Swiatgwiazd.pl
Edward Miszczak i Anna Cieślak

fot. Jan BIELECKI/East News; TRICOLORS/East News

Anna Cieślak i Edward Miszczak biorą ślub. Kto został zaproszony?

20 Lipca 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Portal „Pudelek” podał informację, że dyrektor programowy TVN Edward Miszczak i młodsza od niego o 25 lat, słynna aktorka Anna Cieślak, mają pobrać się jeszcze w przyszłym miesiącu. Para miała zadbać o to, by na uroczystości znaleźli się ich popularni znajomi. Ceremonia ma odbyć się w największej dyskrecji.

  • Anna Cieślak i Edward Miszczak planują ślub

  • Portal „Pudelek” twierdzi, że miałby odbyć się już w sierpniu

  • Lista gości ma być krótka, ale imponująca

Początkowe plotki o tym, jakoby Anna Cieślak i Edward Miszczak mieli się spotykać dla wielu osób wydawały się niemożliwe, jednak teraz już wiadomo, że są prawdą. Sprytnie ukrywali swój związek, jednak na światło dzienne wypłynęły informacje o jego formalizacji.

Anna Cieślak i Edward Miszczak planują ślub

Relacja omawianej dwójki budzi ogromne emocje. Wiele osób wyczekuje, aż para oficjalnie powie sobie sakramentalne „tak” i będą mogli cieszyć się wspólną ścieżką małżeńską. Portal „Pudelek” twierdzi, że odbędzie się to już w przyszłym miesiącu.

Zarówno Cieślak, jak i Miszczak mają w planach maksymalnie ograniczyć liczbę gości, a wszystko ma odbywać się w pełnej dyskrecji. Informator wcześniej przytoczonego serwisu podał, że wszystko ma odbyć się w Krakowie. Mówi się nawet, że jak paparazzi uchwycą zdjęcia z ich ślubu, wówczas zmienią jego miejsce.

Emilia Korolczuk

Emilia Korolczuk dostała prezent od fanów. Wstawiła do sieci jego zdjęcie

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:- Uroczystość odbędzie się w sierpniu w Krakowie w Kolegiacie św. Anny. Edward i Anna chcą mieć jak najbardziej prywatną uroczystość. Wszyscy goście proszeni są o zachowanie absolutnej dyskrecji - czytamy na „Pudelku”.

Lista gości na ślubie Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka

Wiele wskazuje na to, że na uroczystościach weselnych omawianej pary zjawi się prawdziwa śmietanka towarzyska. Zaproszenie mają otrzymać m.in.: szefowa Discovery Katarzyna Kieli, czy dyrektor Teatru Polskiego, Andrzej Seweryn. Na ławce gości powinniśmy znaleźć również takie osoby jak: Joanna Przetakiewicz, dobra przyjaciółka Anny Cieślak, czy Pawła Porotoczyna, przyjaciela Edwarda Miszczka.

„Pudelek” podaje, że poza wymienionymi na ich weselu bawić się będą również: Dominika Kulczyk, która niejednokrotnie zapraszała Edwarda Miszczaka na rejsy prywatnym jachtem, odziedziczonym po swoim ojcu, a także Robert Śmigielski, ojciec dziecka Weroniki Rosati. Wiele wskazuje zatem na to, że impreza będzie konkretna!

Zobacz zdjęcia:

Edward Miszczak - ea

fot. Jan BIELECKI/East News

Anna Cieślak - ea

fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: facebook.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >