Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Sokołowska dostała taką ofertę pracy, że aż nie mogła usnąć w nocy. Tylko u nas
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 27.05.2024 11:58

Sokołowska dostała taką ofertę pracy, że aż nie mogła usnąć w nocy. Tylko u nas

Anita Sokołowska nowa rola
fot. KAPIF

Anita Sokołowska po wygranej w “Tańcu z gwiazdami” dostała propozycję współpracy, która wywarła na niej ogromne wrażenie. Do tego stopnia, że nie była w stanie usnąć. Co takiego szykuje?

Anita Sokołowska wygrała "Taniec z gwiazdami"

Wiosenna edycja “Tańca z gwiazdami” miała najbardziej gwiazdorską obsadę w ostatnich latach. O Kryształową Kulę walczyły najbardziej rozpoznawalne twarze polskiego show-biznesu. Wśród nich Roksana Węgiel, Maffashion, Maciej Musiał, Aleks Mackiewicz i Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Ostatecznie decyzją widzów i jury show wygrała Anita Sokołowska.

Aktorka już w pierwszym odcinku zawiesiła sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Była pierwszą gwiazdą w swojej edycji, która dostała maksymalną liczbę czterdziestu punktów. Do występów przygotowywał ją Jacek Jeschke.

W ramach wygranej Anita otrzymała 100 tysięcy złotych i statuetkę, którą obiecała postawić w honorowym miejscu w salonie. Na co wyda wygraną

Nie wiem, nie wiem. Ja naprawdę w ogóle nie zakładałam, że ja wygram, więc jakby nie mam planu A ani planu B. Nie wiem, zastanowię się – powiedziała Światu Gwiazd.

Anita Sokołowska ukrywała to latami. Po "TzG" wydała się wielka tajemnica To Anita Sokołowska chce zrobić z Kryształową Kulą. Fani będą wściekli

Anita Sokołowska o kompleksach

Wygrana w “Tańcu z gwiazdami” dała Anicie nowe możliwości. Przede wszystkim aktorka pokonała kompleksy, z którymi mierzyła się od lat. Tuż przed finałem programu zamieściła bardzo osobisty wpis na temat pokonywania barier za pomocą tańca. Udało jej się pokonać wstyd, który bardzo ją ograniczał:

Teraz, po prostu, robię to co mogę, tu i teraz najlepiej jak na ten moment potrafię. Może nie wszystko, co Wam pokazuję jest doskonale, ale jest moje, jest częścią Anity – garbiącej się, jąkającej, czasami sparaliżowanej ze strachu. Ale lecę dalej i czuję, sama dla siebie, że jestem na właściwej drodze.

To jednak nie wszystko. Świat Gwiazd dowiedział się, że Sokołowska już teraz dostaje nowe propozycje współprac. 

Anita Sokołowska z nową pracą

Nasz informator donosi, że gwiazda “Na dobre i na złe” szykuje kolejny projekt aktorski. Tak się wkręciła w scenariusz, że nie była w stanie usnąć:

Na razie szczegóły są owiane tajemnicą, ale już teraz Anita mówi, że przeczuwa hit. Przedwczoraj zarwała noc, czytając scenariusz do 3 nad ranem. Tak ją wciągnął, że z trudem się od niego oderwała – mówi nasze źródło.

Prace nad produkcją są na razie na etapie omawiania szczegółów:

Tydzień zaczęła od porannego spotkania i butelki swojej ulubionej ekstremalnie zimnej coli. Umówiła się na śniadanie w kameralnej knajpce na warszawskim Mokotowie, by przed rozpoczęciem prac wszystko było dopięte na ostatni guzik. Omawiała projekt z trzema osobami, które są w niego zaangażowane – dodaje informator Świata Gwiazd.

Sokołowska ma teraz bardzo dobry czas:

Anita nigdy nie narzekała na brak ofert współpracy. Jest profesjonalna, producenci lubią z nią pracować, a do tego wykazuje się dużą kreatywnością, co zresztą pokazała w “Tańcu z gwiazdami”. Teraz ma swoje 5 minut i planuje je wykorzystać najbardziej jak się da, a ofert tylko przybywa – kwituje nasz rozmówca.

Trzymamy kciuki.

Anita Sokołowska na spotkaniu na warszawskim Mokotowie, fot. Świat Gwiazd Exclusive
Anita Sokołowska na spotkaniu na warszawskim Mokotowie, fot. Świat Gwiazd Exclusive
Anita Sokołowska na spotkaniu na warszawskim Mokotowie, fot. Świat Gwiazd Exclusive
Anita Sokołowska na spotkaniu na warszawskim Mokotowie, fot. Świat Gwiazd Exclusive
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, fot. KAPiF
Anita Sokołowska i Jacek Jeschke z Kryształową Kulą, fot. KAPIF