Swiatgwiazd.pl

KAPiF

Anna Nowak-Ibisz świętuje 17 urodziny syna. Wbiła subtelną szpilę byłemu mężowi

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Katarzyna Derda

Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się w sieci, że jej syn Vincent ma już siedemnaście lat. We wzruszającym wpisie pokazała archiwalne zdjęcia nastolatka. Nie powstrzymała się jednak przed niemiłą uwagą, skierowaną w stronę byłego męża, Krzysztofa Ibisza.

Anna i Krzysztof byli małżeństwem od 2005 do 2009 roku. Ich syn Vincent przyszedł na świat w 2006, miał więc trzy lata, kiedy jego rodzice się rozstali. Obecnie prezenter cieszy się późnym ojcostwem: we wrześniu został ojcem po raz trzeci, kiedy urodził się Borys.

Anna Nowak-Ibisz składa życzenia synowi. Krzysztof Ibisz powinien się wstydzić?

Krzysztof ma w sumie trzech synów. Jego pierworodny Maksymilian jest owocem małżeństwa z Anną Zejdler. We wrześniu 2022 roku na świat przyszedł Borys, syn prezentera i jego trzeciej żony, Joanny Kudzbalskiej. W mediach społecznościowych Ibisza jest obecnie mnóstwo wpisów, poświęconych urokom rodzicielstwa, a dumny tata z radością relacjonuje codzienne doświadczenia.

Anna wspominała po latach w wywiadach, że to Krzysztof nalegał na ślub. Narodziny Vincenta rok po ceremonii były dla niej prawdziwym cudem. Sam związek zakończył się jednak szybkim rozwodem. W wywiadzie udzielonym Magdzie Mołek aktorka wyznała: "To był proces. On powiedział, że odchodzi. Była inna kobieta".

Po latach byli małżonkowie mają już bardzo dobre relacje. Wspierają się i przyjaźnią. A jednak dziś nie mogła powstrzymać się przed drobną uwagą z okazji siedemnastych urodzin ich syna Vincenta. Jak zareagował Krzysztof ?

Anna Nowak-Ibisz o samotnym macierzyństwie

"Jest dzieckiem wymarzonym i długo wyczekiwanym, stoczyłam o niego niejedną bitwę. Ale co najważniejsze, Vincent jest dzieckiem wielkiej miłości. [...] Nie mam piękniejszej przygody w życiu niż ta bycie Twoim przyjacielem, synu, Twoim kumplem, Twoim zaufanym człowiekiem od wszystkiego, twoim domem, twoją przystania na każdy czas, trudny, zły i dobry, jest dla mnie honorem" napisała o synu Anna .

I choć wychowałam go samodzielnie i często miałam poczucie osamotnienia w roli matki, to warto pamiętać skąd przychodzimy. Jeśli dzieci przychodzą z miłości, są upragnione i wyczekiwane, to miłość będzie je prowadzić przez resztę życia – dodała w pewnym momencie.

Krzysztof Ibisz polubił wpis byłej żony, jednak jeszcze nie zostawił pod nim żadnego komentarza. Właściwie trudno się dziwić po tak umiejętnie wbitej szpileczce. A jak wy byście zareagowali?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przeciwstawili się TVP? Zdjęcie obiegło sieć

  2. Prokuratura zajęła się sprawą Antka Królikowskiego. "Zostało wszczęte dochodzenie"

  3. Edyta Jungowska: Kariera, mąż, życie prywatne. Kim jest mąż gwiazdy "Na dobre i na złe"?

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Katarzyna Derda

Filmoznawczyni, redaktorka, fotografka. Wielbicielka mediów wizualnych, śledząca z uwagą nowinki ze świata kina i seriali.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]