Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski w końcu pokazała swoją prawdziwą twarz. Tak wygląda bez grama makijażu!
Martyna Pałka
Martyna Pałka 21.07.2023 22:58

Caroline Derpienski w końcu pokazała swoją prawdziwą twarz. Tak wygląda bez grama makijażu!

Caroline Derpienski pokazała się bez makijażu i filtrów
Caroline Derpienski pokazała się bez makijażu i filtrów, fot. KAPIF; Instagram/@carolinederpienski

Caroline Derpienski jakiś czas temu szturmem przedostała się do polskiego show-biznesu i od tej pory nie schodzi z pierwszych stron gazet. 22-letnia modelka zaskakuje swoimi wypowiedziami o Stanach Zjednoczonych i bogatym partnerze. Teraz po raz kolei zszokowała Internet i po raz pierwszy zaprezentowała się bez makijażu.

Caroline Derpienski nie przestaje zaskakiwać internautów

Modelka sama przyznaje, że pojawiła się w polskich mediach, po to, aby “trochę przygwiazdorzyć i namieszać w show-biznesie”. Pochodząca z Białegostoku dziewczyna zaskoczyła wszystkich swoimi opowieściami o ogromnej karierze w Stanach Zjednoczonych oraz związku ze starszym o 35 lat milionerem. 

Od tej pory Caroline Derpienski, a właściwie Karolina Maria Derpieńska, bo tak naprawdę nazywa się modelka, nie przestaje zaskakiwać nas kolejnymi wyznaniami i historiami ze swojego życia. I choć gwiazda pojawiła się w Polsce nagle i niespodziewanie, już teraz doczekała się tutaj rzeszy wiernych fanów. Teraz po raz kolejny zaskoczyła cały Internet. Tym razem nie swoją opowieścią, ale najnowszym zdjęciem na Instagramie.

Caroline Derpienski 1.jpg
Caroline Derpienski szturmem podbija polski show-biznes, fot. KAPIF
Caroline Derpienski 2.jpg
Caroline Derpienski szturmem podbija polski show-biznes, fot. KAPIF
Chwilę po pogrzebie syna Sylwii Peretti redakcja TTV zabrała głos. Tak zwrócili się do zrozpaczonej matki

Caroline Derpienski króluje na polskim Instagramie

I choć nikt nie wie, skąd dziewczyna pojawiła się nagle w polskim show-biznesie, już teraz jest drugą najpopularniejszą influencerką na rodzimym Instagramie. Na tej platformie obserwuje ją ponad 6 milionów użytkowników, a przed nią w rankingu jest jedynie Robert Lewandowski z 33 milionami obserwujących na koncie.

Caroline Derpienski jest bardzo aktywna na swoim profilu w mediach społecznościowych i chętnie zamieszcza tam kolejne fotografie. Jak sama twierdzi, ponad 90% jej obserwatorów nie jest z naszego kraju, a to wszystko z powodu jej międzynarodowej kariery. Teraz 22-latka postanowiła zaprezentować się fanom w całkiem innym wydaniu i pokazała im, jak wygląda w swojej naturalnej odsłonie. Jej najnowszy post wywołał niemałe poruszenie w sieci.

Caroline Derpienski 3.jpg
Caroline Derpienski po raz kolejny zaskoczyła internautów, fot. KAPIF
Caroline Derpienski 4.jpg
Caroline Derpienski po raz kolejny zaskoczyła internautów, fot. KAPIF
Caroline Derpienski 5.jpg
Caroline Derpienski po raz kolejny zaskoczyła internautów, fot. KAPIF

Caroline Derpienski pokazała się bez makijażu

Gwiazda znana jest ze swoich bardzo długich platynowych włosów oraz mocnego makijażu i brokatowych strojów, w jakich pojawia się na ściankach. Jak sama twierdzi, każda jej stylizacja kosztuje miliony. Teraz jednak po raz pierwszy zaprezentowała się w całkowicie naturalnym wydaniu. 

Caroline Derpienski pozuje w łóżku i jak twierdzi w opisie, jaki zamieściła pod fotografią, nie ma na sobie żadnego makijażu ani filtrów upiększających. W komentarzach fani zachwycają się pięknem modelki i zgodnie twierdzą, że nie potrzebuje zabiegów medycyny estetycznej, aby prezentować się atrakcyjnie i naturalnie.

Zobacz post: