Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Były mąż Mlynkovej zaręczył się. Jego wybranka jest od niego młodsza o 27 lat
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.06.2024 11:28

Były mąż Mlynkovej zaręczył się. Jego wybranka jest od niego młodsza o 27 lat

Halina Mlynkova, Leszek Wronka
fot. KAPiF/Instagram

Halina Mlynkova dwukrotnie wychodziła za mąż, jednak żaden ze związków nie przetrwał próby czasu. Drugi partner dał nieźle w kość piosenkarce. O ich rozwodzie było głośno. Teraz w mediach huczy od wiadomości o jego zaręczynach. Producent ponownie wybrał młodszą kobietę. Kim jest nowa ukochana?

Halina Mlynkova i Leszek Wronka rozwiedli się w atmosferze skandalu

Piosenkarka poślubiła producenta muzycznego w 2015 roku. Oboje byli już wtedy po nieszczęśliwych miłosnych doświadczeniach, a także weszli do związku z dziećmi. Wydawało się, że muzyczne zainteresowanie połączy ich silną więzią. Niestety już po pięciu latach para oficjalnie mówiła o rozstaniu.

Choć nie mówiono głośno o szczegółach rozwodu, było wiadomo, że nie doszło do tego w pokojowej atmosferze. Leszek Wronka w jednym z utworów mówił, że partnerka "była gwiazdą, nie żoną". Halina Mlynkova za to w rozmowie z Agatą Młynarską dała do zrozumienia, że za zakończeniem relacji stał niewybaczalny czyn mężczyzny.

Nie chcę wchodzić w szczegóły, ale czy to są moje relacje koleżeńskie, czy partnerskie, ja nie odchodzę z błahych powodów, nigdy. Bardzo długo walczę - mówiła tajemniczo.

Piosenkarka przeniosła się z synem do Warszawy, a od kilku lat jest w związku z wokalistą, Marcinem Kindlą. Para doczekała się dziecka, Leona. Jak potoczyły się losy producenta muzycznego? Leszek Wronka ma powody do dumy.

Halina Mlynkova o macierzyństwie. Syn jej i Nowickiego wbił szpilę ojcu "Ktoś mi groził, że to wyjdzie na jaw". Mlynkova przemówiła nt. przeszłości

Leszek Wronka ponownie zakochany. Przed urodzinami byłej żony takie nowiny!

Producent muzyczny ponownie zawitał do mediów i to ze względu na życie osobiste. Okazuje się, że mężczyzna jest ponownie zakochany. Fani w mediach społecznościowych mogli zobaczyć już od kilku lat u jego boku piękną blondynkę. Wygląda na to, że Leszek Wronka po rozstaniu z Haliną Mlynkovą szybko oddał serce kolejnej kobiecie.

Teraz czeski portal Nova.cz donosi o zaręczynach. Para miała poznać się w okresie pandemicznym i z uwagi na okoliczności szybko razem zamieszkać. O radosnych nowinach poinformowano w przededniu urodzin byłej żony Leszka Wronki. 

Para ma poważnie myśleć o ślubie i wspólnej przyszłości, a wybranka producenta podobno ma już za sobą wieczór panieński. W towarzystwie przyjaciół spędziła niezapomniane chwile w Pradze. Co wiadomo o ślicznej blondynce?

Kim jest ukochana Leszka Wronki. Podobnie jak Halina Młynkova robi karierę w show-biznesie

Mężczyzna od kilku lat chętnie dzieli się szczęściem w mediach społecznościowych. Wraz z ukochaną podróżuje po całej Europie, a także nie stroi od uczuć przed fotografami. Blondynka doskonale odnajduje się w show-biznesie. Sama jest znaną czeską aktorką, Vendulą Fialovą. W produkcjach filmowych i telewizyjnych występuje już od ponad dekady.

Para, podobnie jak w przypadku Haliny Mlynkovej, wzbudza zainteresowanie z uwagi na różnicę wieku. Leszek Wronka jest bowiem o 27 lat starszy od swojej ukochanej. Mimo to odnaleźli wspólny język i uczucie. Gwiazda telewizyjnych seriali w internecie charakteryzuje się przede wszystkim dużym dystansem do rzeczywistości.

Takie podejście pozwoli im na zbudowanie wieloletniej relacji?

Halina Mlynkova, Leszek Wronka, fot. KAPiF
Były mąż Haliny Mlynkovej zaręczył się, fot. KAPiF
Leszek Wronka, fot. Instagram
Były mąż Haliny Mlynkovej zaręczył się, fot. Instagram

Źródło: Nova.cz