Anna Mucha wystawia na WOŚP Żródło: instagram.com taannamucha

Anna Mucha przekazała na WOŚP swoją sztuczną szczękę

1 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Anna Mucha postanowiła oddać na auckję WOŚP nietypowy przedmiot. Na oczach internautów wyjęła z ust sztuczną szczękę, jaką nosiła na planie nowego filmu Paryka Vegi. Teraz każdy może mieć charakterystyczną diastemę, o ile wygra licytację.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co aktorka wystawiła na auckję WOŚP
  • Jakie inne nietypowe przedmioty trafiły na licytację
  • Do kiedy można licytować

Anna Mucha lubi zaskakiwać swoich fanów, tym razem jednak przeszła samą siebie. Postanowiła wesprzeć Jurka Owsiaka w zbieraniu pieniędzy na 29. finał WOŚP, przeznaczając na licytację swoją sztuczną szczękę. Na Instagramie zamieściła filmik, jak wyjmuje ją z ust.

Anna Mucha zaskoczyła fanów

Anna Mucha miała okazję wziąć udział w kręceniu nowego filmu Patryka Vegi. Zagrała charakterystyczną postać z burzą czarnych loków, mocnym makijażem i charakterystyczną diastemą.

Z okazji zbliżającego się finału WOŚP postanowiła oddać na licytację szczękę, której używała na planie. Na swoim InstaStory pokazała, jak wyjmuje ją z ust. Ostrzegła, że to widok dla ludzi o mocnych nerwach. Dodała także post na Instagramie, w którym zachęca do wzięcia udziału w licytacji.

- Gramy! Moje serce jest z Orkiestrą! Moja szczęka także! To wyjątkowy rekwizyt filmowy! Przekazuje do licytowania szczękę z diastemą mojej bohaterki z najnowszego filmu Patryka Vegi. Szczęka, która pomogła mi stworzyć tę postać, nadać jej charakteru i wyjątkowości! Pięknie opakowana w ramkę, eksponat. Licytujcie! Wspierajmy Orkiestrę! Niech gra do końca świata i o jeden dzień dłużej! - napisała.

Krzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Powodem były poważne chorobyKrzysztof Krawczyk przyjął ostatnie namaszczenie. Powodem były poważne chorobyCzytaj dalej

Zęby zostały oprawione w białą ramkę i leżą na czarnym tle. W tej formie raczej nie nadają się do noszenia, ale mogą sprawdzić się jako bardzo oryginalna ozdoba na ścianie. Z pewnością trzeba mieć poczucie humoru, by zdecydować się na tak niespotykany zakup.

To nie jedyna gwiazda, która wpadła na tak nietypowy pomysł. Dawid Podsiadło również wykazał się pomysłowością, a na licytację wystawił sernik. W przygotowaniu ma pomagać Klaudiusz Ševković, kucharz znany z pierwszej edycji reality show "Big Brother".

- Dzwonicie do mnie, mówicie - Dawid, dzisiaj mam imieniny, za dwa dni chciałbym urządzić z tej okazji w weekend imprezę. Brakuje mi ciasta - mówił.

Piosenkarz zareklamował swój pomysł w nietypowy sposób, korzystając z charakterystycznego poczucia humoru. Zauważył na przykład, że przepis jest nie do końca jego, a wypiek doskonale prezentuje się na krysztale. Licytacja trwa do 14 lutego i przebił już wartość 11 tysięcy złotych.

- Dokładny termin przekazania wygranej odbędzie się po wcześniejszych ustaleniach obu stron, najpóźniej do dnia 20.12.2021 r., przy zachowaniu wszelkich wymogów bezpieczeństwa sanitarnego - głosi opis aukcji.

Andrzej Chyra z kolei zaoferował, że zwycięzcy aukcji posprząta dom lub mieszkanie. Ekipa BrzydUli z kolei proponuje darczyńcy niewielki epizod w serialu, a małżeństwo Pazurów pokaże swój dom.

Aukcje gwiazd to doskonały sposób, by zrobić coś dobrego i wesprzeć WOŚP, a jednocześnie sprawić przyjemność sobie czy komuś bliskiemu. Rzadko zdarzają się przypadki, by w inny sposób zodbyć rzecz tak blisko związaną z ulubioną gwiazdą, dlatego warto przejrzeć wszystkie z nich. Każdy na pewno znajdzie coś interesującego.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, Allegro

Następny artykuł