Swiatgwiazd.pl
Brad Pitt opuścił szpital na wózku inwalidzkim

Rex Features/East News

Brad Pitt opuścił szpital na wózku inwalidzkim. Na szczęście to nic poważnego

16 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Media obiegły niepokojące wieści dotyczące Brada Pitta, który w środę opuścił ośrodek medyczny w Beverly Hills. Popularny aktor nie wyszedł jednak o własnych siłach – personel placówki pomógł wyjechać mu na wózku inwalidz

  • Brad Pitt żyje w blasku fleszy od przełomu lat 80. i 90. ubiegłego wieku

  • W środę paparazzi sfotografowali aktora, gdy ten opuszczał placówkę medyczną

  • „To tylko zabieg dentystyczny” – podaje informator portalu Page Six

Brad Pitt na stałe wpisał się do historii kina Hollywood. Dzięki wspaniałym kreacjom i stale poszerzającej się liście dorobku filmowego aktor może pochwalić się nie tylko licznymi nagrodami, ale także całkiem sporą grupą fanów. W środę dał swoim sympatykom poważne powody do niepokoju.

Brad Pitt na wózku inwalidzkim

Popularność Brada Pitta spowodowała, że od lat każdy jego krok śledzony jest przez paparazzi. Choć w pewnych sytuacjach aktor stara się nie wychylać, media wciąż obiegają kolejne zdjęcia z jego życia prywatnego. Dokładnie tak było w środę, kiedy obiektywy uchwyciły go pod szpitalem w Beverly Hills.

Okazuje się, że Brad Pitt za wszelką cenę chciał uniknąć sensacji i opuścić placówkę bez wzbudzania sensacji. 57-latek założył więc maseczkę, kaptur i okulary przeciwsłoneczne. Mimo to został zauważony. Sensację wywołała jednak nie tylko jego wizyta w szpitalu.

Paparazzi od razu zauważyli, że Brad Pitt nie wychodzi z ośrodka medycznego o własnych siłach. Media w jedną chwilę obiegł filmik, jak zamaskowany aktor opuszcza budynek na wózku inwalidzkim. W drodze do samochodu towarzyszyli mu ochroniarze i personel medyczny.

Co się stało?

Ujęcia spod szpitala od razu wywołały w mediach niemałe poruszenie. Fani Brada Pitta byli zaniepokojeni i zastanawiali się nad przyczyną jego pobytu w szpitalu. Nie rozumieli też, dlaczego aktor wyjechał z niego na wózku inwalidzkim. Z odpowiedzią pospieszyli im dziennikarze Page Six.

- Nic mu nie jest. To tylko zabieg dentystyczny – przekazał ich informator.

Jednocześnie portal wytłumaczył, że używanie wózków inwalidzkich w amerykańskich placówkach medycznych nie jest niczym nadzwyczajnym. Tamtejszy personel odprowadza w ten sposób swoich pacjentów do samochodu, by Ci nie byli narażeni na przykład na utratę przytomności.

Popularność Brada Pitta

Brad Pitt zyskał rozpoznawalność już na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku. W ostatnich miesiącach paparazzi interesują się głównie jego walką z Angeliną Jolie o opiekę nad dziećmi. Gorącym tematem jest także zbliżające się rozdanie Oscarów.

93. Ceremonia rozdania nagród Akademii Filmowej odbędzie się 25 kwietnia. Brad Pitt będzie jedną z gwiazd, która będzie wręczać statuetki. Oprócz niego na uroczystości pojawią się między innymi Harrison Ford i Halle Berry.

Brad Pitt na gali rozdania Oscarów 2020 (źródło: Rex Features/East News)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Jak dziś wygląda Magdalena Wilk z serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska"?

  • Powstaje spektakl o Krzysztofie Krawczyku. Żona i manager nie są zadowoleni

  • Olivier Janiak opowiedział o traumatycznej podróży samolotem: "spadaliśmy po kilkadziesiąt metrów"

Źródło: WP Gwiazdy, o2.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >