Swiatgwiazd.pl
Beata Kozidrak

instagram@beatakozidrak

Beata Kozidrak na zdjęciu z Pierwszej Komunii Świętej. "Wasza krnąbrna Beatka"

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Kim jest osoba ze zdjęcia? Rozwiązanie tej zagadki stanowi Beata Kozidrak. Dziś w mediach społecznościowych piosenkarki pojawiło się jej wyjątkowe archiwalne zdjęcie. Wokalistka pokazała, jak wyglądała, przystępując do jednego z sakramentów. Fani nie kryli zachwytu, sekcję komentarzy zalały czerwone ikony serc.

  • Beata Kozidrak opublikowała archiwalne zdjęcie

  • Fotografia została wykonana w dzieciństwie piosenkarki

  • Ostatnio wokalistka spełniła jedno ze swych marzeń

Beata Kozidrak podbija polską scenę muzyczną od późnych lat 80. ubiegłego wieku. Wraz z zespołem „Bajm” wylansowała takie przeboje jak: „Nie ma wody na pustyni” czy „Ta sama chwila”. Dziś, choć pandemia COVID-19 związała wielu artystom ręce, piosenkarce udaje się pozostać z fanami w stałym kontakcie za pomocą aktywności w mediach społecznościowych.

Beata Kozidrak pokazała archiwalne zdjęcie

Beata Kozidrak należy do grona tych postaci polskiego show-biznesu, które chętnie udzielają się w social mediach. Instagramowy profil wokalistki, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie, zrzesza pokaźne grono ponad 80 tys. użytkowników. To właśnie im piosenkarka pokazała dziś wyjątkowe zdjęcie.

Na profilu Beaty Kozidrak pojawiła się czarno-biała podobizna młodej piosenkarki. Dziewczynka ze zdjęcia subtelnie uśmiecha się do obiektywu, na jej głowie widnieje kwiecisty wianek. Po stroju można łatwo domyślić się, na jaką okazję wyszykowała się w tamtym czasie mała Beata Kozidrak.

Biała suknia i widniejące na niej wzory stanowią w tym przypadku ważną wskazówkę. Wszystko wskazuje na to, że fotografia pochodzi z czasów, gdy Beata Kozidrak przystępowała do sakramentu pierwszej komunii świętej. Do publikacji najwyraźniej zainspirował wokalistkę mijający właśnie miesiąc - uroczystości pierwszej komunii zazwyczaj odbywają się właśnie w maju.

[EMBED-1491]

Na wszelki wypadek Beata Kozidrak dodała do zdjęcia krótką notatkę. Nazywając się „krnąbrną”, nawiązała przy okazji do najnowszego numeru „Wysokich obcasów”, gdzie pojawiła się na okładce.

- To Ja - wasza krnąbrna Beatka - podpisała fotografię Beata Kozidrak.

Pod publikacją natychmiast pojawiły się liczne przychylne komentarze. Niektórzy dawali znać, że gdyby nie miejsce, w którym opublikowano zdjęcie, nie poznaliby znajdującej się na nim osoby. Okazuje się, że wśród internautów nie zabrakło także osób, które zdążyły zapoznać się już z tą archiwalną fotografią - wszystko dzięki książce Beaty Kozidrak.

Piosenkarka pochwaliła się najnowszym projektem

Jak wyjawiła Beata Kozidrak na Instagramie, napisanie książki było jej marzeniem od dawna. Powstrzymywał ją przed tym brak czasu. W okresie izolacji społecznej piosenkarka przysiadła jednak do pisania, czego efektem była autorska publikacja, która miała swoją premierę w dniu urodzin wokalistki - 4 maja.

- To taki prezent dla siebie, ale również i dla Was - moi Kochani - pisała o książce zatytułowanej „Beata. Gorąca krew" na Instagramie.

[EMBED-1758]

[EMBED-1759]

[EMBED-1760]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Problemy zdrowotne Agaty Dudy. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

  • Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

  • Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >