Swiatgwiazd.pl
Anna_Lewandowska

Defrance / SplashNews.com/East News

Anna Lewandowska błyskotliwie odpowiedziała na pytanie o swoją wagę

21 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Anna Lewandowska troszczy się o kontakt ze swoimi obserwatorami. W niedzielny wieczór zorganizowała sesję pytań i odpowiedzi. Pojawiło się wprost pytanie o wagę trenerki. Lewandowska odpowiedziała.

  • Anna Lewandowska to znana trenerka fitness, chętnie chwaląca się smukłą, wysportowaną sylwetką

  • Ostatnio fanka zadała jej pytanie o to, ile waży

  • Żona piłkarza błyskotliwie odpowiedziała

Partnerka Roberta Lewandowskiego prowadzi jeden z najpopularniejszych profili na polskim Instagramie. Ponad 3 miliony osób na bieżąco obserwuje jej wypowiedzi, zdjęcia i nagrania. Niedawno przeprowadziła na profilu sesję pytań i odpowiedzi. Padło kilka niewygodnych pytań.

Działalność Anny Lewandowskiej w internecie

Małżeństwo Lewandowskich to jedna z najbardziej popularnych par w polskim showbiznesie. Zarówno Robert, jak i Anna odnoszą wielkie sukcesy w swoich dziedzinach, a do tego tworzą szczęśliwą rodzinę (więcej tutaj). Wychowują dwie córki, Klarę i Laurę. W ostatnich kilku tygodniach Anna Lewandowska skupia się na kibicowaniu mężowi, który gra w reprezentacji Polski w właśnie rozgrywanym Euro 2020.

Nie ogranicza się jednak tylko do wspierania męża. Samodzielnie prowadzi kilka biznesów, powiązanych z treningami fitness. Jej główną platformą do komunikacji z fanami i klientami jest popularne konto na Instagramie - w tym momencie obserwuje je ponad 3 miliony osób. Poza rodzinnymi zdjęciami, znajdziemy tam promowanie jej autorskiego cateringu, czy planów treningowych, najczęściej za pomocą własnej, wysportowanej sylwetki.

Wczoraj Anna Lewandowska zdecydowała się przeprowadzić sesję pytań i odpowiedzi na swoim Instagramie. Udostępniła na swoim Instastory specjalne okienko, w którym każdy mógł zadać jej dowolne pytanie. Odpowiedziała zaledwie na kilka, ale nie unikała niewygodnych pytań. Udostępniła odpowiedź na pytanie o jej wagę.

Katarzyna_Dowbor

Katarzyna Dowbor, choć widziała wiele, tym domem została zaskoczona

CZYTAJ DALEJ

Anna Lewandowska odpowiada na pytanie o wagę

Jeden z internautów postanowił wprost zapytać trenerkę fitness o jej konkretną wagę. Pytanie nie jest nieuzasadnione - Lewandowska posiada sporą masę mięśniową, co po dwóch ciążach jest bardzo imponujące. Nie udzieliła jednak dokładnej odpowiedzi.

- Od dawna wolę się mierzyć niż ważyć. Szczególnie kobietom waga potrafi płatać różne wigle - odpowiedziała, zapewne nawiązując do sytuacji ciąży.

Odpowiedź umieściła na tle zdjęcia swojej smukłej sylwetki. Faktycznie wielu sportowców stosuje te metodę pomiaru, jako bardziej wiarygodną. Konkretna waga trenerki fitness pozostaje więc wciąż tajemnicą.

Lewandowska_waga

Lewandowska_wagaArtykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: JastrząbPost

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >