Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Baron pochwalił się babcią. To znana aktorka. Fani doskonale kojarzą tę twarz
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 20.04.2024 13:23

Baron pochwalił się babcią. To znana aktorka. Fani doskonale kojarzą tę twarz

Baron,
fot. KAPiF/Instagram

Baron pochwalił się w sieci zdjęciami ze wspólnego spaceru ze swoją babcią. Niewielu fanów ma świadomość, że to znana aktorka, która wystąpiła przed laty w kultowym polskim filmie.

Baron wziął sekretny ślub

Baron, członek grupy Afromental, znany m.in. z roli trenera w programie “The Voice of Poland”, przechodzi intensywny okres w życiu prywatnym. Zaledwie kilka dni temu w mediach poinformowano, że gwiazdor wziął ślub.

Sekretna ceremonia miała charakter cywilny. Muzyk i jego ukochana Sandra Kubicka poinformowali o niej niewiele osób, dzięki czemu w najważniejszym dniu w swoim życiu mogli uniknąć naprzykrzających się mediów.

Wszyscy byli przeszczęśliwi, w pełnym zrozumieniu i wsparciu. Niektórym powiedzieliśmy dopiero po fakcie, ale nikt nie miał pretensji, bo, cytuję: „tylko Wy mogliście coś takiego odwalić”. Już za dobrze nas znają - tłumaczyła w mediach społecznościowych żona Barona.

Baron po ślubie, a jego była dziewczyna ogłasza rozstanie: "Rodziłam swój ból". Jeszcze niedawno z ukochanym robili warsztaty dla par Tyle kosztował sekretny ślub Sandry Kubickiej i Barona. Kwota może zszokować

Baron odwiedził babcię

Ślub to jednak nie wszystko. Już wkrótce na świat przyjdzie bowiem potomek Barona i Sandry Kubickiej. Para z wytęsknieniem wyczekuje na narodziny swojego wspólnego dziecka.

Modelka na bieżąco informuje swoich wielbicieli o przebiegu ciąży, a jej ukochany wspiera ją na każdym kroku. Nie oznacza to jednak, że nie poświęca czasu również pozostałym członkom swojej rodziny.

Baron znalazł chwilę, by spędzić miłą niedzielę ze swoją babcią. W jego mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia ze wspólnego spaceru w lesie. Z pewnością niewielu fanów gwiazdora zdaje sobie sprawę, że jego babcia również jest znaną artystką!

Kim jest babcia Barona?

Marlena Milwiw, bo tak nazywa się babcia Barona, przyszła na świat w 1931 r. we Lwowie. Edukację i doświadczenie aktorskie zdobywała w Warszawie, ucząc się na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej.

Oprócz występów na deskach teatrów zdarzało jej się pojawiać również na dużym ekranie. Zagrała m.in. w “Strefie mroku” Grzegorza Kuczeriszki, “W zawieszeniu” Waldemara Krzystka, czy kultowym “Och, Karol” Romana Załuskiego.

Dwa lata temu Marlena Milwiw zamieszkała w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie otoczona jest fachową opieką. Stale odwiedza tam ją również jej znany wnuk, Baron.

Baron z Babcią, fot. Instagram
Baron z Babcią, fot. Instagram
Baron z Babcią, fot. Instagram
Baron z Babcią, fot. Instagram