Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Duda ma dwa profile na Instagramie. Do czego służy mu prywatne konto?
Kamila Krótka
Kamila Krótka 06.01.2021 01:00

Andrzej Duda ma dwa profile na Instagramie. Do czego służy mu prywatne konto?

pjimage - 2022-01-06T084606.393
instagram.com/andrzejduda

Wiadomo, że Andrzej Duda nie stroni od mediów społecznościowych, a czasami nawet zdarza mu się pochwalić na nich prywatnymi zdjęciami. Okazało się jednak, że jest aktywny nie tylko na Twitterze i publicznym profilu na Instagramie.

Głośno było na temat tego, że Andrzej Duda założył podczas pandemii konto na TikToku. Konto zawieszono, ale prezydent wciąż był aktywny w sieci, publikując na przykład wideo w ramach akcji Hot16Challenge2. Czym zaskoczył nas tym razem?

Andrzej Duda ma dwa konta na Instagramie

Okazało się, że prezydent ma na Instagramie dwa konta. Jedno z nich - to bardziej znane - ma poważny, "profesjonalny" charakter. Drugie jest z kolei jest bardziej prywatne. Okazuje się, że Andrzej Duda wykorzystuje je nie tylko do publikowania własnych fotek.

Jak można zauważyć, prezydent chętnie z tego drugiego profilu obserwuje życie prywatne... celebrytów. Nie traci tez okazji do tego, aby co jakiś czas polubić ich zdjęcia czy skomentować wpisy. Nie raz jego aktywność jest dość kontrowersyjna. Dlaczego?

Z tego konta Andrzej Duda polubił słynne post Edyty Pazury "Miej wyje****, będzie ci dane" czy zdjęcie Roxany Węgiel.

"Bardzo wyraźne zachwianie proporcji"

Nie tylko dla internautów zachowanie Andrzeja Dudy budzi kontrowersje. W lipcu 2021 r. managing director agencji Imago PR, Rafał Czechowski, w rozmowie z portalem Wirtualne Media skomentował działania prezydenta:

- Takie zachowania Andrzeja Dudy rozmijają się z wyobrażeniem sposobu funkcjonowania głowy państwa i budzą wątpliwości części opinii publicznej, co do powagi tej postaci. Powodem jest bardzo wyraźne zachwianie proporcji między zaangażowaniem w sprawy ważne i błahostki lub przyjemności - jak jazda na nartach.

Dodajmy, że wśród obserwowanych osób znajdują się tacy celebryci, jak: Magda Steczkowska, Antoni Królikowski czy Sebastian Karpiel-Bułecka. Jak widać, interesuje go również "styl nowojorski":

z27975679IH,Jakie-hasztagi-obserwuje-Andrzej-Duda-na-Instagram
Fot. instagram.com/andrzejduda

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Gwiazdor "M jak miłość" pokazał chłopaka? Do sieci wpadło dwuznaczne zdjęcie 2. Smutne doniesienia ws. Franciszka Pieczki. "Ja się śmierci nie boję" 3. Derulo usunął wpis o Sylwestrze. Jacek Kurski ma powód do smutku?

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Andrzej Duda