Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Alicja Bachleda-Curuś na ekskluzywnej imprezie z przystojniakiem u boku. Takie zdjęcie to prawdziwy rarytas!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 15.12.2023 16:12

Alicja Bachleda-Curuś na ekskluzywnej imprezie z przystojniakiem u boku. Takie zdjęcie to prawdziwy rarytas!

Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś z przystojnym mężczyzną, fot.

Alicja Bachleda-Curuś pokazała się na nowym zdjęciu z niezłym przystojniakiem. Mężczyzna nie jest anonimowy, wcześniej był widywany u boku Weroniki Rosati. Kim jest towarzysz polskiej aktorki?

Alicja Bachleda-Curuś: związki, partnerzy

Bachleda-Curuś ma na koncie wiele głośnych związków. W przeszłości związana była z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, z którym rozstała się po wyprowadzce do USA. Tam spotkała aktora Colina Farrella, czego owocem był syn Henry Tadeusz. Po rozstaniu z hollywoodzkim gwiazdorem podobno spotykała się z Sebastianem Karpielem-Bułecką i Marcinem Gortatem.

W 2020 głośno było o rzekomych zaręczynach Alicji. Nie wiadomo dokładnie, z kim jest teraz aktorka, jednak w wywiadach zaznacza, że jest szczęśliwa. „Super Express” dotarł do informacji, że partnerem Bachledy-Curuś jest szwajcarski biznesmen. Podobno mieszkają razem w luksusowej willi w Los Angeles wraz z jej synem i córką mężczyzny.

Teraz Alicja pokazała się na głośnym wydarzeniu ze znanym w show-biznesie przystojniakiem. Kim jest jej towarzysz?

Britney Spears miała romans z byłym Alicji Bachledy-Curuś, ojcem jej syna. "Dwutygodniowa awantura" Syn Alicji Bachledy-Curuś kończy 14 lat. Pokazała nowe zdjęcie Henry'ego. Tak świętują urodziny!

Z kim jest na zdjęciu Alicja Bachleda-Curuś?

Bachleda-Curuś opublikowała właśnie na Instagramie serię zdjęć z Miami. Aktorka jest tam na międzynarodowych targach sztuki, o nazwie Art Basel Miami Beach. Odbywają się one co roku od 2002, a organizuje je Noah Horowitz.

Art Basel Miami. Sztuka i przyjaciele – napisała Alicja pod swoim postem.

Przyjrzeliśmy się zdjęciom. Na jednym z nich aktorka jest na selfie z mężczyzną dobrze znanym w polskim show-biznesie. Poniżej wszystkie intrygujące informacje na jego temat.

Kim jest towarzysz Alicji Bachledy-Curuś?

Alicja sfotografowała się w Miami z Jonathanem Tybelem. Mężczyzna ma polskie korzenie, choć od wielu lat na stałe mieszka w Londynie. O Tybelu zrobiło się głośno w 2012 roku, kiedy zaczął pojawiać się na salonach u boku Weroniki Rosati. Zawsze jednak twierdzili, że są tylko przyjaciółmi.

Jonathan jest absolwentem szkoły teatralnej w Stanach Zjednoczonych. Jego najgłośniejszy film to „The Mule”, gdzie zagrał u boku Sharon Stone. W wywiadzie dla Onetu Tybel mówił o pracy z kultową aktorką:

Dostałem tę posadę od razu po szkole dzięki mojej ciężkiej pracy, szczęściu i znajomościom. Inaczej nie dostałbym się na casting. […] Cały czas miałem gorączkę ze stresu! Dużo czasu spędzaliśmy razem po planie. […] Często spotykamy się przez przypadek w restauracjach w L.A czy Soho House –  wspominał Jonathan.

Obecnie od 2017 roku pełni funkcję prezesa europejskiej fundacji sztuki European ArtEast Foundation. Nic więc dziwnego, że znalazł się na targach w Miami. Wygląda na to, że doskonale bawili się z Alicją.

Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś i Jonathan Tybel, fot. instagram.com/alicjabc
Jonathan Tybel
Jonathan Tybel, fot. instagram.com/johnnytybel
Jonathan Tybel
Jonathan Tybel, fot. instagram.com/johnnytybel
Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś, fot. instagram.com/alicjabc
Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF
Alicja Bachleda-Curuś
Alicja Bachleda-Curuś, fot. KAPiF