Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Sołtysik pierwszy raz rozgadał się o synku! "Jest złośliwym dzieckiem". Wyjaśnił, skąd bierze ta cecha
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.04.2024 22:37

Andrzej Sołtysik pierwszy raz rozgadał się o synku! "Jest złośliwym dzieckiem". Wyjaśnił, skąd bierze ta cecha

Andrzej Sołtysik
Jak wygląda syn Andrzeja Sołtysika?, fot. KAPiF; YouTube @Portal Parentingowy

Andrzej Sołtysik po raz pierwszy został ojcem dziewięć lat temu. Co wiadomo o jego synu? Nigdy nie zgadniecie, kto jest muzycznym idolem Stanisława.

Andrzej Sołtysik: żona i syn

Andrzej Sołtysik trzy razy stawał na ślubnym kobiercu. Z trzecią żoną Patrycją Czop wziął ślub w 2015 roku. Początkowo musieli mierzyć się z gigantyczną krytyką mediów, ze względu na dużą różnicę wieku między nimi. Dziennikarza i jego wybrankę dzielą 24 lata. Bardzo szybko para przywitała na świecie syna.

Syn Andrzeja i Patrycji przyszedł na świat dzięki metodzie in vitro. Dziś Stanisław Wiktor ma 9 lat. Sołtysik na co dzień bardzo strzeże prywatności swojej rodziny. Unika wywiadów na temat syna. Bardzo otworzył się jednak w nietypowym wywiadzie dla Portalu Parentingowego. Co wiadomo o małym Stasiu? Chłopiec ma bardzo nietypowe zainteresowania, szczegóły poniżej.

TYLKO U NAS: Bartek Kasprzykowski szczerze o początkach znajomości z Tamarą Arciuch: "Oboje byliśmy w małżeństwach" "Tęsknię za bezdzietnością". Anna Wendzikowska o samotnym macierzyństwie i postawie ojców. Krytyki nie brakuje

Andrzej Sołtysik opowiedział o synu

Program Portalu Parentingowego „Mali Dorośli” prowadzi dwoje młodych dziennikarzy, Janek i Antek. To właśnie w rozmowie z chłopcami Sołtysik tak chętnie opowiedział o synu Stasiu. Co jest największą pasją dziewięciolatka?

Obecnie „Percy Jackson i bogowie olimpijscy”. Cały czas „Harry Potter” jest numerem jeden. Do tego stopnia, że po pierwsze widział wszystkie filmy, po drugie parę razy, po trzecie – jak już się teraz nauczył trochę czytać, to też czyta. I nie przeszkadza mu to, że widział film tysiąc razy. Ma tę cechę, że jest mądry, ale ta mądrość objawia się czasami złośliwością – opowiada Sołtysik.

W jaki sposób objawia się złośliwość Staszka?

Na przykład złośliwość Staszka jest taka. Siedzimy, oglądamy Harry'ego Pottera po raz dziesiąty czy dwunasty. Część trzecia, moja ulubiona, bo tam się pojawia Syriusz Black. No i Staszek już zna film na tyle, że wyprzedza dialogi. I teraz tak, dla mnie to jest okej, ale żona, która siedzi obok, mówi: Staszek, przestań. Staszek przestaje, bo słucha mamy, ale mama musi zwrócić uwagę. I tata nie zwraca uwagi, mama zwraca uwagę. Ale dobrze, zły policjant, dobry policjant, mi się to podoba – wyznał Andrzej.

9-letni syn dziennikarza ma bardzo nietypowe, jak na swój wiek, muzyczne gusta. Takiego nazwiska na pewno się nie spodziewacie.

Czego nie lubi syn Andrzeja Sołtysika?

W wywiadzie Sołtysik wyznał, że jego synek uwielbia klocki Lego. Uwielbia też sporty: pływanie, narty, rower. Uwielbia twórczość Paliona i Wojana. Nie ma jedzenia, którego by nie spróbował, za to nie lubi… napojów gazowanych, jak Cola czy Fanta. A kto jest jego idolem muzycznym?

 Jego idolem muzycznym jest Elton John. Dlatego, że obejrzeliśmy ten film o Eltonie Johnie, który był w jakimś streamingu. […] I mu się spodobał. I słuchajcie, do tego stopnia, że udało nam się dostać bilety na ostatnie koncerty Eltona Johna w Kolonii w zeszłym roku. Kupiliśmy, polecieliśmy i Staszek był tam przebrany w taki kostium koncertowy i był na tym koncercie Eltona Johna – ogłosił Andrzej.

Z bardziej nowoczesnych twórców Staszek lubi za to Sanah.

Ma tę złośliwość. Bywa złośliwy, ale się cieszę, bo to oznacza, że jest inteligentny – mówi na koniec dziennikarz.

Cały wywiad z Andrzejem Sołtysikiem możecie obejrzeć tutaj:

Andrzej Sołtysik, żona, jaki jest jego syn, wywiad
Andrzej Sołtysik i żona Patrycja, fot. KAPiF
Andrzej Sołtysik, żona, jaki jest jego syn, wywiad
Andrzej Sołtysik i żona Patrycja, fot. KAPiF
Andrzej Sołtysik, żona, jaki jest jego syn, wywiad
Andrzej Sołtysik, fot. KAPiF
Andrzej Sołtysik, żona, jaki jest jego syn, wywiad
Andrzej Sołtysik, fot. KAPiF