jak i w prawdziwym życiu. Małżeństwo od lat gra parę w serialu ,,M jak miłość". Okazuje się, że ich pozornie sielskie życie nie jest pozbawione poważnych problemów.

Małżeństwo aktorów z ,,M jak miłość"

,,M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych emitowanych obecnie polskich seriali. Losy rodziny Mostowiaków wciąż budzą dużo emocji i zainteresowania, fani czekają właśnie na kolejne, powakacyjne odcinki (więcej tutaj). Wiele aktorów grających w serialu TVP szybko zdobyło popularność. Z kolei Krystianowi Wieczorkowi i Marii Szafirskiej-Wieczorek udało im się znaleźć miłość na planie.

Para poznała się po raz pierwszy właśnie na planie serialu, gdy do życia bohatera granego przez Wieczorka wkroczyła Paulina Lipska, która miała uczyć rysunku jego córkę. Między bohaterami szybko zaiskrzyło, podobnie jak między aktorami. Już w lipcu 2016 zdecydowali się wziąć ślub.

Dwa lata po ślubie na świat przyszła ich córka, Aneta. Para nie kryje swojego szczęścia i często możemy na ich social mediach znaleźć wspólne, uśmiechnięte zdjęcia. Niedawno Krystian Wieczorek podzielił się pamiątkami ze wspólnych wakacji nad Bałtykiem. Nic dziwnego, że para szybko stała się ulubieńcem internautów.

Okazuje się jednak, że ich małżeństwo nie jest pozbawione zmartwień. W najnowszym wywiadzie Maria Szafirska-Wieczorek wyznała, że zmaga się z ciężką chorobą. Tak poważnych problemów nie spodziewał się chyba nikt.

Świtała

Małgorzata Świtała jest w ciąży. Opowiedziała o cukrzycy

CZYTAJ DALEJ

Problemy zdrowotne aktorki ,,M jak miłość"

Prawie nikt nie wiedział, że odnosząca sukcesy aktorka na co dzień zmagała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wyznała niedawno, że choruje na boreliozę - ciężką, nieuleczalną, przewlekłą chorobę, która potrafi wyniszczyć organizm. Wcześniej gwiazda ,,M jak miłość" nie opowiadała o swoich problemach, dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć swoją historię.

Otarliśmy się o ten trudny czas, w którym Krystian podjął decyzję, że będzie w tym ze mną, konsekwentnie, od początku do końca - wyznała w rozmowie.

Krystian Wieczorek wspierał żonę w trakcie jej choroby, najtrudniejszego okresu. Na tym jednak nie koniec - jako że borelioza jest nieuleczalna, w każdej chwili możliwy jest nawrót choroby. Dlatego aktor chodzi z żoną regularnie do lekarza, pilnuje wyników, tak by mieć sytuację pod kontrolą. Takie wsparcie w trudnych chwilach jest z pewnością nieocenione.

Parze aktorów życzymy dużo siły i zdrowia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Świat Seriali

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >