Swiatgwiazd.pl
Aleksandra Kwaśniewska

TRICOLORS / Eastnews

Aleksandra Kwaśniewska o powrocie do telewizji i reakcji rodziców. ''Zawsze dawali mi ogrom wolności''

5 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Aleksandra Kwaśniewska zapowiada wielki powrót do telewizji. Opowiedziała jaki stosunek do wszystkiego mają jej rodzice.

Aleksandra Kwaśniewska lata temu była znana jako osobowość telewizyjna. Teraz po długiej przerwie zdecydowała się powrócić do świata mediów. Szczerze opowiedziała o przyczynach swojego odejścia sprzed lat oraz dlaczego zdecydowała się wrócić do telewizji.

Kariera Aleksandry Kwaśniewskiej w mediach

Aleksandra Kwaśniewska jest osobą, która mądrze wykorzystała swoje rozpoznawalne nazwisko. Jedyna córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich zdecydowała się pójść w ślady ojca i stać się osobą publiczną, jednak nie w stronę polityki, a showbiznesu i mediów.

Po swoim spektakularnym sukcesie w telewizji, jakim był finał "Tańca z gwiazdami", rozwijała swoją karierę. Prowadziła między innymi wraz z matką program dla TVN Style "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias". Często pojawiała się także na ściankach i branżowych imprezach.

Jednak jej kariera telewizyjna zakończyła się całkiem nagle. Wycofała się z mediów, po swojej emocjonalnej wypowiedzi, w której broniła ''bełkotliwej'' wypowiedzi ojca. Zrzuciła wszystko na karb choroby filipińskiej, którą ten miał się zarazić podczas jednej z podróży. Jej wypowiedź spotkała się z nie najlepszym przyjęciem.

Okazuje się, że wkrótce znów będziemy mogli oglądać Aleksandrę Kwaśniewską w polskiej telewizji. Po tym jak poświęciła kilka lat na życie prywatne i swojego męża, zdecydowała się powrócić do mediów. Zdradziła kilka szczegółów.

Justyna Żyła

Justyna Żyła na ślubie Karoliny Małysz

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aleksandra Kwaśniewska wraca do telewizji

Okazuje się, że córka byłego prezydenta już niebawem znów obecna będzie w polskiej telewizji. Po długiej przerwie, zdecydowała się poprowadzić jeden z popularnych programów telewizyjnych o tematyce kobiecej.

Ma poprowadzić nową edycję "Miasta kobiet" na TVN Style. Program o tematyce kobiecej zdaje się być tym, w czym córka Aleksandra Kwaśniewskiego się świetnie odnajdzie. U jej boku wystąpi Marzena Rogalska, która prowadziła oryginalną wersję programu. Kwaśniewska skomentowała, jak zareagowali rodzice na jej ważną decyzję.

- Ja ich bardziej poinformowałam, niż się z nimi konsultowałam. Moi rodzice zawsze dawali mi ogrom wolności jeśli chodzi o decyzje. Ja idę za intuicją. Jeśli intuicja mi podpowiada, że coś jest dla mnie dobre, to wiem, że moi rodzice też wierzą, że to jest dla mnie dobre - wyznała szczerze.

Czekacie na nowy program Aleksandry Kwaśniewskiej?


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Były uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. „Boję się”

  • Polska dziennikarka straciła ciążę. Zrozpaczona zaapelowała do internautów

  • Kinga Preis wyznała, jak traktowano ją w szkole aktorskiej. „To był naprawdę trudny czas”

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >