Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Ktoś mi groził, że to wyjdzie na jaw". Mlynkova przemówiła nt. przeszłości
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.06.2024 19:05

"Ktoś mi groził, że to wyjdzie na jaw". Mlynkova przemówiła nt. przeszłości

Halina Mlynkova
fot. KAPiF

Halina Mlynkova słyszała groźby związane ze swoją rodziną. Chodzi o przeszłość jej matki. Teraz postanowiła zmierzyć się z oskarżeniami i wyznała prawdę.

Halina Mlynkova ujawnia prawdę o przeszłości rodziców

Halina Mlynkova urodziła się w Trzyńcu, ale dorastała Nawsiu, czyli części Śląska Cieszyńskiego. Jej rodzice to Anna i Władysław Mlynek. Ojciec był poetą, działaczem społecznym na Zaolziu oraz prezesem Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego. Mężczyzna zmarł w 1997 roku, ale dla piosenkarki wspomnienia o tym okresie wciąż są bolesne. Także dlatego, że pojawia się wiele nieżyczliwych osób, które oczerniają jej matkę.

W mediach nie brakuje sensacyjnych doniesień na temat przyrodnich sióstr byłej wokalistki Brathanków. Można w nich przeczytać, że jej mama rozbiła małżeństwo, a Halina nigdy nie poznała przyrodniego rodzeństwa. Teraz Mlynkova postanowiła wyjaśnić, jak było naprawdę.

Halina Mlynkova pierwszy raz pokazała starszego syna Halina Mlynkova znalazła się w kropce. Koleżanka z branży pokrzyżowała jej plany! Gwiazda prosi fanów o pomoc

Czy Halina Mlynkova poznała przyrodnie rodzeństwo?

Mlynkova w rozmowie z portalem Plejada podkreśla, że od zawsze wiedziała o tym, że ma przyrodnie siostry. Rodzice nie ukrywali tego przed nią, a ona sama też wspomniała o tym w mediach. Mimo to otrzymywała groźby.

Sama przecież kiedyś o tym powiedziałam, że mam siostry – ktoś mi groził, że to wyjdzie na jaw, więc wolałam powiedzieć sama – podkreśla Halina w wywiadzie.

Piosenkarka zaznacza, że jej mama nie rozbiła pierwszego małżeństwa jej ojca. Kiedy się poznali, był już dziewięć lat po rozwodzie. A co mówi o przyrodnich siostrach?

To są dużo starsze dziewczyny ode mnie. Ta jedna młodsza Natalka miała kontakt z moją rodziną, ona mnie znała, a ja nie pamiętam jej, bo byłam bardzo mała. Ale myślę, że później ten wybór też należał do nich – czy chciały się dalej spotykać z nową rodziną taty, czy nie. Ja poznałam starszą siostrę, jak już miała trójkę dzieci, więc te dzieci były niewiele młodsze ode mnie – opowiada piosenkarka.

Halina tłumaczy, że u niej w domu drzwi są zawsze otwarte i zaprasza do kontaktu. Ale nie chciała im się narzucać.

Moja mama sama wyciągała rękę i wiem, że tam dziewczyny miały kontakt, więc tutaj jakby jest czysta sprawa, bo to nie moja mama rozbijała to małżeństwo – dodaje na koniec artystka.

Mlynkova sama miała dość burzliwe życie osobiste i kilka głośnych rozstań na koncie. Przeczytacie o tym poniżej.

Halina Mlynkova: związki, rodzina, dzieci

Dziś mało kto już pamięta, ale Mlynkova przez niemal dekadę, do 2012 roku, była żoną Łukasza Nowickiego. Doczekali się syna Piotra, który w tym roku obchodził 20. urodziny. Podczas rozwodu pary media nie chciały dać im spokoju, co zaowocowało wieloma pełnymi goryczy publicznymi apelami gwiazdy.

W 2015 roku w Walentynki Halina poślubiła producenta muzycznego Leszka Wronkę. Na ich ślubie w Pradze świadkiem był sam Karel Gott. Ten związek rozpadł się w 2020, a Mlynkova przeprowadziła się do Warszawy. Po rozwodzie związała się z polskim muzykiem Marcinem Kindlą. 29 czerwca 2021 na świat przyszedł ich syn Leo.

Halina Mlynkova, rodzina, przyrodnie siostry, małżeństwo jej rodziców
Halina Mlynkova i Marcin Kindla, fot. KAPiF
Halina Mlynkova, rodzina, przyrodnie siostry, małżeństwo jej rodziców
Halina Mlynkova, fot. KAPiF

Źródło: Plejada